PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705298}
8,2 6 629
ocen
8,2 10 1 6629
Batman: Arkham Knight
powrót do forum gry Batman: Arkham Knight
luki159

Mało powiedziane ,To najgorszy port w historii .

Nawet Unity czy Watch Dogs było grywalne na kompie z NASA, Batman nie jest :)

Danio31b

Mam nadzieję, że Rocksteady solidnie podejdzie do poprawek i wyda rzeczywiście grywalnego "Arkham Knighta" :)

ocenił(a) grę na 10
Danio31b

Dokładnie. To historyczna chwila. xD

ocenił(a) grę na 7
Danio31b

Port do Mortal Kombat X był tak zwalony że jedynie można było zrobić to pograć w story mode, frame rate był beznadziejny, ustawienia graficzne były niedostępne, online nie działało a w swobodnej walce można było wybrać tylko 2-3 postaci z 20, czy ile ich tam jest.
W Arkham Knight można było grać, tylko że bywały crashe, słaby framerate i nie było możliwości zmieniania opcji graficznych

ocenił(a) grę na 10
luki159

Mi tam dobrze na pc działa lol

luki159

Można zwracać grę kupioną i przez Steam i w wersji pudełkowej.

ocenił(a) grę na 2
luki159

Ktoś wie kiedy będzie ponowna premiera?

skt84

Powiem tak, 2 dni temu widziałem wersję pudełkową w Saturnie, która zawierała tylko kod do pobrania pełnej wersji gry ze Steamu ... więc to musi być ta poprawiona wersja.

ocenił(a) grę na 2
luki159

Taa doczytałem co nieco, podobno wróciła na rynek ale niestety dalej jest zepsuta. Pewne poprawki nieco przyspieszają grę ale problem występuje gdzieś samej konstrukcji. Np. gra chodzi bardzo płynnie i w pewnym momencie bez powodu się przycina. Dobierając się do plików ini można sprawić by na wysokich detalach chodziła lepiej niż na GTX 980 ale co z tego skoro i tak w pewnym momencie się zacznie przycinać bez powodu, niezależnie od ustawień.

skt84

Ostatnio podobno wyszedł patch ,wciąż są problemy na niektórych mniej popularnych konfiguracjach ale gra jest już praktycznie naprawiona

Danio31b

Pytanko mam ... Wiadomo może, czy gdybym teraz kupił taką wersję pudełkową w Saturnie, Media Markt itd., która zawiera tylko ten kod do pobrania gry ze Steama, to wszystkie aktualizacje i łatki automatycznie by się zainstalowały ? Czy musiałbym osobno te łatki ściągnąć ?

luki159

Ze Steama pobiera się raczej najaktualniejsza wersja, więc chyba tak

Danio31b

Ok, dzięki za info :)

ocenił(a) grę na 2
luki159

Na pewno tak, sęk w tym, że prawdopodobnie patch niewiele wnosi

skt84

A ja właśnie czytałem, że ostatnia aktualizacja wiele rzeczy poprawia :) Może i nie jest idealnie, ale już jest podobno zdecydowanie lepiej.

ocenił(a) grę na 2
luki159

No ja tego nie kupię, żeby się przekonać. Chyba poczekam aż stanieje, nie można nagradzać WB za nieudany produkt. Jestem wielkim fanem serii ale są inne gry. Ponadto, to się należy np. Wiedźminowi. Gra kultowa, która zasługuje na pochwały i by ją kupić, a nie Batman, który ma zbyt wysoką cenę bo producenci mają gdzieś graczy PC i czują jakby te pieniądze im się należały.

skt84

zastanawia mnie fakt że wystawiłeś tej grze 2/10.. jeśli grałeś to jakim prawem oceniasz?

ocenił(a) grę na 2
Glory_of_God

Skoro grałem to takim prawem oceniam. Zastanów się jak piszesz zdania. Ale tak jest, grałem.

skt84

mi śmiga w 60 FPS na lapku :) nie ma praktytcznie żadnych problemów, tylko na ustawienia high nadal potrzeba kompa za te przynajmniej 10K

ocenił(a) grę na 2
Glory_of_God

Gra ssie przy każdym kompie. Możesz mieć nawet 60 FPS, każdy test na PC pokazuje, że te FPS'y to mrzonka bo gra i tak się tnie. Ludzie żałośnie wrzucają filmy pokazujące "poprawę" wydajności na PC, ilość klatek wzrosła ale na filmach widać, że są momenty gdzie gra po prostu się zacina na ułamek sekundy. Co z tego, że masz 120 FPS, gra jest zepsuta i do dzisiaj tego nie naprawiono. Ciągle śledzę sytuację i zdaje się, że po prostu sobie odpuścili, jedynym sposobem jest posiadanie kompa z takimi parametrami jak mówisz ale to i tak nie zniweluje efektu "cięcia" tylko odwlecze ten proces zapychania pamięci. To najgorszy batman w tej serii...

ocenił(a) grę na 9
skt84

A mi działa na najwyższych ustawieniach przy rozdzielczości 3840x2160 bez najmniejszych problemów. Grę dostałem za darmo przy zakupie GTX 980.
Gra 10/10. Grywalność, fabuła, batmobile, grafika – miasto i postacie wyglądają genialnie. No i aktorzy, którzy podkładali głos na najwyższym poziomie.

ocenił(a) grę na 2
baju15

Głupio by było gdyby na 980 działało źle, jednak przed patchem był płacz i było źle. Czy warta wydawać mnóstwo kasy dla jednego tytułu by dać mu 10/10? No nie sądzę

ocenił(a) grę na 10
luki159

Wiecie że można w ustawieniach ustawić sobie ilość klatek jest 30 60 90

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones