PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 841
ocen
8,0 10 1 15841
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

na PS3, gniot!!!

ocenił(a) grę na 5

grafika... jak w kreskówce. Nasuwa mi się skojarzenie z ps one.
single player - nie idzie w to grac.
multiplayer - na który bardzo liczyłem, nadaje się dla 12 letnich amerykanów. Realizm poruszania się postaci porostu nie istnieje (można skakać na 2m i biegać jak sprinter)
Właściwie nie chce mi się tracić więcej czasu na to gówno i dalej opisywać mankamenty tej pozycji. Jeżeli jesteś fanem strzelanek i grałeś w prawdziwe klasyki gatunku to PODARUJ SOBIE TĘ GRĘ!!!!!!!!!!

ocenił(a) grę na 8
dobrzol

To na jaką platforme jest nic nie zmienia, no możę grafike.

ocenił(a) grę na 5
nakati_snake

Ta gra jest po prostu żałosna i nie ważne na czym się gra. W porównaniu do przednich części to syf i szkoda na nią czasu.

dobrzol

Na ps3, owszem, grafika jest słaba. Ale przecież BF3 od początku do końca był robiony pod PC, a konsole dodano po skończeniu gry, poza tym ponoć (ja gram na PC) grafika na konsolach odpowiada najniższym ustawieniom graficznym na komputerze.

"multiplayer - na który bardzo liczyłem, nadaje się dla 12 letnich amerykanów. Realizm poruszania się postaci porostu nie istnieje (można skakać na 2m i biegać jak sprinter)"

Chyba żartujesz - jakie skoki na 2 m? Jaki sprinter? Faktemi jest, że można biegać i biegać bez potrzeby odpoczynku, ale żołnierze biegają raczej wolno.

ocenił(a) grę na 8
B_janek

grafika na konsolach odpowiada najniższym ustawieniom graficznym na komputerze. - w zupełności sie z tym nie zgadzam. Ja osobiście nie lubie Fps-ów ale Bf był lepszy niż MW3.

ocenił(a) grę na 8
nakati_snake

Konsola odtworzy najwyższe wymagania graficzne a jak komputer musi spełniać wymagania.

ocenił(a) grę na 8
nakati_snake

Na ps3, owszem, grafika jest słaba - chodziło ci o to zę grafika w battelfildzie jest słaba czy ogólnie?

nakati_snake

Nie, chodziło mi o to, że grafika na konsolach jest o wiele gorsza niż od tej z PC. Dowód? Proszę cię bardzo!

http://www.youtube.com/watch?v=Fx5CkbG7k6I

ocenił(a) grę na 6
nakati_snake

Konsola nie odtworzy najwyższych detali... Tak samo jak konsola nie ma Antyalisingu przez co krawędzie są poszarpane w grach

B_janek

Ja mam BF na PS3 i PC ale wolę grać na konsoli - większy obraz (42` vs 23`) i lepiej gra mi się padem w strzelanki.

Witcher

Mi lepiej myszką , zdecydowanie. Posiadam pada do X Boxa, bo się dobrze nim gra w gry sportowe typu Fifa i kiedyś próbowałem zagrać w Metro 2033 na padzie - nie dało rady. Za bardzo jestem przyzwyczajony do myszki.

dobrzol

A grafika w Silent Hill 2 i Call Of Duty 4 miażdży co nie?
Troll

dobrzol

"Realizm poruszania się postaci porostu nie istnieje (można skakać na 2m i biegać jak sprinter)" i dobrze że nie jest w 100% realistyczna bo gra jest po to żeby się oderwać i zrelaksować od rzeczywistości
TroL

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones