PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 857
ocen
8,0 10 1 15857
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

5/10

ocenił(a) grę na 10

qurwa wydałem na tą grę 200zł i przeszedłem ją w jeden dzień ;/ grafa piękna teksty super fabuła też najs ale dlaczego tak krótka było by 10/10 ale jest 5 przez siec nie mam zamiaru grac

ps. Xboks 360

ocenił(a) grę na 4
EasterN

gówno jakich mało.... myslałem że black ops jest zły ale bf 3 pobija rekordy... co chwile wywala Cie z serwa, błędy przy uruchamianiu, zielone pasy na ekranie, noktowizor, medyk z granatnikiem, usas 12 wali jak czołg...i wiele wiele innych, Pomijam błędy z teksurami, lezeniem w skałach, origin i battlelog... 3/10

EasterN

Brawa dla ciebie, jak grę zakupiłeś jedynie pod tryb dla jednego gracza. Jeżeli nie chcesz się rozczarować, musisz coś wcześniej wiedzieć o danej produkcji. Jeżeli jedynym mankamentem tej gry, dla ciebie jest jej długość, to ja nie wiem, jakie ty masz wymagania dotyczące gier, w sumie podałeś tyle argumentów że nie wiem na który w pierwszej kolejności odpisać. A ty powyżej Pider, przestań zabijać graczy z swojej drużyny, to cię nie będzie wywalało. Ja nie wiem czym są spowodowane wasze problemy, mam 2 kopie gry na 2 różnych komputerach, na obydwu gra chodzi bez problemów( na tym słabszym jedynie trochę przycina) z gry bez mojej winy, wywaliło mnie może z 3x na jakieś 100 rozegranych meczów.

ocenił(a) grę na 10
Slevin_Kelevra

żebyś wiedział ,że kupiłem grę pod tryb jednego gracza normalnie bym ściągnął na kompa ale buksiaka mam zadowolony bym był jak by był tryb gry na dwóch chodzi mi o podział ekranu

EasterN

Z tego co wiem to w żadnym z battlefieldów nie było dzielonego ekranu, a jak kupiłeś grę o której nie masz większego pojęcia, to możesz mieć pretensję tylko do siebie.

ocenił(a) grę na 10
Slevin_Kelevra

dokładnie nie kupiłem tylko dostałem kiedyś grałem u typa w X w COD jakieś tam to był podzielony ekran szkoda ,że w tej części tego nie ma ;(

ocenił(a) grę na 8
EasterN

Wszystkie FPS wydane ostatnio są do przejścia w 1 dzień... jak kupuję oryginała to tylko ze względu na multiplayer i to działa u mnie doskonale choć bardzo irytuje mnie latarka taktyczna =_= co się oszukujemy z bliska to jest zwykły flashBANG!! ogólnie daje 8 Pozdro

ocenił(a) grę na 9
EasterN

Wiadomo bylo że battelfield nie bedzie stawial na kampanie tylko na multiplayer.Kampania jest tylko czyms w rodzaju wprowadzenia gracza w gre.Kampanie zdecydowanie lespsza ma call of duty ale multiplayerem zwycieza battelfield 3.Ta gra niszczy call of duty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones