PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 842
oceny
8,0 10 1 15842
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

Moim zdaniem trochę plaskacza w twarz dostali gracze, którzy lubią ganiać z wyrzutniami rakiet(w tym ja). Ile czasem trzeba się napocić żeby oddać w czołg 2 celne strzały, a jaka za to nagroda ? Żadna, jak przeciwnik nam zwieje lub nas juz zabije, albo 30 pkt za asystę przy zabiciu. Grałem wczesniej w Battlefielda P4F i tam punktowanie było bardzo fajne, za samo ostrzelanie czołgu leciało 350 pkt a rozwalenie samodzielnie czołgu to coś koło 1000 pkt. A tutaj trzeba mieć farta bo jak czołg już będzie uszkodzony to go rozwalimy i dostaniemy nasze 200 - 300 pkt. Jest to strasznie nie fair, Wsparcie sobie sypnie amunicję tu i tam i może iść na piwko bo XP leci jak szalone. Uwielbiałem grać tą postacią w P4F, jak nie było mnie w 1 trójce to była dla mnie porażka, a w BF3 jak będę w środku tabeli to sukces :-P Powinny być minimum 2 stówy za każde trafienie, bo nie jest to tak proste jak reanimacja czy rzucenie naboi. Jak sądzicie ? :) hoho ale sie rozpisałem

mmaakkss

Faktycznie ! aczkolwiek nie zastanawiałem się nad tym nigdy
Za unieruchomienie powinno być na biedę 250 za rozwalenie 500 to byłoby fajne

P.s dla mnie Battlefield to nie jest ile mam punktów tylko ile razy zabiję/zginę
Pozdro

Psyhe

Dla mnie w sumie liczy się głownie dobra zabawa, tylko ten przydział punktów jest niesprawiedliwy bardzo :) 250 za unieruchomienie to minimum :D

mmaakkss

I tak w tej grze punkty lecą jak szalone, czasem przez całą rozgrywkę można nikogo nie zabić ani trafić a być w czołówce graczy, trochę to śmieszne, wystarczy być w odpowiednim miejscu we właściwym czasie. Jestem zwolennikiem Bad Company 2, w którym z punktami już nie było tak łatwo. Za uszkodzenie czołgu było 30pkt a za zniszczenie 100. Za asystę w zabiciu 10pkt.

kasztaneg

hehe racja :) Ostatnio udało mi się fajną pozycję na metro dobrać i ostrzeliwałem non stop schody, siedzialem piłem herbatke, pecheneg walił a zabicia i przygwożdżenia leciały jak szalone ;) Ale tak jak powiedziałem, mimo tego całego szaleństwa to mechanik ma najgorzej :)

mmaakkss

Ale mechanik czy tam technik jeżeli o zdobywanie punktów chodzi ma łatwo w przypadku napraw. Siedzisz sobie z boczku w ostrzeliwanym helikopterze i bzykasz palniczkiem z prędkością 1000pkt/min. Dopiero zacząłem grać w Battlefielda 3 chociaż mam tę grę już dwa lata ale podejrzewam że tak jak w Bad company 2 można pewnie czołg rozwalić jednym strzałem z RPG jeżeli się zna słabe punkty.

kasztaneg

Z tym helikopterem to ciężko bo przeważnie pilot ma umiejętności ręcznika hotelowego i zostajemy zestrzeleni po 20 sekundach :P oo nie tu czołgu jednym strzalem nie rozwalisz, wiem że w gąsienice jak się trafi to większe obrażenia robi :)

ocenił(a) grę na 9
mmaakkss

@mmaakkss zupełnie jakbyś opisał moje umiejętności jako pilot :D

MrBadExample

hehe, ja jako pilot też radze sobie słabo :P ale przynajmniej wypuszczam wabiki jak leci pocisk, a niektórzy to nawet tego nie potrafia :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones