PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664612}
6,0 120
ocen
6,0 10 1 120
Anno Online
powrót do forum gry Anno Online

Gra jest ładna, sympatyczna, fajnie się buduje, choć tworzenie dróg jest trochę niedopracowane graficznie (nie zawsze widać gdzie prowadzę ścieżkę i czy woogle ją prowadzę). Jestem jeszcze na samym początku gry, ale tak szczerze, to trochę nie widzę jej sensu. Bo co, ma nie być możliwości zmagań z pozostałymi graczami? Interakcja ma się ograniczyć tylko do handlu? Co to jest, farmville? Co ja będę robił w tej grze jak już sobie te wszystkie ładne domki wybuduję, co przy jej poziomie trudności zajmie mi z kilka dni?

mhrocznyszatan

Grając więcej zaczyna mi jednak jakiś ten cel gry świtać. Maksymalne wykorzystywanie niewielkiej przestrzeni do stworzenia średniowiecznego miasteczka i zaspokajania kolejnych potrzeb mieszkańców. Na razie, bo jeszcze nie doszedłem do etapu umożliwiającego handel, to ta browserówka jest takim onlajnowym poszerzeniem singla, z kilkoma okrojeniami związanymi z interakcją. Brakuje bardzo opcji związanych z personalizacją gracza. możemy jedynie wybrać sobie swój wygląd avatara, z całkiem sporą jak na browserówki możliwością definiowania wyglądu. Tylko co z tego, skoro ten wygląd widzę tylko ja sam. Brakuje możliwości nazwania swojego miasteczka, nazwania statków (choć admini przebąkiwali na forum, że mają zamiar wprowadzić takową możliwość). Brakuje jakichś szerszych statystyk umożliwiających rywalizację z graczami (a przynajmniej na tym etapie gry nie mam do żadnych dostępu). Wicie, coś jak z plemion, gdzie od początku masz dostępny ranking graczy i gdzie możesz sprawdzić swoją pozycję. Tu jesteśmy całkiem sami. No, prawie, jest chat, który jest całkiem fajną sprawą, choć na razie to służy głównie wymianie doświadczeń i wzajemnej pomocy. Ale to wszystko jest na razie betą. Mam nadzieje, że rozwiną to w wersji finalnej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones