PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 836
ocen
8,0 10 1 15836
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

W jednej z misji była nieskończona ilość przeciwników. Jak na tytuł z 2011 tego kalibru to wielka wpadka.

ocenił(a) grę na 7

Zgadzam się, tez nie lubię tego typu zagrywek w grach

Takich wpadek jest o wiele więcej, w misji snajperskiej kiedy jechał konwój, którego trzeba było uniknąć wpakowałem w szybę magazynek snajperki i nic, poza tym nie da się zabić swoich ludzi, a napis "ostrzał własny nie będzie tolerowany" to tylko ozdoba. W misji z czołgami właściwie oprócz zabijania samochodów pułapek nie trzeba nic robić, nasz czołg jest niezniszczalny a towarzysze robią wszystko za nas. Poza tym straszna liniowość niczym w Mario. Wszyscy zachwalają też tryb wieloosobowy a on jest gorszy od tego z dwójki, ma tylko lepszą grafikę i więcej trybów, jak dla mnie bez sensu robić taką grę. Widać, że na kasę robione.

Kwarak

Dodatkowo wielki bug w misji z kaemami, której się nie dało dokończyć bo pozostawało zadanie "wyeliminuj gniazda" i tak do końca misji. Poza tym nie można iść zbyt szybko po tym sznurku, po którym ciągnie nas fabuła, ponieważ jeśli mamy zadanie "podążaj" i nie ustawimy się dokładnie tam, gdzie chce gra tylko pobiegniemy do przodu to nasza wielce mądra drużyna na nas poczeka.
Wiem, że nie pisze się postu pod postem ale nie mogę edytować.

ocenił(a) grę na 9
Kwarak

Tutaj edycja jest tylko do pięciu minut po wysłaniu wpisu, ale pod postami można pisać.
Singla nie grałem. Słyszałem, że słaby, to sobie darowałem. Multi jest przystępne, podobne do 2 i w lepszej oprawie. Tu jest sens robienia takiej gry. Skok na kasę niestety widoczny, mnóstwem wprowadzanych dlc-ów, które mogły by być w grze w momencie jej zakupu. Do tego tryb premium. Sama podstawka jest blada i słaba.

jukatos

No właśnie, premium. Strasznie mnie to denerwuje, większość graczy zwykłych zazwyczaj nie ma szans z graczami premium, powinny być specjalne serwery dla graczy nonpremium, w ogóle powinno być z 20 serwerów więcej, teraz nie ma chyba żadnego serwera od EA, same prywatne.

ocenił(a) grę na 9
Kwarak

Jak chcesz mieć super frajde z tej gry to najlepiej graj zi minimum z jedną osobą przez Skypa w trybie multi coś na zasadzie współpracy. B3 to przedewszystkim gra zespołowa a nie debilne strzelanie. Prosty przyklad na mapie 64 graczy i ustawionych
500 kuponów można być najlepszym graczem i mieć najwięcej punktów a przytym zero zginięć i zero zabić.
Pozatym można oszukiwac w B3 jak wie się jak to robić. Np: są w sklepach specjalne muszki do tego typu gier gdzie kontroluja za ciebie fizyke strzelania, klawiatura mechaniczna i specjalna jej modyfikacjia itd.
Ale pamietaj że gra się dla zabawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones