PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608586}
7,7 9 166
ocen
7,7 10 1 9166
Crysis
powrót do forum gry Crysis

Crysis to po prostu gra która ma na celu tylko przetestowanie naszej karty graficznej. Fabuła
pod tym względem leży a całej lini i jest niejako dodatkiem do efekciarstwa. Poza tym czy tylko ja
mam wrażenie czy też ci nasi "superkomandosi" wyglądają jak pokraki z "Pulp Fiction" w
strojach sado maso? Co do tych superkomandosów i walki z żółtkami... tak jakby wziąć Abramsa
M-1 vs T-34. Ode mnie ocena 4/10 za grafę bo tylko ona jest tutaj dobra.

ocenił(a) grę na 8
pionas666

To zagraj w Crysis 2 to albo ocenisz go na 2/10 albo Crysisowi 1 podniesiesz ocenę ;)
Crysis 2 ma gorszą grafikę, gorszą fabułę, gorsze dialogi (a raczej monologi bo główny bohater nie mówi), gorsze lokacje (małe mapy).

Patryk567

mi się pierwsza część podobała wraz z dodatkiem, fabuła ok był klimat fajna innowacja z tym skafandrem. W dwójce zastosowali nowy silnik graficzny znaczy i bylem w szoku jak odpaliłem że chodzi nic nie szarpie nie przycina, nie wiem dla mnie grafa w 2 była lepiej dopracowana nie zjadała kart graficznych. Fabuła 2 to faktycznie nieporozumienie dziury lipa nuda itp. zmiana areny walki z dżungli na miasto mogło być ciekawie a było mizernie, nie licząc paru "misji" w których faktycznie było czuć klimat walki ulicznej ale ogólnie wychodzi to słabo. dubbing polski - powiem tak dobrze że jest....... fisz 10/10 reszta za dużo "ku***" jak dla mnie nie wiem po co? też słabo wypada.

pionas666

"Co do tych superkomandosów i walki z żółtkami... tak jakby wziąć Abramsa
M-1 vs T-34. Ode mnie ocena 4/10 za grafę bo tylko ona jest tutaj dobra"

Po raz pierwszy została realistycznie potraktowana sprawa dlaczego gracz w ciągu całej historii wycina w pień tysiące przeciwników.

A Ty się czepiasz fabuły ;)

ocenił(a) grę na 7
pionas666

No niestety. DO starych shooterów Crysis ma się nijak. A i ta grafika na którą się niektórzy "spuszczają" jest rewelacyjna owszem - na screenach

ocenił(a) grę na 9
gacek776

I w grze :)

ocenił(a) grę na 7
Lwie_Serce

powiedzmy. Mnie nie rusza a nawet jakby ma to znaczenie marginalne. Może z wiekiem oczekiwania rosną i człowiek by chciał czegoś więcej niż durnego strzelania bez ładu i składu?

ocenił(a) grę na 9
gacek776

Więc dostajesz nanoskafander.

ocenił(a) grę na 5
Lwie_Serce

Było, i to lata świetlne przed Crysisem - w Deus Ex. A wcześniej jeszcze w System Shock 2.

gacek776

jesteś jakiś dziwny nie obrażając Cię, jakie durne strzelanie bez ładu i składu? skąd ty to wziąłeś? jako skradanka jest dużo lepsza!! to nie głupi unreal cz Quake. Lepszej gry z gatunku jak do tej pory na PC nie widziałem a uwierz że grałem prawie we wszystko

ocenił(a) grę na 9
gacek776

Pieprzysz. Crysis to najładniejsza gra ever. Zagraj na Veryhigh i potem się wypowiadaj. Nie ma ładniejszej aktualnie gry( chociaż konsolowcy się osmieszają próbując wmawiać, że uncharted jest ładniejsze (LOL).
Gameplay to nie jest typowa siekanina, przez to że dość szybko się ginie, ale gdy idziemy 1 na kilku to nanosuit wyrównuje szanse. To nie prymitywny celowniczek a' la CoD nad którym sie niektorzy tak spuszczają.

czapel3

Najbardziej fotorealistyczna nie znaczy najładniejsza ;p

A rozgrywka jest jedną z najprostszych, jakie kiedykolwiek spotkałem w jakiejkolwiek grze - nawet na najwyższym poziomie trudności nie ma wielkich problemów.

ocenił(a) grę na 6
pionas666

Do połowy gry jest dość nudno, ale potem w mroźnej dżungli temperatura się podnosi. Mnie najbardziej irytowały etapy gdzie musieliśmy latać statkiem. Jako plus mogę doliczyć poziom trudności , który był dość wysoki zwłaszcza pod koniec. Co do grafiki to ja grałem na high bez antyaliasingu i anizotropii, pewnie nie prędko uda mi się wyżej odpalić ( niczym z Far Cry ), ale przynajmniej będę miał benchmark dla przyszłych kompów

ocenił(a) grę na 6
feeniks

Ta gra ma tylko dobrą grafikę fajny pomysł z kombinezonem bojowym i to tyle nie warta mego cennego czasu

ocenił(a) grę na 8
pionas666

Pod względem graficznym gra bardzo dobra! Jest klimat tropikalnej dżungli i potrzeba planowania taktyki przed pójściem na strzelanie lub skradanie. Szkoda, że w Crysis 2 akcja już nie dzieje się w dżungli, ale gierka tak samo dobra ;)

ocenił(a) grę na 9
Macintosh360

Sasuke257-krótko-jesteś pieprznięty i ani trochę racji nie masz :D

JackRobertkokos

Panie @ JackRobertkokos nie masz racji gra jest nudna , ma kiczowatą fabułę , słaby model jazdy pojazdami , beznadziejnie się gra na padzie , słaby model strzelania , brak żadnych cichych egzekucji , słaby multi , tylko przyzwoita mimika , mało broni .
Plusy to : bajeczna grafika , dla niektórych swoboda w działaniu .

ocenił(a) grę na 9
ENDmOstER

To zagraj na klawierce a nie na padzie.Gra jak inna niż inne Fps'y więc jasne,ze nie będziesz miał tak łatwego sterowania jak w Codzie.

JackRobertkokos

to była wada do wersji konsolowej lub dla osób które od pada się nie mogą oderwać .
Dla tego po dwóch minutach odłączyłem pada bo po prostu jeszcze bardziej psuł zabawę .
Gra miejscami przykuwała mnie do ekranu jakimś ciekawym wydarzeniem a później nudziła jakimś segmentem rozgrywki .

ocenił(a) grę na 9
ENDmOstER

Przyznam Ci rację z tym padem.Przy tym trybie strzelania nie sprawdza się tylko myszka i klawierka.
Ta gra jest odmiennym Fps'em i trudno było mi się do niej przyzwyczaić lecz teraz gra mi się spoko.

ocenił(a) grę na 9
ENDmOstER

Ponieważ Crysis był zaprogramowany od początku do końca na PC, a jak komputer to myszka i klawiatura.
Co do multi to chyba grałeś w standardowy deadmatch...2 tryb gry którego nazwy już nie pamiętam jest do tej pory najbardziej pomysłowym, wymagającym i najlepszym trybem w grach ever, no może oprócz Prometheańskich Snajperów w Halo 4.

ocenił(a) grę na 7
pionas666

Zgodzę się grając już dosyć dawno w Crysisa nie czułem nic,ta seria słynie moim zdaniem z grafiki i fani ultra detali itd będą ją wielbić ja jednak stawiam przede wszystkim na fabułę,klimat a grafika to dla mnie dalekie tło dlatego zachwytu nad żadnym Crysisem nie miałem a tróje nawet nie tykałem.Ogólnie jednak fabuła z wszystkich Crysisów tutaj jest raczej najlepsza jeśli można to tak ująć ;-/.Dobrze już nie pamiętam swoich odczuć z tej części wiem jednak że były poniżej oceny siedem dlatego ode mnie ta produkcja dostanie naciągane 6/10 to tak dobrze bo dziś jak gram w takie gry której przechodzę na siłę to oceniam je nisko bo w grach chodzi o dobrą zabawę,miło spalony czas a nie o siłowe przechodzenie.Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 10
pionas666

ale dziś się liczy wyłącznie grafa, c'nie?

ocenił(a) grę na 4
KRITTERS

Nie. Jeśli jesteś gimbusem wychowanym na najnowszych grach to może, ale większość ludzi ceni sobie dobrą fabułę i klimat a tych dwóch w Crysisie nie ma. Ach, nie obrażaj się za gimbusa, musiałem jakoś porównać.

ocenił(a) grę na 10
pionas666

jestem podlickiem kuhwa xd np nowego XCOM-A też cenię za grafę, ale nie umiem w niego grać, bo jestem polaczkiem XD

ocenił(a) grę na 10
KRITTERS

to samo tyczy się skyrima, choć też się w nim nie łapię, bo jestem polaczkiem

ocenił(a) grę na 4
KRITTERS

A co ma polaczkowość do umiejętności grania? Ja w takiego Skyrima zagrałem i choć go kumałem to mnie zwyczajowo nudził (strasznie nudził).

ocenił(a) grę na 4
pionas666

I już nie odpisuj.

ocenił(a) grę na 8
pionas666

Nie mogę się zgodzić. Nie gram w FPSy dla fabuły (poza tym który z FPSów ma dobrą fabułę, prócz może rodzimych CoJ i Half-Life'a?), ale dla rozgrywki samej w sobie. A pod tym względem Crysis jest bardzo niesprawiedliwie oceniany, bo z góry jest wrzucany do worka "nowoczesnych FPSów", czyli uproszczonych, oskryptowanych, liniowych produkcji. Natomiast Crysis daje nam obszerne mapy, moce skafandra, pojazdy, dodatki do broni, silnik fizyczny, bogaty arsenał, a wszystko to przekłada się na dużą swobodę w graniu, czego na próżno szukać w CoD, MoH czy Battlefieldzie.

ocenił(a) grę na 4
Madoq

Pod względem obszernych map, pojazdów, arsenału i ogólnie swobody w graniu to ja wolę inną produkcję studia Far Cry 3. Jak dla mnie nieporównywalnie lepsza pozycja od Crisisa.

ocenił(a) grę na 8
pionas666

W porządku, ale wyszła 5 lat później.

ocenił(a) grę na 4
Madoq

Wyszła, wyszła. Ale jakoś wolę uzbrojonego dzieciaka w akcji (FC 3) niż gościa w "lateksowym" pancerzu (jakieś te nanoskafandry do mnie nie przemawiają). No ale jak wspomniałem Crysis ma bardzo dobrą grafę, choć FC również nie ma gównianej oprawy.

ocenił(a) grę na 3
pionas666

Te same odczucia. Pograłem pograłem i nic z tego nie wynika. Zakończenie na zasadzie "no chyba jaja sobie robicie" a cała gra ma długość dema. Szkoda czasu i prądu na ten tytuł, grafika na dzisiejsze standardy tez przysłowiowej dupy nie urywa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones