Assassin's Creed: Brotherhood

2010
8,4 20 782
oceny społeczności
8,4 10 1 20782
2 039
chce zagrać
powrót do forum gry Assassin's Creed: Brotherhood
  • Chmielok ocenił(a) tę grę na: 8

za to duuużo lepsza niż 1.
    Dużo zadań pobocznych, ale za krótki wątek główny.

• Chmielok Brotherhood nie należy traktować jako 'trójki'. To jest kontynuacja AC2, nie kolejna, prawowita część.

• Ari911 ocenił(a) tę grę na: 7

Chmielok A no też mam odczucia ze 2 była lepsza może dlatego że mamy tam więcej miast a tu tylko Rzym co prawda duży ale jednak "tylko"

• HakX ocenił(a) tę grę na: 10

Chmielok Nie rozumiem co jest powodem że jest gorsza od dwójki. Przecież zawiera wszystko to co 2ka + wiele wiele więcej ;) Może poza tym że jest jedno miasto. Ale wydaje mi się że nie to jest najważniejsze ;)

• rynsztof ocenił(a) tę grę na: 7

HakX A próbowałeś kiedyś przejeść się jednym rodzajem ciasta? Zwłaszcza, jak ma tak dużo dodatków, tak, że po czasie zaczyna mdlić.

• HakX no właśnie IMO ta gra jest trochę przekombinowana, dwójka też mi lepiej podpasowała, lepiej się wczułem w tamte klimaty... może też trochę znudził mi się Ezio

• Chmielok Ubisoft zadecydował że Brotherhood ma się skupić na promocji multiplayer'a. Dlatego fabuła nie była tak wielka jak to w AC2.

• camelflo ocenił(a) tę grę na: 6

Chmielok Zgadzam się.. zawiodłam się. Po skończeniu wątku głównego, pomyślałam, to już KONIEC.??? dwójka o 100% razy lepsza.

• Krzysztof_1984_Bydgoszcz ocenił(a) tę grę na: 8

Chmielok Jak dla mnie Brotherhood to narazie najsłabsza odsłona AC najbardziej podobała mi się AC2 potem AC1 potem długo nic i AC Broterhood oby Revelations było lepsze !!!!