PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612424}
7,6 9 854
oceny
7,6 10 1 9854
Call of Duty: Modern Warfare 3
powrót do forum gry Call of Duty: Modern Warfare 3

...to uważam, że to jest trochę niewykorzystana szansa. Chodzi mi o śmierć Soap'a. To była wręcz idealna szansa na stworzenie dwóch zakończeń i przez to zachęcenie do powtórki singla. Przed misją wybieramy kto ma iść z Jurim i strzelać do Makarowa. Ta osoba oczywiście ginie. Jeśli wybraliśmy Soap'a to wszystko dalej toczy się bez zmian. Jeśli wybierzemy Price'a, to w zasadzie też zmieniają się tylko szczegóły. Colt 1911 nie zostaje z ciałem Price'a, tylko Soap go bierze ze sobą, w podobny sposób wyciąga informacje z Juriego. W finale zaś zamiast tak jak Price wieszać Makarowa na stalowej linie, po katastrofie śmigłowca i spadnięciu przez ten szklany dach, Soap ląduje w miarę bezpiecznie na niższym piętrze, a Makarow wisi zaplątany w kabel pod pachami. Soap wyjmuje Colta i likwiduje Makarowa cedząc słowa "For Price". Po czym zapala cygaro. Koniec.
Moim zdaniem byłby to świetny smaczek i nie wymagałby tak wiele pracy. Po prostu zmiana modeli Price/Soap w kilku misjach i dogranie nieco kwestii Soap'a.

SzalonyChemik

Też bym wolał by zginą Price , Soap jest młodszy i można by się było pokusić o kontynuacje i Soap by dowodził zespołem tak jak w Mw2

ghf

A ja na pewno wtedy pokusiłbym się o dwukrotne (co najmniej) zaliczenie kampanii.

SzalonyChemik

niby ma być Mw 4 , ale bez Soapa to nie to samo

ocenił(a) grę na 7
ghf

może być tak ,że akcja będzie się dziać pomiędzy mw1 a mw2 tzw operacja kingfish jak ukazane jest na obrazku po ukończeniu mw3 i soap może powrócić.

TimDedmecz95

coś słyszałem że to będzie kontynuacja , ale ma byc jedna misja retrospekcyjna w której ma byc Soap

ocenił(a) grę na 7
ghf

też tak gdzieś pisali. Ja słyszałem też że akcja może być osadzona pomiędzy mw1 a mw2 no zobaczymy na razie czekamy na ghosts

SzalonyChemik

A moim zdaniem powinien przeżyć tylko Jurij. Byłoby to najlepsze pożegnanie z MW.
Po za tym, zamiast oddziału Delta Force, powinien być dalej oddział Ranges, dzięki niemu było poczucie wielkiej wojny.

SzalonyChemik

Możliwe że Soap odżyje w MW4 ponieważ w mw 1 Price umarł a w MW2 żył więc może Soap też odżyje ( jestem zwolennikiem tej teorii bo bardzo lubiłem Soapa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones