PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 842
oceny
8,0 10 1 15842
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

Miałem spore oczekiwania w stosunku do tej gry po świetnym Bad company 2 - tam tryb
single był rewelacyjny, moim zdaniem 100 x lepszy niż Modern warfare 2 - kapitalny dźwięk,
grafika, swoboda działania, niszczenie otoczenia itp. - tak mnie wciągnął że przeszedłem go
4 razy. Trójka to niestety porażka na całej linii - oskryptowanie na maxa - jeśli nie zrobisz
czegoś tak jak to sobie zaplanował programista - tzn. nie staniesz w wymaganym miejscu i
nie użyjesz np. karabinu na samochodzie to będziesz strzelał bez końca do ożywających
wrogów. Niestety nieudana próba naśladownictwa "filmowości" Modern warfare. Jeśli nie
jesteś maniakiem sieciowania - stanowczo odradzam ten tytuł. Osobiście jestem raczej
samotnym graczem a dopracowany i ciekawy trayb single jest dla mnie wyznacznikiem
jakości gry. Polecam Modern warfare 3, pomimo nieco archaicznej już grafiki i niektórych
rozwiązań technicznych. Fabuła i zwroty akcji znakomite, a maniacy trybu multi też znajdą
coś dla siebie.

ocenił(a) grę na 8
RogerVerbalKint

Dobrze napisane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones