PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 842
oceny
8,0 10 1 15842
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

Czy tylko ja nie pojmuję fenomenu tej części nawał reklam pudełka śniadaniowe z Battlefieldem 3
Wózki inwalidzkie Battlefield 3 oczywiście jest to zrozumiałe bo to jedna z lepszych serii FPS ale 3
wyjątkowo mnie nie kupiła grę odinstalowałem po bodajże 4-5 poziomach choć pierwszy poziom
"Metro" pokazywał fajne inne oblicze Bf'a niestety operacja Łamacz Mieczy już rzuca nas między
Marines gdzieś na bliskim wschodzie w każdym razie na pewno większy fun czerpałem grając
chociażby na multi w 2142 i może w tą stronę powinni pójść może nie przedłużanie 3 następną
(czwórką) która zapewne będzie ciągnęła się jak flaki z olejem (chciałbym się mylić) a może
jednak powinno się odświeżyć 2142 zaproponować może do tego jakiś single niestety co siedzi w
głowach twórców tego nie wie nikt a szkoda bo 2142 dawał naprawdę naprawdę wielki FUN ! ;)

użytkownik usunięty
focus25

A Ja z chęcią bym zagrał w Battlefield 1942.

Tak to już jest, wielu twórców skupia się by wyciskać wszystko z silników graficznych, by prześcignąć konkurencję. Oczywiście nie mówię już o cięciu gry na DLC.
Weźmy takie Rockstar Games. Ile gier pociągnęli na siedmioletnim silniku Rage, który minimalnie jest ulepszany? Nie spieszno im do zmiany silnika, czy tworzenia Rage 2.0, Rage 2.5.
Wydali GTA V na konsole niedługo starszej generacji, na tym samym silniku, a patrz co osiągnęli na rynku gier.
A Unreal Engine? Ile trzecia wersja już jest na rynku? 7 lat.
Ale przecież trzeba robić Frostbite 12345.

ocenił(a) grę na 6

Give that man a medal ! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones