PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 855
ocen
8,0 10 1 15855
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

Nowa odsłona gry będzie się roić od camperów, małe dzieci (11-13 lat) już zacierają ręce na myśl o tej grze.

Jajkonatwardo

Racja i dlatego wybiore MW3 ktore jest shooterm a nie strategią

Grotezka

Taaak, a w MW 3 nikt nie będzie kampował, normalnie nigdy was nie zabije żaden dupek siedzący w kącie i czekający na ofiary...

ocenił(a) grę na 6
B_janek

Tyle że łatwo go można przy Flashbancku załatwić, a leżenie w krzakach całymi drużynami przy snajperach i baseraperach/spawnkillerach to drugia historia. BF3 jest na razie kandydatem na najbardziej przereklamowaną gre roku, ładne wybuchy, dym i gra świateł to trochę mało.

Lwie_Serce

Hm, przereklamowaną.... Kampania na 12 godzin, oddzielna kampania na kooperacje, rozbudowany tryb multi, najnowszej generacji silnik. Co pokaże MW3? Kampanię z 15 misjami, które się przechodzi w 15 minut, taki sam silnik od 2007 roku i kopię multi z 2009 roku.

Poza tym skąd możesz wiedzieć, czy BF3 będzie przereklamowany? Zobaczy się za tydzień.

ocenił(a) grę na 8
B_janek

kampania to 6 h.

damian_filmweb

Wiele stron mówi co innego. Na CDA, gram.pl i wikipedii napisane jest, że 10 do 12 h, ale na innych stronach, że 6. Przekonamy się w czwartek.

ocenił(a) grę na 8
B_janek

tyle, ze na wikipedii nie wypowiadaja sie tworcy gry i nie mowia, ze redukuja czas kampanii. Ale zobaczymy. Mam nadzieje, ze tak nie bedzie.

ocenił(a) grę na 6
damian_filmweb

A jednak....
Nadzieja jest zgubna. Jeszcze kampania zerżnięta i bez lotniczych misji.

ocenił(a) grę na 8
Lwie_Serce

niestety... mowi sie trudno, a gra sie dalej :)

Lwie_Serce

Niemniej jednak kampania dostarcza wiele emocji, a tryb mulit to po prostu arcydzieło. Rozbudowane i ciekawe mapy z gigantyczną ilością detali i mnóstwo rzeczy do odblokowania. Zdarzają się kamperzy, jednak to nic w porównaniu z Cod-em. Sama przyjemność ze strzelania...

ocenił(a) grę na 8
B_janek

Buhaha xD kłócicie się o kampanie w grze przeznaczoną tylko na multi. Sam tryb singlplayer to tylko miły ukłon od twórców.
Co najważniejsze Panowie to fakty są następujące. BF nigdy nie miał dobrych kampanii w porównaniu z CoD'em.
Co do najnowszego produktu Activision przekonamy się niedługo.

Jajkonatwardo

niestety ale tez sie zgadzam

Jajkonatwardo

Jest ich więcej niż myślałem, psują kompletnie zabawę.

ocenił(a) grę na 9
Jajkonatwardo

kamperzy jak kamperzy, wnerwiają srogo, ale jak widzę matoła który całą rundę nap***la moździerzem w okolice gdzie respawnują przeciwnicy to dostaję furii, skąd się biorą takie tłumoki?

ocenił(a) grę na 8
goral27

Oj tam, oj tam... jak to mówią "camping is a legitimate strategy", tak samo strzelanie z RPG podczas walki o jakiś zaułek na bazarze czy na metrze. Jak się tak bardzo nie lubi kamperów to polecam odblokować celowniczek IRNV czy odpowiednik w pojazdach - nagle każdy przyczajony w krzakach kamper zaczyna się świecić :) A że się nie rusza i łatwo go trafić to jego problem.

Jeśli chodzi o problem z dziećmi typu 11-13 lat to jest coś co mnie bardziej irytuje - kampią tacy z naszej drużyny na czołg, samolot, helikopter czy cokolwiek - tylko po to żeby za chwile taki pojazd utopić/wysadzić/porzucić w krzakach po 1 minucie... to jest denerwujące.

gwsupersharp

Kampienie nie jest jeszcze takie najgorsze. Bardziej denerwują mnie cheaterzy, którzy oszukują i nawet specjalnie się z tym nie kryją - przykład: wczoraj grałem mecz, gdzie w drużynie przeciwnej był gość, który przy wyniku 40 do 3 miał około 30 000 punktów. dodam jeszcze, że był to mecz na 1000 biletów, ale nawet przy tak długim czasie gry, osiągnięcie takiej ilości punktów jest niemożliwe.

Oprócz tego wkurzają mnie ludzie, którzy dla zdobycia pojazdu, potrafią zabić członka własnej drużyny.

grzegorz_021

Na niektórych serwerach za zabicie własnego członka drużyny zostaje się wyrzuconym.

"dodam jeszcze, że był to mecz na 1000 biletów, ale nawet przy tak długim czasie gry, osiągnięcie takiej ilości punktów jest niemożliwe. "

Ja ostatnio na 1600 biletów miałem wynik 40000, 120 zabitych i ponad 100 zgonów. Serwer był na pistolety i noże. Tymczasem w innym meczu spotkałem się z gościem, który zabił mnie jednym strzałem z pistoletu, będąc na drugim końcu obszernej mapy. Mówi się trudno:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones