PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 842
oceny
8,0 10 1 15842
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

Gra ma potecjał, niestety niewykorzystany. Poza kilkoma dobrymi momentami (myśliwiec, dobra grafika zwłaszcza podczas słonecznej pogody) gra ma tyle blędów że nie jest możliwa dobra ocena. Lipne IQ (przejdź za przeciwnika a ten cię nie zobaczy), partner wypchnie cię pod ogień jeżeli zajmiesz jego pozycję, tragicza próba wprowadzenia walki wręcz do gry E, LPM, spacja w odpowiednim czasie. Ocena 3/10

ocenił(a) grę na 9
mbkwp

W multiplayer chociaż grałeś? Jak nie to proszę Cię nie oceniaj gry po jego najmniej znaczącym trybie gry. Mnie akurat podobała się kampania. Bugi da się przełknąć, gdyż wystarczy włączyć zapis gry.

ocenił(a) grę na 3
Karahov

Owszem grałem w MP (Crysis 2 miał lepszy MP moim zdaniem). Chcesz czy nie grę ocenia się jako całość a nie subiektywnie wybrane fragmenty. Bo subiektywnie = każdy lubi co innego i wybieże to jako najważniejsze. Gra ma także niedopracowane teksturowanie (na 1920x1080/ultra gra doładywuje tekstury co jest widoczne dla gracza). I zanim coś napiszesz o tym że zależy od PC gram na i7 4GHz i 560Ti.

ocenił(a) grę na 9
mbkwp

To nie jest moja subiektywna opinia, ale ja uważasz, że multi w tej grze jest gorszy od Crysis 2 to spróbuj zagrać jeszcze raz, bo ta gra jest fantastyczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones