PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612424}
7,6 9 865
ocen
7,6 10 1 9865
Call of Duty: Modern Warfare 3
powrót do forum gry Call of Duty: Modern Warfare 3

Ludzi już do końca popier******
Przegrałem ponad 100 h w tą srakę w multi z nadzieją, że znajdzie się jakiś blask na poziomie mp z mw 2.
Singla przegrałem aż 30 minut, bo był taki dobry jak jego wyje**** poprzedniczki.
Ogółem gra ssie jeszcze gorzej od mw 2, black ops i mw które na tabene było "najlepsze" bo jakoś je ukończyłem (ocena 5/10)

ocenił(a) grę na 8
ArghesS

Nie ma to jak grać w grę 100 godzin , i ogarnąć się , że to gówno...

Moxer

Trzeba było ogarnąć kilka moabów, bo to kur** miało być tak zajebiste jak Nuke w MW 2... a są do dupy, bo nie ma tego funu, jedynym plusem jest paczka specjalisty dla mądrych ludzi, ale co z tego jak cała gra jest chu**** , z małymi jak łazienki w tesco mapami, pier******** hitmarkerami, camperami, hackerami i innym autystycznym plebsem biegajacym lub siedzącym koło jakiegoś śmietnika z mp 7 lub acr'em.

ocenił(a) grę na 8
ArghesS

ACR dobra broń.

Moxer

W sam raz dla takich noobów jak ty.

ocenił(a) grę na 8
ArghesS

NIE NABIJESZ MOABA , HACKERY CIE POBIJĄ!!

ocenił(a) grę na 1
ArghesS

Zgadzam się w 100% że MW ssie i nie tylko ostatnia część. Tej serii nie można nawet do niczego porównać. Chociaż to można =-] Kampania jest jak... rzygowiny puszczone przez otwarte okno samochodu jadącego 200 km na godzina. Wszystko bryzga w każdą strone i pozostawia po sobie wielki niesmak. A o multi się nawet nie wypowiem bo nie chce mi się już tej gry wogóle tykać. brrrrrrr....

ocenił(a) grę na 8
ArghesS

Bez urazy ,ale szybko się skapnąłeś...
Nie wiem co masz do kampanii, bo znacznie lepsza niż ta nuda z bfa. A grałeś chociaż w coopa? No właśnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones