PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611159}

Commandos 2: Ludzie odwagi

Commandos 2: Men of Courage
8,4 2 216
ocen
8,4 10 1 2216
Commandos 2: Ludzie odwagi
powrót do forum gry Commandos 2: Ludzie odwagi

Powtórzę się:
Niesamowite pokłady grywalności. Bardzo intuicyjne sterowanie, wspaniała muzyka by Mateo Pascual, brak liniowości. Każda misja to istna perełka. Pamiętam, że nie mogłem odejść od tej gry.

Poprzednie odsłony były irytująco trudne po jakimś czasie. W dwójce nie ma problemów bo poziom trudności jest dobrze zbalansowany. Na normalu gra dla mnie jest piekielnie grywalna. Spędziłem z nią mnóstwo godzin. Grałem w Boże Narodzenie razem z bratem. hehe To były czasy. ehhh

Jak wspominam ta grę to szklą mi się oczy z radości. Arcydzieło skromnego hiszpańskiego studia PYRO.

10/10

użytkownik usunięty
STAMiNA

Mam taki sentyment do Desperados. Słyszałem, że jest mniej trudna od Commandos 2. Grałem trochę w Robin Hooda ale ten z kolei jest zbyt łatwy. Do Commandos 2 zasiadłem z nadzieją, bo już screeny są gęsto klimatyczne ale niestety... sam początek już mi nie podszedł. Za mało możliwości - nie mogę związać ani przenieść ciała a wrogowie budzą się po połowie minuty... do tego na sam początek jest ich sporo przez co gameplay wydaje się sztywny. Gra chyba jednak nie jest dla mnie. Szkoda. Szkoda też, że nie robią już tego typu gier.

Jak to nie można przenieść ciała? :)

użytkownik usunięty
_Martyn_

W Desperados Samuel miał opcję związywania ciał a Cooper je przenosił. Tutaj szukałem tej opcji w pierwszej misji i nie znalazłem. Jeszcze zamierzam wrócić i spróbować przekonać się do tej gry bo na screenach wygląda świetnie.

ocenił(a) grę na 10

Lupin nie może kneblować wrogów i na tym polega piękno tej gry, jeden rzuca nożami drugi wspina się po słupach. :)

użytkownik usunięty
Tormencjusz

Później zorientowałem się, że tu sterowanie bardziej polega na skrótach klawiszowych a nie ikonkach :) Szkoda, że już nie robią takich gier.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Moja recka tej przezajebistej gry: http://supremestamnet.blogspot.com/2015/08/1010-alarm-alarm.html

:)

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Jedna z moich najukochańszych gierek, potężny sentyment ocierający się o łzawą nostalgię. Czasy dzieciństwa, beztroska...Ah.
Wspaniała gra taktyczna stworzona z rozmachem i niezwykłym pietyzmem, od misji, wątków fabularnych, grafiki, systemu sterowania, innowacyjności po genialną muzykę Mateo Pascuala. Genialna seria, która strzeliła sobie w stopę Commandosem 3, a Strike Force już w głowę.
Obecnie gram w mod do Commandos 2 nazywa się Destination Paris, nigdy tak długo nie przechodziłem jednej misji, zawsze staram się robić wszystko na cichacza, ale nie w tym modzie. Miodnie :)

ocenił(a) grę na 10
Tormencjusz

Oo dzięki za namiary na nieoficjalny dodatek. :)

Pogram.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Moje trzy ulubione misje które zapamiętałem na zawsze to: Działa na wyspie Savo, Zamek Colditz i Cel Birma, ahh to była gierka..muszę w końcu do niej wrócić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones