PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 843
oceny
8,0 10 1 15843
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

Witam,
Lata grałem w BF2 i strasznie spodobała mi się ta gra wojenna:) , kiedy wyszło BF3 , które
miało być następcą dwójki piałem jak kogut...ale...
dużo się mówi o błędach, niedoróbkach w tej grze. Czy to dotyczy tylko konsol, na które
trudniej się tworzy takie diamenty? Czy może w wersja na PC również boryka się z błędami,
glitchami itd?
Mam zamiar kupić Bfa, ale czytam non stop o patchach w wersji konsolowej. Jak ta sprawa
wygląda na PC?

ocenił(a) grę na 8
kaizenhero

Na konsole wyszedl raptem 1 patch. Zalezy o jakich bledach mowisz. Kaza gra jakies posiada. Jednak wersja na PC jest na pewno lepsza, bo gra zostala zrobiona wlasnie glownie na PCty.

Jesli za blad uznac debilne latarki, nie zawsze dzialajaca animacje zabijania kogos nozem ( czego efektem jest twoja smierc, bo koles zdarzy sie odwrocic ) i kilka innych mniejszych bledow, to kilka sie znajdzie. Ale mysle, ze to naprawia.

Lagow na konsolach zadnych nie ma. Na PC tez.

ocenił(a) grę na 8
damian_filmweb

cholera zamknęła mi się strona przez instalacje antywirusa....po krótce:
- odbijanie tv missiles od pojazdów.
- sytuacja w której używasz moździerza, samochód nie może Cie przejechać (odsyłam na youtuba),
- przenikanie przez ściany ( tylko w betcie?).
(Nóż pewnie bywa frustrujący:) )
ps
to były błędy na konsole (czy tak jest też z PC? czy naprawione zostały te błędy? Ile mega ma patch?:) bo mam 1mb neta i wszystko mi się latami ściąga)

ocenił(a) grę na 8
kaizenhero

Zadnego przenikania nie ma. Czasami wetnie ci karabin lub noge, ale nie widze tutaj problemu. Sytuacji z mozdziezem nie znam. Jesli go uzywasz to przewaznie siedzisz w swojej bazie gdzie przeciwnik nie moze wejsc.

Patch na konsole ( i zapewne na PC ) wazyl jakies 800 MB jesli dobrze pamietam. Zostaw kompa na noc i nie ma problemu. Ja mam 30 MB/s i wszystko leci w 2 minuty :)

ocenił(a) grę na 8
damian_filmweb

Ja się przymierzam do kupna :D i tak kupię bo nie ma lepszej gry wojennej na dobrą sprawę:) Arma jest zbyt realistyczna a przez to mało wciągająca :) Cod to szybka strzelanka :) tylko w bf'ie można pozastanawiąc się, poplanować...pewnie kupię jak stanieje bo dodatek obowiązkowo trzeba mieć...a do tego czasu mam nadzieję, neta sobie przyspieszę.
Tutaj link do tego moździerza :) zaczyna się od 4:13
http://www.youtube.com/watch?v=1ifEeKW20AY&feature=related
a tutaj link do epickiej akcji :)
oglądając takie rzecz...chce się grać xD
http://www.youtube.com/watch?v=Z5Y6hO1H1tw

ocenił(a) grę na 8
kaizenhero

hehe niezle, niezle z tym odrzutowcem :)) Ja gram juz 70 h, ale odrzutowcem prawie nie gralem.

No, faktycznie ten blad z mozdzierzem to dziwna sprawa. Dodam tez, ze kiedy koles siedzi i strzela to nie mozesz zabic go nozem....

ocenił(a) grę na 6
kaizenhero

Z nożem na PC od tyłu nie miałem jeszcze Bugu

ocenił(a) grę na 8
mariiox

Kupiłem Bfa :) no i niestety...to nie jest 800 mb patcha jak damian wspomniał :)
service pack 2 do visty 500mb
aktualizacja programu origin 50mb
aktualizacja gry...3,9 GB!!!!
załamałem się...przy łączu 1mb, będę ściągał to z cały dzień... PORAŻKA
DICE się nie popisało w kwestii optymalizacji kodu ;-(
Dlatego dema są lepsze :)

ocenił(a) grę na 8
mariiox

Ahh mam pytanie :)
Czy przerywanie ściagania aktualizacji origin równoznacze jest z utraceniem ściągniętych danych? Udało mi się dobić do 70% :) padł net i nagle z 2.8GB danych zostało mi 10% 3.9GB :) jakieś 430 mega...
Instalacja gry nigdy nie była trudniejsza :)

kaizenhero

Ja również miałem z tym problem. Mam 2 MB/s, dobiło do 78 %, Internet padł na sekundę, a mi cofnęło się do 10%:(

ocenił(a) grę na 8
B_janek

Właśnie...to boli :) całe fora o tym mówią, śmiechu warte, ale temat "Jak zainstalować Battlefielda 3?" naprawdę powtarza się i nie ma dobrej, konkretnej odpowiedzi :) Niektórzy kilka dób próbują instalować hehe Nawet jak do 100% dobija ściąganie aktualizacji to osoby na blogu EA pytają się o co chodzi i nikt nie jest w stanie im pomóc :) Żałosna sprawa. Więc jak ktoś ma konsole to powinien się cieszyć :)
ps
ale możesz grać w kampanię :) W programie origin klikasz tryb offline (prawy górny róg programu) i później możesz włączyć BFa:) Najgorsze jest to, że jak uda się ściągnąć i zainstalować tę aktualizację, to pewnie odrazu pojawi się kolejna..
oaobiście jestem załamany takim gów..jakim sprezentowało nam EA:)

ocenił(a) grę na 8
kaizenhero

Teraz zamieszczam wypowiedź zdesperowanego faceta:) o instalacji BF3 :)
...........Siemka wszystkim i wesołych świąt! Dla mnie nie są zbyt wesołe :D Dostałem pod choinkę Bf3 ( radość była nie mała xD), no to zaczynam instalować. Wszystko pięknie jakiś tam origin zainstalował tego BF'a no i próbuje zagrać, pojawia się, że trzeba zaktualizować grę najpierw. No cóż trzeba to trzeba aktualizuje się... Patch 3.9 GB (Lol?) Zostawiłem kompa na noc, jednak obudziłem się około godziny 2 nad ranem i postanowiłem sprawdzić jaki jest stan ściągania. Sprawdzam, ściąganie zakończone i zainstalowane. Włączam grę, włącza Intro i super działa!!! Ale wyłączam wszystko bo trzeba spać iść :D Wsiadam rano na kompa ( ta o 6.00 rano taki podjarany jestem;D) włączam Origina, biorę "Zagraj" a tu pobiera się ta sama aktualizacja...O.o Co jest?!?! Wczoraj gra mi odpaliła a następnego już nie działa...-.- Proszę o pomoc;(........

Więc widzicie jak żałosna jest ta gra w tej chwili. Może za pół roku po zrobieniu 20GB patchy będzie można zagrać w ten tytuł. Odradzam kupowanie tej gry wcześniej :) Chyba, że na konsole :)( chociaż ich użytkownicy też narzekają, na bugi w samej grze)

kaizenhero

E tam, mi się już dawno udało to zainstalować, a wczoraj Origin mi się zaktualizował i w naprawionych błędach ponoć był właśnie ten błąd z cofaniem procentów. W każdym razie udało mi się za trzecim razem (dobre 2 dni) i od tego czasu spokojnie sobie pykam. Pozdrawiam!

ocenił(a) grę na 8
B_janek

Patch na instalacje xD mogłaby się ściągać pierwsza przynajmniej , ale masz racje...chyba jest ,bo ściąga mi się dziś 4.6GB a nie 3.9:)heh
Życz mi szczęścia, jeśli mogę o to prosić:), mimo wszystko bym chciał w to zagrać :D

kaizenhero

Życzę! Może w przyszłości spotkamy się na polu bitwy.

ocenił(a) grę na 9
B_janek

http://www.youtube.com/watch?v=BHFUtuBaIsc

B_janek

W ogóle kto gra w multi, niech pisze nick, chętnie dodam do znajomych!

ocenił(a) grę na 8
kaizenhero

Gra jest boska! :)
Na poczatku denerwująca instalacja (fakt), później trochę gry jako noob...też wnerwia :)
ale po odblokowaniu interesujących nasz broni w pojazadach i piechocie :) gra się cholernie przyjemnie :)
Mimo wszystko polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones