PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 836
ocen
8,0 10 1 15836
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

1. Lepsza grafika jest na PS3 czy na PC przy ustawieniach na "Ultra" ?

2. Czy na PS4 będzie można grać w gry które wychodziły na PS3,PS2 i PSX ?

3. Na czym się lepiej gra w strzelanki na padzie czy klawiaturze i myszce ?

ocenił(a) grę na 9
TheDonKilluminati

1. Oczywiście, że na PC.
3. Klawiatura i myszka rządzi, zwłaszcza jeśli chcesz być "prawdziwym progejmerem".

ocenił(a) grę na 9
conti01

1. Tak.
3. Tak.

TheDonKilluminati

2. Wiem że PS4 ma być kompatybilne z PS3 , co do dwójki to nie wiem ... i oczywiście że lepiej się gra myszą w strzelanki, jak próbowałem grać na padzie to nie potrafiłem ustrzelić gościa co stoi metr przede mną :) Grafika na dobrym PC zawsze będzie lepsza, nawet teraz już przebija nową generację konsol które jeszcze się nie ukazały ;)

użytkownik usunięty
TheDonKilluminati

Tylko wersja PC.

Zanim kupiłem nowego kompa, to grałem na Xbox360. Wersje konsolowe są poważnie uwstecznione w porównaniu z wersją PC.

Grafika na konsolach jest kilkukrotnie gorsza od współczesnych PC. Grałem ponad 200 godzin w BF3 na Xbox 360, niedawno zakupiłem za 49 zł wersję rozszerzoną na PC, grafika o niebo lepsza, fullhd i wyższe detale (kilka razy piękniejsza od xbox), mapy dużo większe, ilość graczy do 64. Na konsoli grafika wygląda tragicznie, maksymalna ilość graczy 24 osoby, mapy wyraźnie pomniejszone.
Sterowanie na konsolach to porażka. Dlatego w gierkach na konsole dają taki dodatek jak "autocelowanie" czy "asysta celowania". Dla przykładu użyję porównania BF3 z xboxa i pc, na konsoli jedynie samolotami lepiej się kieruje na padzie, ale gdy przyjdzie do strzelania z karabinu, to jedna wielka KICHA. Gdy przesiadłem się na PC to headshoty jeden za drugim szły.
Ceny gier na konsolę są średnio 50% a nawet 100% droższe od tych wersji na PC ! Czym to podyktowane? Niczym innym jak opłatą na rzecz producenta konsoli, bo aby wypuścić gierkę na konsolę trzeba odprowadzić opłaty dla producenta, na PC nie ma tego problemu.

Tak więc tylko wersja PC.

TheDonKilluminati

Ja się tylko wypowiem, że nie ma czegoś takiego "pad czy klawiatura i myszka?". Ja po 2 latach grana na konsoli (PS3), przyzwyczaiłem się do pada. Kiedy ściągnąłem betę Battlefield 4 na PC autentycznie się załamałem. Nie mogłem nikogo załatwić. Ostatnie miejsce w każdej rundzie. Wkurzyłem się i zakupiłem pada od Xboxa 360. Mimo, że do tej pory miałem pada od PS3, ten był bardzo podobny, więc szybko się przyzwyczaiłem. Od tamtej pory, wreszcie miałem w niemalże każdej rundzie najlepsze staty. :) Może wydawać się to dziwne. Pad vs myszka? Ale ja po prostu nie mogę już inaczej, więc to kwestia przyzwyczajenia. Myszka jest dla mnie zbyt mało precyzyjna. Grafika natomiast zawsze będzie lepsza na PC. (ale nie w każdej grze)

polskipolski

Nie miałbyś szans grając padem z kolesiem co gra myszką !

polskipolski

FPP shootery to jedyny gatunek gier, może jeszcze, poza strategiami czasu rzeczywistego, w których pad nigdy nie dorówna dobrej gamingowej myszce - po prostu nigdy - i nie jest to kwestia przyzwyczjenia...

RogerVerbalKint

Nie napisałem, że jej dorównuje. Ale i tak rezultaty mam o wiele lepsze na padzie, chociaż teraz ponownie przyzwyczaiłem się do myszki i klawiatury.

polskipolski

Po tym jak kupiłem mojemu synowi PS4, próbowałem grać padem w Kilzone'a - to był dla mnie koszmar/horror/tragedia...dzięki Bogu że mam wypasionego laptopa, dzięki czemu praktycznie wszystkie shootery FPP kupuję w wersji na PC - raz prawie o połowe taniej niż na konsolę, dwa lepsza grafika, trzy gram "WSAD'em" i moją ulubioną myszą G700 Logitecha - konsolowy pad się chowa...Choć nie przeczę do gierek typu seria o Batmanie (Akham asylum/City/nie pomnę tytułu trzeciej odsłony), gier z serii lego, czy nawalanek pokroju Mortal Kombat - pad jest niezastąpiony - podpinam xboxowy pad pod PC-ta.

RogerVerbalKint

Jak gra się przez kilka lat na konsoli, to potem można być naprawdę "niepełnosprawnym", gdy się siada pograć na pececie. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones