PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612919}
7,4 1 496
ocen
7,4 10 1 1496
Brütal Legend
powrót do forum gry Brütal Legend

W końcu wyszła ta gra na PC po ponad 3 latach od swojej pierwotnej premiery. Graficznie nie jest źle prezentuje się przyzwoicie. gra jest połączeniem Slashera z sandboxem gra się bardzo przyjemnie ale nie jest to gra dla każdego jest to przede wszystkim ukłon dla muzyki heavy metalowej i to właśnie muzyka w tej grze jest kwintesencją zajebistości w czystej postaci. Usłyszymy piosenki takich legendarnych kapel jak motorhead , Judas Priest , Led Zepelin i wiele innych czyli dla fanów ciężkiego brzmienia pozycja obowiązkowa dla reszty co nie lubią takiej muzyki lub lubią Bieberka niech sobie odpuszczą. Gra ma pewne wady które mi osobiście przeszkadzają jak słabe misje poboczne która większość się powtarza i elementy jak z RTSa które niezbyt dobrze sprawdzają się w tej grze do tego dochodzi monotonia więc dobrze sobie w nią pograć z godzinkę lub dwie bo potem zaczyna trochę nudzić i dla mnie największa wada brak obsługi pada nie wiem czemu tego nie dali =(
moja ocena mocne 7/10 jak nie trawisz muzyki heavy metalowej to odejmij 1 lub 2 oczka od oceny Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 8
Bombeldinio

Powiedzialbym ze jesli ktos wogole nie zna takich postaci jak Lemmy to nie ma wogole co tej gry kupowac.

ocenił(a) grę na 8
Bombeldinio

Wlasnei wczoraj ukonczylem Brutal Legend. Nie ma ani jednego kawalka Led Zeppelin w tej grze :)

squork

może dlatego, że w tej grze przewodnim gatunkiem muzycznym jest Heavy Metal, a nie Hard Rock ?

ocenił(a) grę na 8
krystian_dd

Nawiazywalem do wypowiedzi Bombaldino (pierwszej w tym temacie) w ktorej to autor pisze o kawalkach Led Zeppelin, ktorych w grze nie ma (bo licencje na nie byly dla tworcow za drogie podobnie jak utwory Metalliki, czy AC/DC). Natomiast jest chociazby Budgie, ktore ciezko nazwac heavy metalowym.

squork

ale ja wiem :) to było do autora postu na samej górze

krystian_dd

Niewątpliwie muzyka urywa łeb przy kostkach :) Choćby to - http://www.youtube.com/watch?v=_YO8qwKVuik
Gdyby powstała druga część, to pewnie znalazłyby się pieniądze na licencję. Póki co, mam z 20% gry i wsiąkłem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones