PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 830
ocen
8,0 10 1 15830
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

- dla początkującego gracza jakim jestem. kupiłem 4 i stanąłem na rozpoczęciu 6 misji ( oczywiście na najsłabszym poziomie) żeby poćwiczyć ogólne strzelanie i naukę sterowania mam zamiar kupić battlefield 3 .czy to dobry pomysł ?

ocenił(a) grę na 9
uhajot

hahha że co ?

To w sumie bardzo podobne gry...

ocenił(a) grę na 10
UPADLY_WIDZ

To możesz mi polecić jakieś gry fps na ps3 o łatwiejszym poziomie trudności .

ocenił(a) grę na 9
uhajot

Nie wiem... ale spróbuj BF3, teraz jest za grosze, moim zdaniem na najłatwiejszym poziomie nie powinno być trudności z przejściem...a jak jest problem to i w innych grach też będzie ! Ja nie gram SP, łupie ciągle w MP, aczkolwiek BF4 ma dużo błędów, dlatego gram w BF3...i CS GO które mnie już wkur... pomału... ale to w takie gry to trzeba grać na PC a nie konsoli....

ocenił(a) grę na 10
uhajot

nie ma chyba gier o łatwiejszym poziomie trudności niż najniższy poziom trudności w battlefield

uhajot

Bardzo dobry pomysł. Zawsze zaczyna się od najsłabszego poziomu. BF 4 jest znacznie trudniejszą strzelanką. Ktoś napisał, że są to podobne gry. To tak jakby porównać I i II wojnę światową.

mirasnap

Grając w BF3 i BF4 na PS3 zdecydowanie prostsza jest 4 część tej serii. W ostatniej części spokojnie włączysz najtrudniejszy poziom i z palcem w nosie ją przejdziesz bez jakiegoś zacięcia. Porównując poziomy trudności to ten "HARD" w BF4 odpowiada "NORMAL" w BF3.
Akurat przechodzę 3-kę na hardzie i tyle razy co ginąłem to nigdzie tak nie miałem ;) Ale dzięki temu z zamkniętymi oczyma wiem, gdzie kto i kiedy wychodzi, strzela do mnie w misjach 1, 2, 5 :P

zaLienowany

Ja dopiero od niedawna gram w BF. Najpierw grałem 3 razy w BF3, dopiero niedawno zacząłem w BF4. Być może masz rację jeśli chodzi o poziomy trudności, niemniej jednak porównując obie gry grajac na normal to w BF3 jest o wiele łatwiej.

ocenił(a) grę na 9
uhajot

BTF 4 To gówno
Odradzam Ci tą grą !
Za to BTF 3 oj no to już inna bajka .
BTF 3 Ma 100 razy lepszą kampanię jak i multy ;)

snajper12331

Dzięki snajper12331, właśnie testuję na EA BF4 bo waham się pomiędzy 3 a 4. Teraz wiem gdzie sobie pogram. :)

uhajot

Jeżeli jesteś początkujący, jak ja, to zacznij od jakiejś prostszej gry. A taką jest Battlefron Star Wars. Trzeba grać po kilka godzin, ustawić sobie czułości (od najmniejszej i podkręcać) i grać. Jak poziomy podstawowe załatwisz to graj w multi. Podobno lepszy fun, Ja jeszcze nie weszłam bo testuję który Battlefield będzie lepszy dla mnie. Powodzenia. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones