PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613185}

Blood

8,2 816
ocen
8,2 10 1 816
Blood
powrót do forum gry Blood

Bardzo zależałoby mi na z-Remasterowaniu tej gry np na silniku Cry Engine 4 lub Unreal Engine 4. Z tym że nie chodzi mi o prze-konwertowaniu tylko na zrobienie od nowa wszystko. Pomimo iż wycisnęłam z gry co tylko się da to jednak chętnie zagrałabym w nowego Blooda z nowym silnikiem graficznym. Ta gra ma w sobie coś ciekawego a mianowicie klimat i choć silnik jest już mocno wysłużony to jednak może śmiało konkurować z takimi grami jak Quake czy Duke Nukem 3D. Blood ma w sobie moc i choć w dobie takich gier jak Crysis Blood wypada słabo dlatego myślę że gdyby zrobić Blooda na enginie Crysisa, to nowy Blood nie miałby sobie równych. Zgniły i skostniały klimat Blooda może wpędzić w przygnębienie albo i nie... Na każdego działa inaczej. Mnie wpędził w dobry nastrój. Żeby zagrać w Blooda potrzebny będzie system
DOS. Żaden tam dosbox, bod dosboxem nie chodzi jak należy ale dla tej gierki warto skonfigurować sobie kompa z dosem. Polecam.

ocenił(a) grę na 9
nudecroft

To raczej Crysis wypada słabo na tle tej gry, bo nie ma tego czegoś.
Kiedyś takie gry wyróżniały się czymś oryginalnym. Teraz wszystko na jedno kopyto.
Ja najmilej wspominam z tego typu gier:
Doom 1993
Quake 1996
Duke Nukem 3d 1996
Blood 1997
Unreal 1998
Hal life 1998
System Shock 2 1999
Alien vs predator 1999
Clive barker Undying 2001
Return to castle wolfenstein 2001
Hal Life 2 2004

Z późniejszych gier tego gatunku nic mnie nie zachwyciło.

returner

Podane przez Ciebie tytuły doczekały się miana kultowych i pomimo upływu wielu lat wciąż są piekielnie grywalne. Nie wiem czy kojarzysz ale jeszcze była taka gierka co się nazywała Descent też świetna produkcja.

ocenił(a) grę na 9
nudecroft

Nie miałem okazji w nią zagrać.

użytkownik usunięty
nudecroft

Panowie jest nowa wersja. BLOOD fresh supply. za 35 pln mozna kupić na steamie.

Wiem ale to wciąż engine build a grafika tylko troszkę jest poprawiona. Czekam na zbudowanie blooda od podstaw np na silniku Unreal 4.

użytkownik usunięty
nudecroft

Nie wiem co mam powiedzieć, czasami remastery starszych gier wyglądają okropnie - przekoloryzowane, cukierkowate produkty - np cannon fodder.
Chciałbym remaster blooda, ale żeby miał brzydkie szare, ciemne, brudne tekstury, żadnej słodkości i cukierkowatości.

Remaster to jest zasadniczo ta sama gra tylko trochę graficznie poprawiona no i gra ta jest możliwa do odpalenia na najnowszych systemach. Natomiast gra zrobiona od podstaw na innym silniku graficznym ze wszelkimi możliwymi bajerami graficznymi i dźwiękowymi to nie Remaster tylko Total Conversion. I takiego Blooda oczekuję choć pewnie się nie doczekam. Te brzydkie szare tekstury są jak najbardziej możliwe do zrobienia na najnowszych silnikach graficznych np na silniku 4A ukraińskiego zespołu który jest odpowiedzialny za zrobienie Metro Exodus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones