PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611139}
7,9 3 041
ocen
7,9 10 1 3041
Battlefield 2
powrót do forum gry Battlefield 2
ocenił(a) grę na 10
Armirion

Jeśli ktoś lubi Starsze gry to bardzo polecam ten tytuł bo jak to się mówi gra jest "Stara ale jara" , a jeśli ktoś lubi nowsze gry to polecam Battlefield: Bad Company 2

ocenił(a) grę na 8
salamandra95pl

BC2 nie jest wcale taki nowy, nowy to jest Homefront czy Crysis 2. A co do BF2 to pojęcie "Stra ale jara" to już na ostatnich siłach sie trzyma.

użytkownik usunięty
Lwie_Serce

Mody dodają tej grze żywotności, jest ich dużo i są bardzo rozbudowane, tak jak zrobienie z gry Army/OPF w Project Reality czy 2 WŚ w Forgotten Hope 2

ocenił(a) grę na 8

To już zależy kto umie modować a kto nie. Ja szczerze nie umiem a jeśli miałbym się nauczyć to bf2 był by daleko za innymi grami.

ocenił(a) grę na 10
Lwie_Serce

Nic się nie trzeba uczyć. Wpisujesz np. Project Reality w google, wchodzisz na stronę moda, ściągasz trzy pliki, instalujesz i grasz.

ocenił(a) grę na 8
Lw25

Gościu, mi chodziło o własne mody, te ala PR czy FH2 średnio mi się spodobały, kwestia gustu chyba.

ocenił(a) grę na 10
Lwie_Serce

Racja, własnego moda do bf 2 trudno stworzyć w pojedynkę. Te które istnieją tworzą grupy programistów. Zwykli śmiertelnicy jak my mogą tylko pomarzyć o stworzeniu moda do bf 2.

ocenił(a) grę na 10
Lw25

Battlefield 2 to klasyka, gra pod ludzi nie pod sprzedaż jak bc2 czyli syf. Tutaj chociaż trzeba było mieć skill, myśleć grać TP eeeh. Teraz FPSki nadają się co najwyżej do zabijania czasu. Nie wiem tylko czy pisząc "poważna wersja BF BC2" miałeś na myśli to, że jest ona lepsza. Jeżeli tak to powiem Ci, że obraziłeś tą serie gdyż BC2 to śmieć(jak wcześniej pisałem) nie równający się z poprzednikami. Taką samą opinię można dostrzec u doświadczonych graczy z BFzone czy bf.pl. Sam grałem w BFa(BF1942 BF2 BF2142) 4 lata również profesjonalnie(BF2) w lidze. Dziękuję, dowidzenia

ocenił(a) grę na 10
Armirion

BF2 znacznie lepsze od Bad Company dlatego że ma lepszy klimat i wymaga skillu. Ja zanim zostałem uber pro sniperem musiałem się troche pomęczyć i dobrze ogarnąć i po wielu godzinach treningu niektórzy nawet dawali na mnie vote kick bo nie wierzyli że można takie wyniki osiągać .A seria BC to trochę nieporozumienie Liczę że BF3 będzie godną kontynuacją.

sirPatrick111

Mam pytanie i nie chce zakładać nowego tematu ,czy ludzie grają w to jeszcze? bo zastanawiam sie czy by nie kupić

ocenił(a) grę na 8
Lwie_Serce

A co z serverami , czytałem ,że EA pozamykała

ocenił(a) grę na 8
Ramsey_Fighter

Dokładnie to nie wiem ale jest parę alternatyw. Najbardziej znaną chyba jest przy pomocy strony "Battlelog.co" (nie mylić z dziadostwem jakim jest battlelog dla BF3-BF4).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones