PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612486}
8,5 1 475
ocen
8,5 10 1 1475
Civilization
powrót do forum gry Civilization

grałem na amidze...

ocenił(a) grę na 10

....4 dyskietki, to dla niej kupiłem dodatkową stacje.

najlepsza strategia wszechczasów

scribe

lepiej bylo dokupic Ramu do 2.5 MB i twardy dysk

ocenił(a) grę na 10
Amiga1240

do klasyk westernu czyli a500 nie było takiej opcji

pojawiła się dopiero w a1200

pzdr!!!

scribe

Niezupełnie - dodać Ramu i wstawić dysk twardy można było też do A600 - wiem, bo tak właśnie zrobiłem.
Ale z A500 pewnie faktycznie było to niemożliwe.
A gra Civilization była epicka. Pamiętam, że udało mi się rozwinąć moją cywilizację tylko do poziomu muszkietów i prostych armat, gdzie przeciwnik atakował mnie już czołgami i lotniskowcami. Ale za to miałem frajdę przeprowadzając (oczywiście nieskuteczną) szarżę konnicą na czołgi :-) Niesamowite było to, że gra nawet jak na tamte czasy nie powalała graficznie, animacje ograniczały się właściwie tylko do przemieszczania się kwadracików z symbolami jednostek, ale była niesamowicie wciągająca.

Mordechaj_Sauerland

byle kontroler z dyskiem i pamiecia podlaczany z lewej strony A500 dawal jej 8 MB FAST RAM (30 % szybciej dziala CPU) i do 4 GB (ogranicznie 32 bit) dysku IDE

mozna bylo i podlaczyc dyski serwerowe SCSII

obecnie sa karty turbo do 50 mhz + kontroler Flashram (CF) + np dekoder MP3 zakldny na podstawke CPU 68000 wewnatrz komputera

A600HD milo w standardzie dysk IDE 2.5 cla laptopowy 20-120 MB :) i mozliwosc podlaczenia wIFI na PCMCIA oraz do 2 MB pamieci graficzne .... 286 z herculesem i pc speakerem wygladal biednie :P

scribe

2.5 MB RAM i HD dawalo ze Civilizacja miala wiecej animacji grficznych na Amidze
z dyskietek nie widziales tego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones