PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 840
ocen
8,0 10 1 15840
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

Ciezko ocenic bf3 maja w pamieci swietnego bf2


jakby nie istnial bf2 to dalbym 9/10


ale bf2 niestety istnial wiec ocena w dol 8/10 bo gra jest bardzo dobra ale nie jest genialna
jak bf2

Hurrus

To chyba zależy od gustu, ja w BF2 spędziłem niewiele ponad 50 godzin i dałem spokój, za to w BF3 150 godzin (prawie) i nadal gram. Strasznie przypadł mi do gustu, zresztą tak samo jak BF:Bad Company 2. Jedyne co strasznie irytuje w rozgrywce MULTI, to gracze z hack'ami.

Fakt, że gra ma pełno niedociągnięć i bug'ów , niby EA stara się to wszystko naprawić, ale nadal tyle miesięcy po premierze gry i niedociągnięcia widać.

Moja ocena też skłania się ku 8/10, ze względu na błędy występujące w grze jak i za słaby dubbing (bo miałem nadzieję na dubbing pokroju BF:Bad Company 2). Za to grywalność, grafika i efekty sprawiają że nie chcę odejść od komputera. Multiplayer rządzi w tej grze i tylko dla niego warto ją kupić. Co-op też fajnie zrobiony, za to singleplayer nawet nie włączyłem, choć mam grę od premiery.

Tarrascha

Hackerzy zdażają się bardzo rzadko, mnie natomiast wkurzają dzieci al - kaidy, obrzucające każdego epitetami "noob", "f*ucking hacker", "hacker", "cheater" itp. Szczerze, ten cały czat jest potrzebny tylko do !punish, !votekick i !forgive na Hardcore. Tylko na tym trybie gram.

PS. Jaka platforma?

B_janek

Fakt potrafią strasznie marudzić podczas rozgrywki.Ja gram na PC, na Xboxie próbowałem, ale niestety dla mnie taka strzelanka na padzie to koszmar.

ocenił(a) grę na 7
Tarrascha

Ja na czacie tylko punishuje noobów a gram na tyle słabo że o cheaty nikt mnie nie posądzi :P Multi jest świetny, miło sobie wejść w międzyczasie i popykać bo gra dla mnie stanowi przerywnik od singlów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones