PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 841
ocen
8,0 10 1 15841
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

Ferrari wśród FPS

ocenił(a) grę na 9

Nic więcej nie dodam.

ocenił(a) grę na 6
Shade83

Bardzo ogólne stwierdzenie.

ocenił(a) grę na 9
mariiox

Czemu, gra broni się absolutnie wszystkim, dźwięk, grywalność, grafika , zniszczenie otoczenia, odwzorowanie broni pojazdów, oczywiscie masa w niej nie realistycznych aspektów jak naprawianie pjojazdów spawarką bądź wyskakiwanie z samolotów i helikopterów, ale coś kosztem czegoś jak napisałem jeżeli gra ma mieć grywalność to kosztem maksymalnego realizmu, jak ktoś chce niemal doskonały relizm to kłania się ARMA bądx FLASHPOINT piszę oczywiście w kwestiach gier Multiplayer wiec mogło to zabrzmiec ogólnie, fakt, Single player bardzo realistyczny co nie jest mocną stroną wielu gier, co tu dużo pisać, B3 to na pewno pretendent do gry roku 2011 bez dwóch zdań

ocenił(a) grę na 8
Shade83

Dokladnie. Ale jak widac w dzisejszych czasach arcade`owki ciesza sie wiekszym zainteresowaniem (szczegolnie wsrod mlodzierzy) niz gry wymagajace myslenia.... czytaj COD i BF.

ocenił(a) grę na 7
damian_filmweb

Ty lepiej zacznij myśleć nad pisownią co poniektórych wyrazów, a nie próbuj udowadniać, że BF3 to gra wymagająca myślenia. Po pewnym czasie wszystko robi się odruchowo. Jeżeli dla Ciebie czynności w grze obejmujące zlokalizowanie punktu, udanie się do tego punktu, strzelanie i przy tym staranie się, żeby nie oberwać w łeb to czynności wymagające myślenia to naprawdę Ci gratuluje. Na upartego można stwierdzić, że CoD też jest grą wymagającą myślenia, tyle że zarówno BF jak i CoD to gry, które nie wymagają do gry aż tak skomplikowanych procesów myślowych. Nie wiem po jaką cholerę doczepiasz do gry "łatkę", która nijak do niej nie pasuję. Chcesz gry gdzie trzeba trochę pomyśleć to pograj np. w Braida, Portala, Portala 2.

ocenił(a) grę na 8
zraiwkiller

Czyli jestes kolejnym niewychowanym gowniarzem nie kapujacym fenomenu bf. Tobie powinienem gratulowac. Nie wiem jaki trzeba miec tupet zeby czepiac sie jakiegos bledu. Rowniez gratulacje dla twoich rodzicow. Nie wychowali cie zbyt dobrze.

Poczytaj koles co to znaczy gra ARCADE, a dopiero jak poczytasz, to wypowiedz sie na forum. I nie bulwersuj sie, bo monitor zaplujesz.

,,Skomplikowanych procesow myslowych,, - hahahha tym mnie rozbawiles :)))

ocenił(a) grę na 9
damian_filmweb

Nie można po pewnym czasie robić czegoś odruchowo w tej grze a pisałem akurat o BF 3, tam w zależności od presetu i trybu gry, akcja nigdy nie wygląda tak samo, należy kombinować, a nie tylko stosowac taktykę rambo, która tam nie ma absoultnie żadnych szans powodzenia, może ty akurat grając w FPS nie używasz mózgu ale to twój problem, odruchowo to można walić konia i tyle napiszę. I nie czepiaj się pisowni, popełniać błędy to cecha ludzka a ja jesteśmy nimi....niestety.

ocenił(a) grę na 8
Shade83

Koles nie rozumie, ze BF to nie gra arcadowa.

ocenił(a) grę na 9
damian_filmweb

co ja poradzę, w każdej grze trzeba myśleć w jednej mniej w drugiej więcej taka prawda, myślenie to nie tylko łamigłówki, myślenie to też refleks, rekacja na to co się dzieje, spostrzegawczość, za to wszystko w końcu odpowiada mózg czy nie tak?

ocenił(a) grę na 8
Shade83

Dokladnie. Jak przeczytalem : ,, nie wymaga skomplikowanych procesow myslowych,, to padlem..

ocenił(a) grę na 9
damian_filmweb

Koleś z gatunku bez kija nie podchodź , masa tutaj takich, z jednym toczą malą batalię;] w zasadzie już nie , bo to bez sensu , on wyzywa mnie ja jego ale co ważne to on zaczał;]

ocenił(a) grę na 7
Shade83

Koleś!!! W którym miejscu Cię zwyzywałem? Moja wypowiedź była skierowana w odpowiedzi na post Damiana, a nie na Twój. Coś Ci się popieprzyło. A co do Twojej wypowiedzi z waleniem konia to naprawdę współczuję, jeżeli masz takie odruchy. Co? Widzisz fajną laskę w supermarkecie i odruchowo walisz konia??? Hahah, no spoko. To rzeczywiście jest bardzo normalne!

ocenił(a) grę na 8
zraiwkiller

Opanuj swoje emocje mlody czlowieku.

ocenił(a) grę na 7
Shade83

To, że mózg odpowiada za wiele procesów nie oznacza, że wszystkie można sprowadzać do jednego. Myślenie to proces poznawczy a refleks to szybkość reakcji organizmu na bodziec. Mimo, że to w jakiś sposób się łączy to jednak nie to samo. Jeżeli byłoby tak jak mówisz i refleks byłby myśleniem to CoD byłby królem gier gdzie trzeba "myśleć" w takim znaczeniu jakie Ty zaprezentowałeś.

ocenił(a) grę na 7
damian_filmweb

Hahahah... No jesteś gościu niesamowity :D Tłumaczyć swoje ograniczenia związanie z pisownią tupetem osoby wytykającej błędy, tak rażące jak pisanie "młodzieży" przez "rz". Przynajmniej zwróciłeś na to uwagę a taki był tego cel. Za dużo tu tego typu błędów... Nikt na to nie reaguję, ludzie czytają a później błędy powielają. Wolę wytkać niż milczeć.

Twoje wpieprzenie się z grą arcade jest całkowicie bez sensu. W którym miejscu pisałem, że BF 3 to gra arcadowa? Czy według Ciebie gra w której nie trzeba myśleć to gra Arcade? Może lepiej to Ty sprawdź słownik. Jeszcze mi powiedz, że BF3 to symulator, gra realistyczna. W sumie to pewnie tak sądzisz, Twoje fanboyskie wypowiedzi, to jak tej gry bronisz świadczą o tym niemiłosiernie.

ocenił(a) grę na 8
zraiwkiller

Koles. Po pierwsze dla ciebie jestem na Pan. Po drugie przestan sie bulwersowac, bo tylko potwierdzasz jakim jestes zapatrzonym w CODy gowniarzem. Co do bledow, to czy nigdy ich nie popelniasz ? Nie mieszkajac w Polsce od 5 lat myslisz, ze bede zawsze pisal bezblednie ? Zanim zaczniesz sie z czegos smiac, to najpierw pomysl.

,,W którym miejscu pisałem, że BF 3 to gra arcadowa?,, - Ty nawet nie rozumiesz, co do ciebie mowie. Mowilem ci juz zebys zapoznal sie ze znazeniem slowa Arcade. Ale najwyrazniej nie jestes w stanie, wiec ci wytlumacze. Gra Arcade to przewaznie gra pozbawiona jakiegokolwiek realizmu z uproszczonym sterowaniem. Taka gra mozna po czesci nazwac CODy. Tutaj glowym zadaniem jest bezsensowna sieczka w stylu Rambo. Dlatego tez ludzie lubia cody. Nie trzeba sie wysilac. Jednak grajac w BF3 nie mozna objac takiej samej strategii, bo predzej rzucilbys padem w telewizor niz osiagna pozytywny wynik ( mowa o multi ). Grajac w BF trzeba miec strategie, trzeba sie wysilic, skradac itd. Wiem, ze pewnie nie wiesz o czy mowie, bo pograles 15 minut i wylaczyles majac na koncie 0 fragow i 20 zgonow. A moze wiesz ? I dlatego sie tak stresujesz plujac na ekran jak male dziecko ?

Jesli nie jestes w stanie na dyskusje na poziomie, to wg jej nie podejmuj. Nie mam ochoty znow tracic czasu na bezczelnych typkow twojego pokroju.

ocenił(a) grę na 8
zraiwkiller

Na dobrą sprawę żadna gra nie wymaga myślenia :) Siadasz i grasz, co by to nie było - zwłaszcza że to nie są szachy, graczy jest wielu i łatwo wpaść w tłum. W tej grze z jednej strony można iść na pałę tygodniami, lecieć jednym szablonem i twierdzić że tak po prostu jest. Z drugiej jednak strony mapy są duże i rozbudowane, a wachlarz dostępnych narzędzi jest szeroki i różnorodny. Zamiast np. stać w impasie jak XY innych graczy i bezowocnie walczyć przez kilkanaście minut o jakąś alejkę czy wzgórze - można zainicjować jakiś atak oskrzydlający, zakraść się na tyły wroga, zaatakować przechylając szale zwyciestwa, tudzież zastosować inną dywersje która nie pasuje do szablonu ( wyskoczyć zza rogu, strzelać, uciekać za róg i tak w kółko ). Przykłady można mnożyć - jasne że nie jest to fizyka kwantowa, ale inwencja i strategiczne myślenie procentuje, przede wszystkim przynosi najwięcej radości z gry - ale oczywiście nie jest wymagane :)

ocenił(a) grę na 10
damian_filmweb

Ja w tej grze tylko raz "ostro"wysiliłem mózgownicę...Nie mogłem wystartować z lotniskowca przez 10min,bo jakoś nie ogarnąłem,że trzeba oblukać stateczniki:)
A tak, przez całą grę, mocno starałem się być "niewidocznym" i jak najczęściej wciskać "LBM,R i C"...:P
I love B3:P:P:P

ocenił(a) grę na 10
Shade83

Po 60 godzina spędzonych na grze w multi muszę powiedzieć, że ta gra bije na głowę niemal wszystkie inne FPS-y. Jest miodna, grywalna i dostarcza 100% rozrywki.

ocenił(a) grę na 9
Ghost6

alleluja bracie!

ocenił(a) grę na 10
Shade83

hmmm...Ferrari?...Raczej Zonda:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones