PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714427}
8,7 3 783
oceny
8,7 10 1 3783
Bloodborne
powrót do forum gry Bloodborne

Bardzo dobra

ocenił(a) grę na 10

Do gry podchodziłem trochę z obawą, dużo słyszałem o tym, że jest ona bardzo trudna, jednak mimo wszystko postanowiłem spróbować w niej swoich sił. Od razu po odpaleniu zachwycił mnie niesamowity klimat produkcji oraz sama oprawa graficzna. Wyglądało to bardzo dobrze, więc tylko zachęciło mnie to do dalszego grania. I jako osoba która nie miała do czynienia z grami studia From Software stwierdziłem, że jest trudna i to bardzo w niektórych momentach. Czasem miałem wrażenie, że jest ona utrudniona na siłę, boss, czy zwykły szary przeciwnik może pokonać cię jednym ciosem, co często naprawdę denerwowało, zwłaszcza jak traciło się przez to wszystkie Tętnienia Krwi, które to są walutą w grze. Ważną rzeczą jest tutaj rozwój postaci, co czasem potrafi ułatwić rozgrywkę. Poza tym, nic w tej grze nie jest podane na tacy, fabuły i zakończenia tak naprawdę musimy domyślać się sami, mając jedynie drobne podpowiedzi, które gra oferuje nam podczas całej rozgrywki. Tak więc pomimo trudności i często wielu nerwów udało mi się ukończyć grę i mimo wszystko jestem z niej bardzo zadowolony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones