PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608586}
7,7 9 161
ocen
7,7 10 1 9161
Crysis
powrót do forum gry Crysis

Kosztował mnie 40 razy więcej niż gra. Bo Crysis to nie jest śmieć jak wszystkie CODY. Porównywanie Crysisa do Call of Duty to jak porównywanie 3Ds maksa do gry video.
wielu nie pojmuje różnicy. Otóż tu chodzi o efekty - jeden produkt naprawdę je liczy, przetwarza, drugi tylko daje iluzję, a gdy sie przyjżec, widać masę niedoskonałości.

plantum

crysis to gra zasługująca na tytuł najlepszej gry 2007 r za przełom w grafice wystarczy popatrzec na krajobrazy widoki i już wszystko jasne

ocenił(a) grę na 8
plantum

o czym ty mówisz? cod to śmieć? a grałeś w 2 albo 4>>??
porównujesz gry ze względu an grafikę ?
baran z ciebie piękny ;D

ocenił(a) grę na 10
Dakar0202

cod2, cod4, mw2 --- wszystkie są podobne do siebie - śmieciowa fabuła i rozgrywka czerpiąca motywy z filmów.
możliwe że z tych wszystkich gier tego gatunku, BF3 zasługuje na jakieś uznanie -- oczywiście ze względu dobrze wykorzystany frostbite2

jeśli nie interesują cię aspekty wizualne to może idź posłuchaj radia, albo poczytaj sobie jakąś książkę... :)

ocenił(a) grę na 8
plantum

Zabawne co piszesz bo większość najlepszych gier jest z okresu 1995-2005. Nie chce sie mi wymieniać tytułów.
Teraz zdecydowana większość gier jest prosta, schematyczna i nudna.

ocenił(a) grę na 10
returner

ja tu dyskutuje tylko o efektach

plantum

weź przestań. Z crysisów to tylko dwójka jest dobra. Reszta nie ma żadnej grywalności. Multiplayer z CoD4 bije wszystkie inne FPSy, które powstały łącznie z CSem.

roach22

O tak, multi z 50 graczami na 3 metrach kwadratowych. Zdecydowanie bije Battlefielda 3 z toną pojazdów i mapami na wiele kilometrów kwadratowych. Prawda jest taka, że w Call of Duty 4 grało się bardzo fajnie w singla, ale był on schematyczny i pełno w nim było niedoskonałości. Crysis nie dość, że grafiką bije nawet BF3, to jeszcze ma niezłą fabułę, doskonałą grywalność i możliwość dostosowywania broni i kombinezonu w czasie rzeczywistym do swojego stylu gry - chcesz być Rambo, bierzesz karabin bez tłumika i biegasz od punktu do punktu, rozwalając wszystko i wszystkich. Chcesz być niewidzialny - możesz, i to dosłownie. Tłumik na broń, ciche przemieszczanie się, cicha likwidacja. Czego chcieć więcej od singla?

B_janek

Grałeś chociaż w multiplayer cod4? To jest poziom najwyższy jaki może zaprezentować FPS. To nie żadne BFy, które poza grafiką nie mają dosłownie NIC.

roach22

No pewnie! Nie ma nic, tylko jakieś nudne czołgi, helikoptery, od czasu do czasu odrzutowce, no i duże mapy. Co z tego, że ma 15 trybów gry, 29 zróżnicowanych map, 87 różnych broni, 43 pojazdy... skoro Call of Duty ma WSZYSTKO - mapy gdzie po odrodzeniu dostajesz granatem w twarz, gdzie nie liczą się dostosowywania broni ani współpraca drużynowa, skoro można bezmyślnie latać z akimbo albo snajperkami i quickscopingować po całej mapie. Po co kupować co dwa lata jakieś dopracowane battlefieldy, skoro lepiej kupić co roku Call of Duty, które leci na tym samym silniku od 7 lat i nie różni się niczym? Co kto woli.

B_janek

Ale śmieci piszesz człowieku.
Po pierwsze CoDy były robione co dwa lata, bo robiły je dwa różne studia. Po drugie to CoD4 wyznaczył kierunek w jakim poszły WSZYSTKIE fpsy i o nim teraz rozmawiamy.
Na co ci do cholery milion czołgów, trybów jeśli gra nie ma grywalności, i nie jest zoptymalizowana? Tam nabijesz level i typ, który gra już rok rozwali bez problemu nowego, w nowym BFie weterana tej gry mimo, że on już od lat grywa w BFy i ma skilla.
CoD4 różni się tym, że jak odpalisz S&D to ci żadna broń nie pomoże jeśli nie potrafisz grać.
BFy to gówno dla ludzi z dobrymi komputerami, którzy rajcują się dobrą grafiką jednocześnie grając w dosłownie bezmyślne latanie po kilometrach map.
Cod4 stworzył zaplecze do wszystkiego. Od przemyślanych gier na S&D po nawalankę 50 typów na TDM. Nie ma drugiej gry która osiągnęłaby taki sukces w rozgrywkach ligowych/ turniejach/ lanach. Przy tym nawet wielki CS wysiada. Cod4 w najlepszym czasie miał najwięcej graczy w multi ze wszyskitch FPSów. Żaden BF tego nigdy nie osiągnie. CoD4 nadal ma miano najlepszego FPSa. Pozdrawiam

roach22

Hm, to jest właśnie śmieciowa wypowiedź. Opierasz swoją opinię na argumentach w stylu "BF to gówno bez optymalizacji, COD dla prosów, bo jest popularny".

"Tam nabijesz level i typ, który gra już rok rozwali bez problemu nowego, w nowym BFie weterana tej gry mimo, że on już od lat grywa w BFy i ma skilla. "

To chyba oczywiste, że mając doświadczenie wieluset godzin w danej grze pokonuje się ludzi, którzy dopiero co tą grę zakupili. Niestety, nie potrafisz ogarnąć tego, że gry z tej serii różnią się od siebie, natomiast CoD jest taki sam od 2007 roku. Fakt - człowiek, który grał w Black Ops i przesiadł się na Black Ops 2, nie odczuje ŻADNEJ różnicy.

"CoD4 różni się tym, że jak odpalisz S&D to ci żadna broń nie pomoże jeśli nie potrafisz grać."

Skąd ta konkluzja? Ze stwierdzenia, że doświadczeni gracze pokonują początkujących, bo mają level? Niezły jesteś. Jakbyś nie był skończonym ignorantem, zamykającym się w słowach Call of Duty, wiedziałbyś, że w Batttlefieldzie żadna broń nie pomaga - praktycznie każda ma odrzut i bez umiejętności jego kontroli nie ma się szans na dobre wyniki. Ale lepiej odpalić Call of Duty i latać po całej mapie z uzi akimbo bez odrzutu i z przeładowaniem w dwie sekundy.

"BFy to gówno dla ludzi z dobrymi komputerami, którzy rajcują się dobrą grafiką jednocześnie grając w dosłownie bezmyślne latanie po kilometrach map. "

Nawet zdania nie umiesz sklecić jak należy, ale dobra, odpowiem. Dzięki konsolom nawet na słabszym PC odpalisz Bf3 bez problemów. Co to znaczy, bezmyślne latanie: taktyczne przejmowanie punktów na ogromnych mapach przy współpracy piechoty, pojazdów opancerzonych i powietrznych? Tak, do tego faktycznie nie potrzeba mózgu. Za to do tego na pewno jest dla inteligentnych - http://www.youtube.com/watch?v=gA9RMPW1WBo

"Cod4 w najlepszym czasie miał najwięcej graczy w multi ze wszyskitch FPSów."

No i? Jakoś McDonald ma najwięcej sprzedanych dań w historii ze wszystkich restauracji, czy to oznacza, że jest to jedzenie dobre i zdrowe?

"Żaden BF tego nigdy nie osiągnie."

Nie osiągnie, bo Activision wydaje Cody co roku, a w tym roku zostanie wydana dopiero 4 pełnoprawna część Battlefielda.

"CoD4 nadal ma miano najlepszego FPSa. "

Nadaną przez kogo? Przez komisję w składzie: roach22? IGN ocenił ją na 7,8/10, Battlefield 3 ma 9/10, a gry z 2007 roku: Bioshocka na 9,7/10, Wiedźmina na 8,5, Half Life 2 Ep.2 na 9,4/10, STALKERA na 8,2, Crysisa na 9,4. Swoje stwierdzenia opierasz na własnym przekonaniu o swej słuszności, tymczasem jesteś tylko fanbojem serii Cod, który wcina z uśmiechem na ustach każde gówno wydalone przez Activision.

B_janek

Dobra, takich śmieci to ja od lat nie czytałem, a i jesteś największym ignorantem jakiego było w dane w życiu spotkać(ciesze się, że w internecie...)

Chcesz mi powiedzieć, że BFy to gry lepsze od CoD4? Opierasz to na swojej śmieciowej wiedzy.
W BFy nie zagrasz nie mając dobrego komputera, ja tutaj cały czas pisze o PC, nie konsolach chociaż i tam większą frajdę sprawia bicie quickscopów na pół mapy, bo do tego jest potrzebny SKILL, a nie gówniany realizm psujący rozrywkę.
BFy to dzieci gier opartych na CoD4. Bez CoD4 miałbyś tam teraz te swoje pojazdy itp jednakże gra nie sprawiałaby już w ogóle frajdy, bo nie miał byś po co grać. Wszystko miałbyś na wejściu. 4 część coda wyznaczyła kierunek. I nie pisz mi o akimbo, sam tego nie znoszę, a tego w CoD4 nie było. Ja mówię konkretnie o jednej części, nie całej serii więc czytaj ze zrozumieniem.

Ignoranckie zdanie
"Fakt - człowiek, który grał w Black Ops i przesiadł się na Black Ops 2, nie odczuje ŻADNEJ różnicy." To jak zagrasz w Bad company 1 i 2 to poczujesz z grubsza różnicę? Ten sam silnik graficzny, trochę nowych broni i perków w BO. To chyba normalne, że gry z tej samej "mini serii" będą podobne. Skoro jedno jest kontynuacją drugiego to jak mają zmieniać fizykę gry? Głupota.

"Ze stwierdzenia, że doświadczeni gracze pokonują początkujących, bo mają level? Niezły jesteś" Niezły to Ty jesteś z tymi swoimi ignoranckim docinkami. Po pierwsze ktoś kto gra 100 godzin ma być z założenia lepszy od tych którzy grali w akurat tę część tylko 5 godzin? Ty chyba nigdy w te gry nie grałeś. Wejdź na przeciętny publiczny serwer, zobacz ilu jest tam typów siedzących całe dnie nie potrafiących dosłownie NIC. Ja tutaj pisałem o weteranach BFów którzy na wejściu dostaną wpierdziel od newba, który te 100 godzin gra i gówno umie, a wsiadając do czołgu ma cię na strzała.


Świetny link. Dla twojej wiadomości Fragmovie z CoD4 na Promodzie. Najpopularniejszy mod do Call of Duty 4 dzięki któremu jest to najpopularniejsza gra do rozgrywek lanowych/cupów/lig jednocześnie czyni tę grę najlepszą.
W tę grę pograsz jeśli nie chcesz trafić na newbów. Bo tam jest poziom, którego BFowi brakuje.
Coś o promodzie. Zmienia grę(można z grubsza powiedzieć) trochę pod CSa przez co w grze liczy się TYLKO skill, stąd ten wielki sukces. Nie grałeś to ignorancie mi tego tutaj nie wrzucaj. Tam trzeba myśleć więcej niż ci się może wydawać. Jak chcesz o tym pisać to najpierw na promodzie zagraj.

"No i? Jakoś McDonald ma najwięcej sprzedanych dań w historii ze wszystkich restauracji, czy to oznacza, że jest to jedzenie dobre i zdrowe?" To znaczy, że jest to niezdrowe, dobre jedzenie jednocześnie to oznacza, że CoD4 to najlepszy, uzależniający FPS jak powstał. Jakoś ten McDonald przyciągnął ludzi. Myślisz, że paskudnym niezdrowym żarciem?
Inny przykład z gier. WoW ma najwięcej graczy mimo, że jest płatny. Podaj mi lepsze MMO od WoWa.
Nie ma, podpowiem.....


"Nie osiągnie, bo Activision wydaje Cody co roku, a w tym roku zostanie wydana dopiero 4 pełnoprawna część Battlefielda."
Bez sensu. BFów jest więcej i nie wciskaj mi, że "pełnoprawna", bo ostatnio infility ward miało taki bajzel, że nawet w tej chwili nie jestem w stanie powiedzieć co za studio robi CoDy z seri modern warfare. Sory, nie siedzę w tych nowych grach, one są po prostu gówniane.

"Nadaną przez kogo? Przez komisję w składzie: roach22? IGN ocenił ją na 7,8/10, Battlefield 3 ma 9/10, a gry z 2007 roku: Bioshocka na 9,7/10, Wiedźmina na 8,5, Half Life 2 Ep.2 na 9,4/10, STALKERA na 8,2, Crysisa na 9,4. Swoje stwierdzenia opierasz na własnym przekonaniu o swej słuszności, tymczasem jesteś tylko fanbojem serii Cod, który wcina z uśmiechem na ustach każde gówno wydalone przez Activision." Lepiej, ignorancie. Nie przeze mnie CoD4 został nazwany najlepszym fpsem, tylko przez milony, które w te grę grały.
I co ci to IGN oceniło? Średnią z multi i singla? Singiel jest słaby to prawda ale multi nie przebiło jeszcze NIC.A może to była średnia z jakiś nieistotnych czynników jakim była grafika? Ta ocena jest tak ignorancka, że nawet tego nie biorę pod uwagę w dalszej dyskusji. Nie liczy się jakiś portal tylko to co powiedzą ludzie, a skoro oni wolą zagrać w CoD4 w multi bardziej niż w BFa to znaczy, że CoD4 jest lepszy.

I żadna gra typu BF nigdy się nie zbliży do osiągów CoD4. Taka jest prawda więc sobie daruj te ignorancje.

roach22

Haha! Tyle agresji. Użyłem w swojej wypowiedzi jeden raz słowa "ignorant" i chyba Cię nauczyłem nowego słowa... Użyłeś go w powyższej wypowiedzi 7 razy. Kompleksy?

Powiedzmy szczerze - nigdy w życiu nie grałeś w Battlefielda. "W BFy nie zagrasz nie mając dobrego komputera, ja tutaj cały czas pisze o PC" - na low w 1280/720p z 50 klatkami na sekundę zagrasz komfortowo z niezłą kartą graficzną i niedrogim procesorem. No ale skoro tak polubiłeś słowo ignorant, to je napiszę (specjalnie dla ciebie) - jesteś IGNORANTEM, który zamknął się w ciasnych ścianach domu zwanego Call of Duty MW.

"BFy to dzieci gier opartych na CoD4."

Wybacz, ale HAHAHAHAHHAHAHAHAHA! Pogrążyłeś się teraz, a do tego pokazałeś swoją hipokryzję - sam nigdy nie grałeś w Battlefielda, tymczasem zarzucasz mi ignorancję. Śmieszne, bo przed twoim codem 4 był rewelacyjny Battlefield 2, który wyznaczył nowe standardy w grach multiplayer. Jeszcze wcześniej można było zagrać w BF1942, który jako pierwszy wprowadził ogromne, epickie mapy i pojazdy na taką skalę do gier multi. To, czym jest Call of Duty, to nawalanka na mapach baaardzo małego rozmiaru. Ilość graczy nie świadczy o jakości, gdyż większość z nich to dzieci wyzywające wszystkich na czacie od noobów, camperów i tym podobnym, bogatym słownictwem.

"Nie przeze mnie CoD4 został nazwany najlepszym fpsem, tylko przez milony, które w te grę grały. "

Przez miliony najlepszym FPSem został nazwany Half Life 2, tymczasem o twoim Codzie już nic nie słychać. Wszystkie najpopularniejsze ligi i "cupy" są teraz w Battlefieldzie 3, gdyż tylko ta gra oferuje doskonały teamwork. A tu masz typowe lanparty w Codzie, fanboyu - http://www.youtube.com/watch?v=R7HbCkU_-cM&feature=player_embedded

Jeszcze masz coś do dodania? A no tak, następna wypowiedź będzie brzmieć "COD najlepszy fps, ignorancie". Podaj wreszcie jakieś sensowne argumenty, zamiast rzucać takimi beznadziejnymi tekstami. Jak nie, pozdrowienia i poćwicz trochę. Następnej twojej wypowiedzi w stylu powyższym nawet nie czytam.

B_janek

Daje od Ciebie kretynem i ignorantem.

Najpierw sam sobie odpowiadasz na pytanie dotyczące mojej osoby, a potem wyśmiewasz mnie odnośnie odpowiedzi? Może sam sobie poprowadź ten dialog dobrze ci idzie mój ty drogi ignorancie.
W BFy grałem od starych po BC2 i parę razy zagrałem w najnowszego(bo ja wiem jaki to ma podtytuł). Przyznam nie mam tego na kompie, po prostu syfu tutaj nie trzymam.

twoje wyzwiska są wręcz śmieszne. Zachowanie hipokryty i ignoranta. Nie doceniasz tego co Cod4 zrobił dla Fpsów.
Tu nie chodzi o to czy cupy nadal są( a jest ich sporo, ty po prostu w tym nie siedzisz więc się nie wypowiadaj) tylko o to czy w ogóle posiadasz wiedzę żeby dyskutować w ten sposób. CoD4 zrobił więcej dla FPSów niż ci się wydaje. Siedź dalej w syfie który poza grafiką nie ma nic do zaoferowania. Mam to szczerze w dupie, takich ignorantów jest od groma, już nawet na to nie zwracam uwagi.

Zagraj w CoD4. Zobacz co wprowadził i co skopiowały BFy, a zobaczysz, że do tej pory byłeś ignorantem i kretynem.
Kretynem, bo (miałem argumentować) nie jesteś w stanie wiedzieć czy w BFy grałem. Rzucasz stwierdzenie niczym nie poparte potem mnie przez nie wyśmiewasz. Ośmieszyłeś się i pokazałeś, że mam do czynienia z ignoranckim dnem intelektualnym z gimbazy. Idź pochwal się komputerem i tym jakie bezwartościowe, niegrywalne gry masz na nim. Ja się będę z Ciebie śmiał, tak jak i teraz. Pozdrawiam

PS
W BF są cupy jak w każdej bezwartościowej grze która niedawno wyszła. Nawet na gównianym MW2 było tego sporo, a i tak szybko o tym zapomniano. A przecież to kontynuacja najlepszego FPSa była. Tak samo będzie z BFami. Oni zarabiają tak jak nowe CoDy - tylko na tytułach. Ale w przeciwieństwie do BFów, cody w swoje historii mają takie perełki jak CoD, CoD2 i CoD4. Ignorant zaprzeczy, bo jest ignorantem. Tyle
Gówno obalasz, bo gówno piszesz. CoD4 ma nadal najlepsze multi jakie powstało. Reszta gówien ze steama może pomarzyć tak jak i Ty.

roach22

Nowe słowo w Twoim słowniku - hipokryta. Ciekawe, jeszcze trochę ze mną popiszesz, a może wyjdziesz na ludzi!

" parę razy zagrałem w najnowszego(bo ja wiem jaki to ma podtytuł)."

Dobrze wiesz, wyszedłeś na cynika i hipokrytę.

"CoD4 zrobił więcej dla FPSów niż ci się wydaje. "

Fajnie. Czekaj, czy ja nie prosiłem o argumenty? Cholera, trzeba było doprecyzować - KONKRETNE argumenty, drogie dziecko. Stwierdzeniami "To jest lepsze, bo ja to wiem" rzucają już dzieci w przedszkolu.

"Zagraj w CoD4."

Grałem. Ciekawy single, po godzinie z multi wywaliłem - jak mówię, nie interesują mnie nawalanki, bieganie po całej mapie i bezmyślne strzelanie. A no tak, i deszcz flashbangów.

"Zobacz co wprowadził i co skopiowały BFy, a zobaczysz, że do tej pory byłeś ignorantem i kretynem. "

Powtarzasz się po raz trzeci, a w następnym zdaniu czwarty.

" Idź pochwal się komputerem i tym jakie bezwartościowe, niegrywalne gry masz na nim."

Nie rozumiem tej nagłej wypowiedzi - masz kompleksy, że nie masz kasy na komputer? Potężnego PC złożysz za 2000 zł, ale póki co jesteś uzależniony od rodziców, może skąpi są, nie wiem. Pójdziesz do pracy za parę lat i sobie zakupisz. A grami mam się chwalić? Sorki, to nie podstawówka.

"Ale w przeciwieństwie do BFów, cody w swoje historii mają takie perełki jak CoD, CoD2 i CoD4."

Pozwól, że tego stwierdzenia nie skomentuję. Szkoda klawiatury, tym bardziej, że śmierdzi to hipokryzją, gdyż napisałeś potem "Ignorant zaprzeczy, bo jest ignorantem. ". Ta dyskusja dobiegła końca, i Ty jesteś tu przegranym. Ciao.

B_janek

Ja cię nazywam po imieniu. Twoje nazywanie mnie ignorantem zakrawa na hipokryzje, a brak znajomości gier, które można nazwać już nawet klasykami zakrawa na ignorancje. Ty mi tylko sam argumentujesz dlaczego jest głupim hipokrytą i ignorantem.

Po sukcesie jaki CoD4 osiągnął wprowadzając poziomy, odblokowanie broni itp inne gry tego typu poszły w jego ślady. Nikomu się nie udało powtórzyć tego sukcesu mimo, że większość to kopiowała. Bez tego każdy nowy BF byłby taki jak stary tylko, że miałby nową grafikę i inną fabułę w singlu. Dosłownie jak Fify(pomijając singla).

"Grałem. Ciekawy single, po godzinie z multi wywaliłem - jak mówię, nie interesują mnie nawalanki, bieganie po całej mapie i bezmyślne strzelanie. A no tak, i deszcz flashbangów. "

Polecam promoda.

Nie mam kompleksów. Właściwie to BF by mi tutaj poszedł bez problemu ale i tak takiego syfu tutaj nie zainstaluje. Gra z najlepszą grafika jaką tutaj mam to Crysis 2, którego fabuła jest dostatecznie dobra żeby w ogóle to włączyć.
Ja w grach nie patrzę na grafikę, Ty za to wyglądasz na takiego dla którego to kwestia pierwszorzędna. Ale takie już są te pokolenia iphonów i one direction. Właściwie to na opinie takich jak Ty się nie patrzy.

Czego nie skomentujesz? Że CoD, CoD2 i CoD4 to świetne gry z co najmniej świetnym multi? Ignorant nie komentuje, bo nie potrafi nawet temu zaprzeczyć.

Przegrałem? Tylko według ignoranta. Pozdrawiam serdecznie.

roach22

Ciekawiło mnie to, czy mi odpiszesz po moim ostatnim, prowokacyjnym zdaniu - jeśli byś nie odpisał, to uznałbym cię za inteligentnego. Zaś teraz pokazałeś, że Twój poziom zatrzymał się na pierwszej klasie gimnazjum. Dalej, nastolatku, póki jesteś najmądrzejszy i znasz się na wszystkim, a reszta do głupcy, idź do pracy, kup dom i samochód. Ponieważ zawsze masz rację, poniżej prezesa NBP na pewno nie zejdziesz.

"Czego nie skomentujesz? Że CoD, CoD2 i CoD4 to świetne gry z co najmniej świetnym multi? "

Mój biedaku, nie zrozumiałeś... Ale to już nie nowość i zdarza Ci się często - mówiłem o pierwszej części zdania "Ale w przeciwieństwie do BFów", i ty śmiesz kogokolwiek nazywać ignorantem. Jak już wcześniej napisałem, wystarczyło, bym raz użył tego słowa, a Ty użyłeś go 20 razy. Brawo, uczysz się nowych słów, przydadzą Ci się za 6 lat na maturze z polskiego.

"Ja w grach nie patrzę na grafikę, Ty za to wyglądasz na takiego dla którego to kwestia pierwszorzędna. "

O tak, grafika to u mnie rzecz pierwszorzędna. Wywnioskowałeś to z mojej opinii o Battlefieldzie 3? Ciekawe, wystarczyło zobaczyć w moje oceny, by się przekonać, że mam ocenione na 10 gry Bioshock (2007), STALKER (2007), Half Life 2 (2004) i Prince of Persia (2004), zaś na przykład na 9 Commandos Behind Enemy Lines z 1998 roku. Pokazałeś tu swą niewiedzę, a co poniektórzy nazywają to ignorancją.

"Że CoD, CoD2 i CoD4 to świetne gry z co najmniej świetnym multi?"

Są to dobre gry z DOBRYM SINGLEM. CoD jest nawet bardzo dobry, tymczasem CoD2 tylko niezły. CoD4 miał wciągającego i liniowego singla. Tymczasem multi nie wniosło do gier nic, czego wcześniej nie było. A no tak - wprowadziła punkty doświadczenia, uzależniając głupie dzieci od statystyk i punktów. Ja na to nie zwracam uwagi. A te żałosne killstreaki - bądźmy wdzięczni DICE, że nie mają zamiaru tego gówna wprowadzać.

I naucz się nowych słów, najmądrzejszy gimnazjalisto, bo czytać słowo "ignorant" w twoich nieomylnych wypowiedziach jest... śmieszne już. Także radzę ci, byś zajrzał do słownika.

B_janek

Mam zgadywać ukryte znaczenie w twoich prostych jednoznacznych prowokacjach żebyś potem Ty mnie niby obśmiał, bo czegoś "nie zrozumiałem". Niestety ale pokazujesz swoją niższość jak i brak argumentacji. Te docinki to jakieś 90% twoich postów, daruj sobie i pisz na temat.

To, że użyłeś słowa ignorant i hipokryta nie znaczy, że sam nim nie jesteś wiec mam prawo cię tak nazwać. Ty potwierdzasz cały czasz swoją ignorancje i hipokryzję. Po prostu mówię jak jest.

"Pokazałeś tu swą niewiedzę, a co poniektórzy nazywają to ignorancją." Jaką niewiedzę? To jest jakaś kategoria "gust jakiegoś tam ignoranta"? Tak tutaj jestem ignorantem, bo na ignoranckie gusta się nie patrzy. Obyś załapał, bo nie chcę tego powtarzać.

"A no tak - wprowadziła punkty doświadczenia, uzależniając głupie dzieci od statystyk i punktów. Ja na to nie zwracam uwagi. A te żałosne killstreaki - bądźmy wdzięczni DICE, że nie mają zamiaru tego gówna wprowadzać. " Wprowadził coś co potem skopiowano! Do tamtej pory miałeś albo wszystko od razu albo kupowałeś broń bezpośrednio za punkty/hajs zdobyty w obecnej rozgrywce. To dało cel ludziom których ciągła nawalanka jedną bronią nudziła. Do tego złote bronie za nabicie wszystkich "head shotów" w każdej z grup broni. Potem próbowano zastąpić to prestiżami i co wyszło? Nie. Nawet chyba w BO masz z powrotem złote bronie.
I co BF ma z CoD4? Masz tam wszystko od razu? Każdą broń? Nie, bo to są próby odniesienia sukcesu takiego jak CoD4. Ale to nie wprowadza nic nowego tylko nieudolnie kopiuje, przez to wychodzą te gry coraz żałośniej(z nowymi codami włącznie)
Do tego to wprowadziło jakieś urozmaicenie. Jeszcze w BF2 pamiętam, że grałem tylko po to żeby polatać śmigłowcem/samolotem. Reszta byłą tak nudząca, że nie byłem w stanie wytrzymać ciągłej walki z max 5 broniami do wyboru.

"I naucz się nowych słów, najmądrzejszy gimnazjalisto, bo czytać słowo "ignorant" w twoich nieomylnych wypowiedziach jest... śmieszne już. Także radzę ci, byś zajrzał do słownika. " W pierwszym poście do mnie napisałeś "ignorant" przez co ja nie mogę cię tak nazwać? Taktyka niebywale inteligenta. Idąc tym tropem cytując mnie się pogrążasz. Jesteś ignorantem to cię tak nazywam.


Pozdrawiam serdecznie

roach22

" W pierwszym poście do mnie napisałeś "ignorant" przez co ja nie mogę cię tak nazwać?"

Och nie, po prostu używasz tego non stop, do tego nie wiesz, kto to jest "hipokryta", więc mnie tak nazywasz... I to jest właśnie śmieszne.

"Wprowadził coś co potem skopiowano!"

Taką argumentacją możesz na przykład powiedzieć, że pierwsza gra na PC na świecie miała grafikę, a potem skopiowano ten pomysł, żeby zarobić... Albo że w teatrze greckim byli aktorzy, a potem skopiowano ten pomysł do teatru elżbietańskiego.

Ponieważ, jak na razie, Twoimi argumentami są stwierdzenia " CoD4 wyznaczył kierunek w jakim poszły WSZYSTKIE fpsy i o nim teraz rozmawiamy." ; "Cod4 stworzył zaplecze do wszystkiego." ;
" CoD4 zrobił więcej dla FPSów niż ci się wydaje" ; "CoD4 ma nadal najlepsze multi jakie powstało. " i.... jak na razie to tyle, dyskusja skończona, bo nie zamierzam rozmawiać z kimś, kto ma tak ograniczony zasób słownictwa i argumentów. Tak, nastolatku, zawsze masz rację, nawet gdy się mylisz, a wystarczy, że coś powiesz, a to jest prawda.

Pozdro,

B_janek

"Och nie, po prostu używasz tego non stop, do tego nie wiesz, kto to jest "hipokryta", więc mnie tak nazywasz... I to jest właśnie śmieszne."
Nazywasz mnie ignorantem, a sam jesteś ignorantem dlatego więc jesteś też hipokrytą.

Taka argumentacja jest dobra jeśli po tym co jednostka wprowadziła reszta(dosłownie cała reszta) zaczęła to kopiować. To jest argument, Ty tego nie obaliłeś, a teraz odnosisz się do poprzednich wypowiedzi pomijając to co napisałem ostatnio. Ty nawet nie silisz się na kontrargumenty. Przegrałeś.

Pozdrawiam serdecznie.

roach22

Ojoj, nastolatek kontratakuje. Wybacz, ale obaliłem twój zacny argument bardzo łatwo - ty zaś twierdzisz, że jeśli ktoś wprowadzi cokolwiek nowego, to jeśli pojawi się to w innych produktach, to jest to kopia.

Taka argumentacja jest dobra jeśli po tym co jednostka wprowadziła reszta(dosłownie cała reszta) zaczęła to kopiować. "Taka argumentacja jest dobra jeśli po tym co jednostka wprowadziła reszta(dosłownie cała reszta) zaczęła to kopiować." O nie, w końcu ty ani ja nie tworzymy nic związanego z grami. Jak poprzednio JASNO wyjaśniłem, taką argumentację można zastosować do każdej dziedziny. Natomiast według twojej opinii, nikt nie może użyć czegoś, co zostało wymyślone przez kogoś innego (absurd, a nie argument). "W grze X po raz pierwszy pojawiła się grafika, więc w grach po niej nie może się pojawić, bo to jest plagiat." - to jest twoje rozumowanie.

Polecam zapoznać się bliżej słowu "ignorant" - przyda się w przyszłości taka wiedza. http://pl.wiktionary.org/wiki/ignorant
Głupia wikipedia, ale czegoś Cię może nauczy, drogi gimnazjalisto. Może tego, że nie zawsze masz rację. Nie martw się, jak napisałem wcześniej, to minie, jak ktoś porządnie skopie ci dupsko w pracy (idiota szef, dla przykładu). Będziesz mu próbował udowodnić swoją JEDYNĄ rację, a wylecisz szybciej, niż zdążysz otworzyć drzwi. Tyle w temacie. Jeśli masz coś do dodania, poza słowem wiadomym, napisz coś konstruktywnego. Jeśli nie, to koniec dyskusji.

B_janek

Twoje rozumowanie jest tak niedorzeczne, że zastanawiam się czy nazywanie mnie nastolatkiem przez kogoś z mentalnością gimbusa ma w ogóle sens. To nawet zakrawa na hipokryzje.

W grze użyto doświadczenia, poziomów, odblokowanie broni i po tym jaki sukces odniósł CoD4 większość Fpsów to skopiowała, bo dawało to graczom rozrywkę i jakiś cel w grze. Zastanów się czemu BFy tego wcześniej nie miały, a teraz mają? Bo sami na to wpadli?
Porównanie zastosowania jakiegoś rozwiązania, które mogłoby do gry nie pasować z czymś takim podstawowym jak grafika to tylko przykład twojego imbecylizmu i braku umiejętności logicznego myślenia.

Wkleiłeś link z wikipedii czyli z najbardziej ignoranckiej skarbnicy wiedzy. Tego nie zrozumiesz, bo jesteś jednym z tych co mogą kształtować wikipedię, a ci często mają sprzeczne zdanie z prawdą, a mimo to definicje ich(ludzi ograniczonych, także takich jak TY) się tam pojawiają.

Kończysz dyskusję, który to już raz? Nie jesteś w stanie mi nic udowodnić więc próbujesz ciągle wracając do tego samego. Skoro jestem tym "nastolatkiem" to powinieneś się wstydzić, że dałeś się tak łatwo zmiażdżyć w dyskusji.

Ja racji cały czas nie mam, jednak tutaj skopałem ci dupsko więc dla twojego dobra nie odpisuj więcej.

Pozdrawiam serdecznie.

roach22

Nie ma problemu, to nie ja jestem "gimbusem" bez żadnych argumentów, który tylko próbuje udowodnić od tygodnia, że jestem ignorantem. Słabe masz cele życiowe, człowieku. I nie wiem, co rozumujesz przez "zmiażdżenie"... "ignorancki ignorancie, hipokryto, gimbusie, imbecylu". Tak, masz zawsze rację. Miłej zabawy.

B_janek

Argumenty przytoczyłem, żadnego nie obaliłeś. Twoja frustracja nareszcie ustąpiła i przestałeś się rozpisywać w bezsensownych odpowiedziach. Dobrze dla Ciebie.

Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) grę na 8
roach22

CS wysiada przy ligach? Buahahaha
COD ma lepsze S&D? Buahaha
Cod to gra dla dzieci, lecisz bum headshot....nóż w plery... respawn w 2 sekundy... GRENEDE IN YOUR FACE!!!

ShangTsung

wy ignoranci jesteście śmieszni. Cod4 w najlepszym czasie miał najbardziej rozbudowane ligi ze wszystkich gier. Ponad 10tys drużyn na clanbase na samymy 5on5 sd nie wspominając o eslu. teraz ta scena powoli upada ale cod4 w najlepszym czasie był lepszy niż cs w najlepszym czasie.

tryb sd w którym liczy się tylko skill nie jakieś schematyczne rushe czy skany jak w csie. cs to gra nie tyle dla dzieci co dla tepych gimbusów. pozdrawiam

ocenił(a) grę na 8
roach22

Tylko skill? Haha chyba raczej do przodu i czacza.
10 tysięcy drużyn? No jak tacy jak ty zakładali 2 osobowe klany to się nie dziwie.
Do tej pory w cs'ie są nagrody po kilka tysięcy a cod4? Miano największego nooba.

ShangTsung

Ignorancie zakończ tę dyskusję bo tylko się poniżasz i pokazujesz brak jakiejkolwiek wiedzy.

10 tysięcy AKTYWNYCH drużyn. Fakt były też tam teamy do mixów, więc liczba rzeczywista klanów byłą nieco mniejsza, jednak nadal o wiele wiele większa niż w najlepszym czasie w Csie.

Mod o nazwie promod wprowadza zmiany w Cod4 dzięki, którym liczy się tylko skill. Pograj trochę na promodzie w academy, eslu (clanbase w cod4 upadło całkowicie o ile dobrze pamiętam) to się przekonasz o czym tutaj pisze.

Niedawno miał miejsce lan w cod4 w Polsce. Nagroda 3tys złotych dla zwycięzcy, co jak na polskie standardy nie jest małą sumą, a fakt, że scena Cod4 jest już nieco przestarzała potwierdza, że to nadal świetna gra do rozgrywek ligowych. Obecnie nie jest to najlepsza gra oczywiście ale w najlepszym czasie liczba graczy zmiażdżyła cs'a. Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 8
roach22

Zapewnie to ty jesteś ignorantem skoro na forum o Crysisie spamujesz o takiej gównianej grze jaką jest COD. Skoro w tym "najlepszym czasie 10 tysięcy klanów było to zapewnie z 2 tysiące się rozpadło po 2 dniach. Nie oszukujmy się COD to tylko napieprzanka. CS też tylko z nutą taktyki zespołowej. No i moja wiedza opiera się o życiowych wartościach a nie o COD. wiadomo mi że cod na esl jest gówniany. Nie będę się wypowiadał bo tylko spamię a tobie też to radzę bo pokazujesz tylko swoje "Fanboystwo"

ShangTsung

jakie fanboystwo? Ja po prostu jako gracz wymagam czegoś od gry. Jeśli nie jest to tylko fabuła to niech to będzie znakomita grywalność lub chociażby rywalizacja na poziomie. To ostatnie cod4 z promodem dawał graczom dlatego jest to najlepszy fps do rozgrywek ligowych/lanowych jaki powstał. Tego nie zanegujesz, bo nie masz jak. I pokazujesz swoją ignorancję pisząc, że go gówniana gierka, jednocześnie tez pokazując jakim fanboyem csa jesteś. Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 9
roach22

odkopię ale.. stary.. Ty porównujesz gry z dwóch różnych epok gamingu.. CS a CoD 4 dzielą lata świetlne w KAŻDYM aspekcie technologicznym. To Ty tu wykazujesz sie ignorancją. i tu nie ma żadnego związku z moim potencjalnym fanboystwem CS. bo takiego nie ma. ani BF ani CoD. stwierdzam fakt. to są gry z różnych epok technologicznych jeśli chodzi o rozwój gier a Ty porównujesz ich fanbase i ilość klanów - przykład pierwszy z brzegu, kiedy CS był na topie dużo mniej ludzi miało dobry internet, a przez to dużo mniej ludzi mogło grać. Fakt. nie zaprzeczysz mu. Przykładów można mnożyć jeszcze co najmniej parę a jakby się uprzeć paręnaście.

pozdrawiam.

roach22

"Odkopię" temat
w call of duty grałem 6 miechów, w bf 3 na oko 3. Plusy COD: Singiel, Bronie, Mapa, Fizyka, Dialogi, Dźwięki.
Minusy: Multiplayer. Do COD'a wracam tylko na singiel. BF3 Plusy:Multi, Bronie, Mapa, Fizyka, Dialogi, Dźwięki. Minusy: Singiel. DO BF3 wracam tylko na multi. Gry się uzupełniają. Nie rozumiem kłótni w stylu "Ty Noobie, grasz W BFa", albo "Dziecko CODa". Z takim rozumowaniem te gry upadną.

użytkownik usunięty
plantum

tak z ciekawości, grałeś w Crysisa 3? ta Twoja machina udźwignęła tego potwora na full?

ocenił(a) grę na 10

musze sprawdzić.
licze że mi sie uda :)


tutaj film reprezentujący iluzje w BF3
http://www.youtube.com/watch?v= mgEvhc8cKYY

użytkownik usunięty
plantum

mi się udało i twarz Psychola wygląda niemal jak rzeczywista :)

ocenił(a) grę na 10

widziałem jak wonziu (strumienie z ruczaju) grywał w C3 :) robiło wrażenie nawet na YT

c1 był bardzo wymagający dla sprzętu.

widziałem c2 już u innych i bardzo mi się podobało, teraz właśnie będę się do niego zabierał.
długo czekałem z kupnem, aż nagle sie pojawiło to Humble Origin Bundle.
kupiłem crysisa 2 ....za 3 złote.... :) (na inne tytuły średnio się zapatruję)
myślę że mogę powiedzieć: Polecam, ta promocja trwać jeszcze będzie ~5 dni, a za 12 zł dają do wszystkiego jeszcze redalert3+sims3+bf3

z rzeczy która najbardziej podobała mi sie, i najbardziej zapadła mi w pamięć z crysisa 2 (grałem u kogoś) było strzelanie w wyrwanego karabinu maszynowego :D co za frajda :D no i przyzwoite efekty dźwiękowe.

ocenił(a) grę na 10

aaaa :)

zaliczyłem c2. Całkiem pozytywne wrażenia. Polski dubbing troche dziwny... szczególnie przeszkadzał mi polski głos Tary Strickland...

Natomiast graficznie to jest po prostu bajka. Gra baaardzo widowiskowa.

ocenił(a) grę na 9
plantum

fakt. polski dubbing trochę zarzyna doświadczenie. w c3 lepiej nie jest niestety. ;)

plantum

"Bo Crysis to nie jest śmieć jak wszystkie CODY" co do serii Call of Duty są COD-y są lepsze i gorsze a moim zdaniem najlepszy to Black Ops oraz Modern Warfare 2 chcesz mi powiedzieć że np Crysis 3 jest grą która wywoła większy uśmiech na twarzy gracza niż Black Ops ? Dla mnie Crysis i Crysis 2 mają jeszcze w sobie cień jakiejś fajnej fabuły jednak lepsza w części pierwszej niestety 2 zaczyna robić się tanim benchmarkiem dla gimbusów którzy jarają się że mają w nich 60 fps-ów "na ultra !" w tym jeszcze przesłanie że grafika to nie wszystko kolego więc zanim następnym razem napiszesz taką zbrodnię jak załączyłem na początku zastanów się ze 3 razy .

P.S
To nie żaden hejt ;) Pozdro ;)

ocenił(a) grę na 9
focus25

e, nie zgadzam się. Fabuła C3 bardzo mi się podobała. a i sama gra nie sprawiała takiego wrażenia jak C2, w którego mój znajomy grając spytał mnie czemu ma wrażenie że idzie w tunelu :) jakbym miał robić ranking to c1>c3>c2 :)

Hashu_

Grafiką Crysis powala to jedno można przyznać jednak producenci chyba za duży nacisk położyli właśnie na ten element historia może nie miała potencjału na miarę takich klasyków jak chociażby seria The Elder Scrolls ale na pewno mogła by bardziej intrygować gdyby nie tylko chęci podbicia rynku grafiką ;)

focus25

Spokojnie wygrywa na tle innych FPS-ów. Bije na głowę niejeden film o inwazji obcych. Tak ogólnie to Crysis jest jednym z najlepszych dzieł o inwazji obcych na Ziemię. Główna wada - jest zdecydowanie za krótka. 2 dni i po grze gdy taki Far Cry 1, którego Crysis fabułą przewyższa bez cienia wątpliwości w tydzień się przechodzi. Słyszę o tej grze głównie jazdy na utartych i zupełnie głupich opiniach.

ocenił(a) grę na 10
plantum

plamtum nie błaźnij się, idz na forum avatara i podizwiaj jaszczury

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones