PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 841
ocen
8,0 10 1 15841
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

Po krytycznych wypowiedziach na temat singleplayer takich jak krytyka głupoty przeciwników masakryczne oskryptowanie, przechodzenie przez różne przedmioty postaci, 5 godzin na skończenie gry, po obejrzeniu różnych filmików na jotube aż odechciewa się w to grać.

to chyba kupię sobie to jak będzie w CD action za dwa lata albo na allegro za 20 złotych.

ocenił(a) grę na 8
forest122

najlepsza gra multi w CD action za 20 zl ? doobre .))

Poczytaj fachowe opinie na temat singla, a nie sugerujesz sie bzdetami pisanymi na forach. Poza tym ta gra to mutli, a nie single, wiec kampania to jedynie mily dodatek, pokaz mozliwosci graficznych, ale i tak gra sie dobrze.

damian_filmweb

To po co robili single?, skoro nie potrafią go zrobić to niech sobie odpuszczą... (kampania jest liniowa do bólu, grafa wcale nie jest super, AI to śmiech na sali, fizyka tu nie istnieje, w auto strzelasz nic się nie dzieje...kampania to chłam i tyle 6/10 max)

ocenił(a) grę na 8
vega1337

aha. a multiplayera nie ma, tak ? No, pomysl chlopie.

damian_filmweb

powiedziałem kampania, czy nie? czytacz dziecko umie?

vega1337

czytać*

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
damian_filmweb

grałem w kampanie i mam prawo jej (grze) wystawić ogólną ocenę 6/10 na tą chwilę, jak zagram w multi to najwyżej podwyższę albo obniżę. To jest tak jak z filmem, jak się obejrzy pierwsze 30 minut i jest do dupy, to po co oglądać dalej? Mam prawo wystawić mu ocenę po tym co zdążyłem obejrzeć.

ocenił(a) grę na 8
vega1337

aha. masz prawo ocenic pierwsze 10 minut. To co bredzisz to nielogiczna bzdura. Albo ogladasz cos w calosci, albo nie wystawiasz zadnej oceny zeby nie wyjsc na durnia tak jak to robisz teraz.

damian_filmweb

aha, rozumiem że ty gówniane filmy oglądasz do końca, gratuluję, to potwierdza że to ty jesteś ten mądry :)

vega1337

ciekawe ile czasu już tak zmarnowałeś w życiu ...

ocenił(a) grę na 8
vega1337

......

ocenił(a) grę na 8
vega1337

naprawde nie zrozumiales, ze film to tylko przenosnia ? Grajac w gre ktora jest glownie nastawiona na multiplayer, a kampania to tylko mily dodatek, nie mozna pominac jej najwiekszego atutu. zacznij myslec, bo nie wyrobie.

Chodzi o to, ze trzeba przetestowac wszystko, a nie tak jak ty to robisz. Prosciej juz wytlumaczyc nie umiem.

damian_filmweb

wyłączę mu ocenę żebyś nie płakał, ale po zagraniu w multi wystawiam ocenę na podstawie zarówno kampanii jak i multi 50/50.

ocenił(a) grę na 8
vega1337

to bardzo dobrze. sprawiedliwie i... normalnie.

ocenił(a) grę na 9
vega1337

Nie wiem na czym grałeś, ale minimalna grafika w Bf 3 jest o dużo lepsza nisz maksymalna w MW3. Samochody wybuchają po jakimś czasie strzelania. Gdy naprawdę strzeliłbyś w auto parę razy nie wybuchłoby. Może i kampania jest liniowa, ale według mnie bardzo dobra.

ocenił(a) grę na 6
Karahov

Nie masz racji, Gram w CoDa na ustawieniach Extra i w BFa ze względu na wydajność na minimum (mógłbym wyciągnąć więcej, ale najważniejsza jest dla mnie wydajność)
I tekstury są jednak lepsze w CoDzie, za to wszystko inne już w BFie. (oczywiscie mówiąc CoD- MAX BF3- LOW
A pomimo wieku silnika grafika stoi na wysokim poziomie

forest122

Głupota przeciwników w kampanii (singiel i co-op) - potwierdzam.
Przechodzenie przez różne przedmioty postaciami - potwierdzam.
Strzelanie przez ściany - potwierdzam.
Ogólnie kampania wg mnie jest słaba, trochę podpatrzona od Black Ops.
Co-op - fajna sprawa, jednak 6 misji, każda po 10-15min, to trochę mało. Minus za wychodzących ludzi ze ściany.
Multi jak multi, fajna sprawa zniszczeń, helikoptery, odrzutowce, czołgi, etc. jednak osiągając 15-20 poziom gra staje się nudna.
System "walki wręcz"/podcinania gardeł jest tragiczny! Jak w Killzone 3 można przeciwnika zaatakować z przodu jak i z tyłu, tu tutaj pozostaje tylko ta druga opcja, przy czym nie zawsze załapuje skrypt tego ataku...Można zapomnieć o sytuacji, gdy przeciwnik cichaczem zabija jednego z naszych, a my za nim się skradamy i chcemy w jakiś sposób zabić napastnika...
Gra wymaga dopracowania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones