PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 841
ocen
8,0 10 1 15841
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

Za samą kampanię dałbym 6.9 za multi suma sumarum wyszło mi 7 xD . Kampania momentami ciekawa lecz są chwile w których chciało mi się odejść od kompa niekiedy monotonna genialne multi :D nurtujące było to że nie potrafię zbytnio w nie grać ogółem gra bardzo dobra :D

ocenił(a) grę na 8
Dwastir99

Za singla daje 8/10. Ogólnie nie zawiódł- tylko ten tragicznie krótki czas rozgrywki .... wiem, wiem BF to gra do multika...a co z tymi co w sieci grać nie lubią / nie umieją/ nie chcą?

ocenił(a) grę na 7
dyziorro

Gra, która kosztuje ponad 200zł powinna być kompletna. Nie interesuje mnie, że multi jest bardzo dobre, ja chcę również dobrego singla. W trójce jest on niemal tragiczny. Efekty i grafa ratują wiele, ale epickimi można nazwać tylko maksymalnie oskryptowane momenty. Fabuła cienkawa, liniowość powala na kolana, a już o długości całej tej kampanii to szkoda wspominać. Gra nie jest żadnym fenomenem, mimo, że jest bardzo dobra to do wcześniejszych części serii nawet się nie umywa. Technologia jest niesamowita, szkoda tylko, ze dopóki co twórcy wykorzystują ją conajwyżej w 50%.

Dwastir99

Dzisiaj zaczęłam grę i po przejściu misji w odrzutowcu musiałam to COŚ wyłączyć.
Ja nie wierzę w to co mam na kompie. Jak tak długo oczekiwana i droga gra może być takim gniotem?
Grafika jest bardzo ładna, wybuchy i akcja oczywiście jest i za to duży plus, ale do jasnej anielki dlaczego Battlefield jest tak strasznie liniowy?! Dobra strzelam sobie, zabijam tych allahów, ale nie mogę tego zrobić na własny sposób bo gra mi na to nie pozwala.
MUSZĘ robić to co gra mi każe. Nie mogę zabić kogoś jeśli gra tego nie będzie chciała. Najbardziej z tego wszystkiego dobija mnie zaznaczone miejsce gdzie mam iść i napis "FLOOW".
Rozumiem że dzisiejszy gracze są leniwi i niezbyt rozgarnięci, ale autorzy by mogli chociaż dać tą namiastkę swobody i nie wrzucać mi znacznika gdzie mam iść!
Jutro wezmę się z nowymi siłami za ten tytuł, ale wątpię żebym zmieniła zdanie.
Kurde kiedyś to były dobre strzelanki. Np. taki stary Call of Duty albo Medal of Honor, a teraz to wszystko wydaje się takie oklepane. Niby FPS, ale jakaś fabuła by mogła być...

ocenił(a) grę na 10
marza4366

Nie chce uchodzić za jakiegoś fanboja BF, ale jedyna seria gry która mi od razu przypadła do gustu. Odnosząc się do koleżanki wyżej w tej grze jak i w poprzedniczce 2 BC chodzi o to, aby oglądając filmiki i grając chodząc w miejsca oznaczone jak to zostało ujęte "Floow", wczuć się w historię bohatera. Połazić, pozabijać, co chce robić to można w serie GTA oraz jak ktoś jest bardziej zdesperowany to w serie Postal

marza4366

"Grafika jest bardzo ładna" Nie jest, mimo że niejktóre rzeczy naprawdę wypadły genialnie to zwróć uwagę na detale, klamki od drzwi, wnętrza samochodu i to nawet na grafice ultra. A jeśli chcesz pograć w coś mniej liniowego zagraj w jakieś starsze strzelanki Brothers in Arms czy pierwsze dwa Call of Duty, to były gry nie to co teraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones