PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656510}
5,0 130
ocen
5,0 10 1 130
Call of Duty: Black Ops: Declassified
powrót do forum gry Call of Duty: Black Ops: Declassified

Grę nabyłem razem z konsolą w pudełku. Ukończenie wątku głównego zajęło mi 20-30 minut. Misje główne są banalne nawet na wysokim stopniu trudności. Grafika nie jest ładna ale okropna też nie jest. Przeciwnicy są głupi. Nie uciekają, strzelają przez ścianę, nawet gdy cię nie widzą oddają ostrzał i nie umieją rzucać granatami. Jedna plansza to kilka minut gry, mój rekord na pierwszej to minuta i parę sekund. Jest coś takiego jak horda. Tryb polega na tym że stoisz w dogodnym miejscu a przeciwnicy wchodzą ci pod lufę. Po osiągnięciu 13 (nie jestem pewien) fal następuje restart. Plansz jest kilka. Multi to kolejna rzecz naganna. Często wywala, często nie da się wejść do gry. Plus taki że ktoś gra. Maksymalną rangę nabiłem w tydzień. Można modyfikować klasy plansze są takie jak w hordzie + jedna na złomie. Muzyka jest słaba albo jej wcale niema. Plus taki że napisy są pl. Nie polecam, biblioteka ps vity ma do zaoferowania sporo klasyków w cenie tego (nawet tańszych) i lepiej kupić je niż to. 2/10 nic więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones