PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 841
ocen
8,0 10 1 15841
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

Najlepsza gra w jaką grałem i gram nadal, mam przegrane około 1300 godzin i nadal gram. Polecam
grę zwłaszcza BF3 Premium którą można kupić za około 25 zł . Gra ma małe wymagania, świetne
duże mapy, dużo map, grafikę bardzo ładną, mega dużo broni oraz modyfikacji broni, bardzo dużo
serwerów nadal jest .Graczy przybywa nowych nadal, pojazdów,samolotów itd itp, w wersji premium jest dużo.
Gra nie nudzi i nie ma tyle bugów co BF4, dodam iż tryby w trójce w wersji premium są bardzo ciekawe.

ocenił(a) grę na 9
mumimek

Gdzie jest premium za 25 zł ?? Ja kupiłem dziś na drugie konto zwykłą wersję ale za 2,75 zł ... ale premium z dodatkami ?

UPADLY_WIDZ

na początku była za darmo, obecnie na allegro sprzedaje się gra za 25 zł premium na PC, ja kupiłem premium na allegro, dokładnie to konto premium z grą BF3 Premium, BF Bad Company 2 + Wietnam, Most Wanted 2012 i jakaś tam jeszcze gra jest jeszcze, nie żadne Multi konto, po prostu konto z grą premium i innymi grami za 25 zł, po zmianie hasła, loginu, e-mailu jak i pytania pomocniczego, konto zostaje nasze na zawsze. Czasami warto kupić coś na tym allegro jeszcze.

ocenił(a) grę na 9
mumimek

No to Ja wiem, tak kupiłem kiedyś konto steam z grami !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones