PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 855
ocen
8,0 10 1 15855
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

1/10

ocenił(a) grę na 7

Największe gówno jakie w życiu grałem. Koniec kropka.

ocenił(a) grę na 10
oke

A moglbys sie bardziej wypowiedziec na ten temat??

ocenił(a) grę na 7
deep1984_84

Po 1: Problemy z zainstalowaniem gry, ściąga coś z neta mimo iż jest to na płycie, nie wiem po co.
Po 2:Pierwsze 2 tygodnie od zainstalowania gry nie mogłem wg sobie w niego pograć i musiałem czekać na patcha.
Po 3:Potem aż 3 dni gra mi działała, a potem problemy z origin? wyrzuca mnie w czasie gry na multi, CO-OP, z kampanii też.
Po 4:Przez 2 tygodnie mogłem sobie pograć tylko po 15 minut na każdej mapce, czyli max do 200 ticketów, czyli żaden serwer na 64 osób i conquest large, tylko TDM co jest zupełnym nieporozumieniem(boty kampiące? i do tego na respach)
Po 5: Od dwóch tygodni mogę grać do 35 minut czyli mapka na 600 ticketów, ale nie zawsze, 1000 wg nie wchodzi w grę.
I do tego nie wspomnę o masie bugów itd, powstało na temat tego pełno postów, a z gry mnie dalej wyrzuca. Mam internet 6 MB, ping 40, ale dalej to samo. Mam w multi 6 lvl i ~3h przegrane, tyle mam z tej gry: emocjonująca kampania i porywający CO-OP. Dziękuję, dobranoc.

oke

Niezły z Ciebie ewenement, naprawdę. Szkoda, że tak się Ci układało w związku ty i gra. Wiesz z kobietami jest trochę podobnie, to że jedna laska, która Ci się podoba i naprawdę ją chcesz bo się starasz o jej wzg. (ja gdybym uważał ta laskę za gówno to nawet bym się za nią nie zabierał, a ty tutaj piszesz już o 5 próbach!) nie znaczy, że ona Ciebie będzie chciała. Co więcej ktoś inny bardzo dobrze się z nią dogaduje itd. więc może skosztować jej smak a ty nie. Naprawdę przykro mi z twojego powodu, ponieważ urzekła mnie twoja historia, naprawdę. Ale nie musisz od razu stawać się trolem jak każdy, któremu coś nie poszło lub woli inne produkcje. Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 7
big2www

Moja aktualna ocena BF3 to 4/10, bo mogłem ostatnio grać 2 godziny bez zawiechy, jechaaa. Oceniam całość gry, czyli też grywalność, a skoro grać się w nie da więc jest 4/10. Uwielbiam Battlefielda, grałem w wiele gier z tej serii i zawsze dobrze się bawiłem i żadnych produkcji nie wolę bardziej.;)

ocenił(a) grę na 10
oke

Napisz mi jaki masz sprzet,bo ja mam bardzo slaby sprzet ale na upartego przeszedlem cala Kampanie i to bez zadnych przeciwskazan,mnie sie bardzo podobala i przyznam ze go sciagnelem,no i moze masz zastare sterowniki do karty graficznej??,a sciagalo pewnie aktulizacje zeby ci gra normalnie trybila czyli taki no powiedzmy patch??,i z tego co sie rozczytalem to grasz w Multi tak?? wiec o Multi nic ci nie moge powiedziec bonie mam Orginala.

ocenił(a) grę na 7
deep1984_84

Mam najnowsze sterowniki do NVIDII na Battlelogu ciągle piszą o aktualizacjach, więc nie w tym problem, a patcha ściągałem z tydzień temu miał 4 GB, nic nie dał.;)

oke

Właśnie, sprawdź, czy Twój sprzęt odpowiada minimalnym wymaganiom. Mi spokojnie bez ścięć w kampanii chodzi, a w multi i CO-OP na wysokich i rozdzielczości 1920X1080. Zdarzyło mi się kilka razy, że mnie wywaliło z multi, ale tylko dlatego, że:
a) Rozłączył mi się internet;
b) Rypnęło się połączenie z serwerem i w efekcie cała runda została zakończona.

ocenił(a) grę na 7
B_janek

Odpowiada zalecanym.

ocenił(a) grę na 10
oke

Ja mam slabiuzkiego kompa gt 8600 256 mb intel cure 2 2gb,6gb ram,windows 7 profesional 64,ale kompanie przeszedlem jakos cala :D bo zajebiscie wciagla i oczywiscie na sterownikach GeForce 285.62 Driver no ale teraz juz wyszly nowsze sterowniki tylko ze Beta Vr GeForce 290.53 Driver,moze nie masz tex Drictx 11stki?? bo w sumie zanim mialem zainstalowalem te sterowniki z gra mialem kicho ciagle jakies problemy a dzieki niemu jest teraz duzo lepiej,jesli opsiadasz pirata to ja bym ci polecal vr RELOADED ja ja akurat mam,i jescze cos,mozesz poszperac w trybie zgodnosci bo to tez troche pomaga a jak bedziesz mial np Batllefield 3 TM w glownym folderze to TM wykasuj bo ci gra ni pujdzie

ocenił(a) grę na 7
deep1984_84

Mam oryginała, odinstaluję grę i jutro dam znać czy mi będziesz działać bo, dałem 120 zł,a grać nie umiem.;(

oke

To nie wiem, w czym problem. Myślę, że na multi powinieneś zmenić jakość grafiki na wysokie (jeśli masz na ultra) lub na średnie (jeśli masz na wysokie). U mnie się potwornie lagowało, zmieniłem z ultra na wysokie i śmiga pięknie.

ocenił(a) grę na 10
oke

No jak ci pisalem to nawet na takim moim gownianym sprzecie gra poszla to jak masz lepszego kompa od demnie to tobie juz predzej powinno pojsc,i pewnie czegos nie masz ze ci tak sie dzieje

ocenił(a) grę na 7
deep1984_84

NOTICE Battlefield 3 online will be unavailable for all platforms Friday from 8:00 AM to 9:00 AM GMT. This fix certain server stability issues. Battlelog will be available during this time.
Może ta aktualizacja coś da.;)

ocenił(a) grę na 10
oke

Mozliwe

ocenił(a) grę na 10
oke

Kurde no, ja nie mam zadnych problemow obecnie. Od czasu patcha sprzed 2 tygodni (?) wszystko lata az milo :) Gram na dosc slabym juz sprzecie (DELL Vostro, i5, grafa NVIDIA GeForce 460, 4 GB RAMu) i o ile na prawie pelnych wymaganiach mulilo, to na nizszych nie ma problemu - OCZYWISCIE z podstawka chlodzaca, bo bez tego ani rusz :P DO sprzetu dochodzi lacze 50 Mb z UPC, wiec to tez ma wplyw na ogolna stabilnosc rozgrywki.

ocenił(a) grę na 7
lordmorte

Działa mi już, spoko luz, gram spokojnie 4 godziny bez zawiechy...widzimy się na Polu Bitwy.;)

ocenił(a) grę na 10
oke

No to bardzo sie ciesze i mam nadzieje ze teraz bys jej jedynki nie postawil :) a tak wogole to Wesolych swiat i sczesliwego nowego roku :) Baw sie dobrze oraz caly Filmweb heh :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones