PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608733}
8,3 2 616
ocen
8,3 10 1 2616
Company of Heroes: Kompania braci
powrót do forum gry Company of Heroes: Kompania braci

Jest ich sześć (z dodatkami oczywiście). Nie pamiętam ich tytułów ale w pamięci zapadła mi
krótka bo składająca się z ledwie trzech misji kampania traktująca o niemieckim asie
pancernym. Co prawda nie lubie grać Szwabami ale prowadzenie Tygrysa i rozszczelnianie
Brytyjskich maszynek sprawiało mi wiele przyjemności chociażby dlatego że można było
samemu sterować armatą plus etap "z buta" gdzie nasi czołgiści okazują się też niezłymi
żołnierzami by nie rzec terminatorami.

ocenił(a) grę na 10
pionas666

Zdecydowanie kampania o bitwie o Falaise. Klimat jest niesamowity. Alarmowanie garnizonów na początku, panikowanie naszego dowódcy i te teksty: "-Good luck herr Oberst -Luck is for weakness Hauptmann", " F uck Highcommand!", " We can't live no man behind!"
Dodatkowo raz zablokowały się amerykanskie jednostki co pozwoliło mi na zaminowanie i umocnienie niemal całej mapy. Nawet do rzeki nie doszli xD

ocenił(a) grę na 8
pionas666

Wszystkie niemieckie :),

ocenił(a) grę na 8
Lwie_Serce

Choć musze przyznać że najchętniej bym zagrał wermachtem.

ocenił(a) grę na 9
pionas666

"terminatorami" chyba najlepsze określenie, ponieważ po ulepszeniu tygrys zaczyna strzelać niczym karabin maszynowy :) Bardzo szybko ładuje moim zdaniem trochę przesada. A także w tym, jak w innym poście pisałem strzelanie i obrażenia, np lekkie pojazdy czasami za trzecim razem je rozwalamy, a prakycznie wszystko powinno za pierwszym rozwalać ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones