PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615618}
7,4 176
ocen
7,4 10 1 176
Cue Club
powrót do forum gry Cue Club

Dałem mocne 3+ i tylko dlatego bo grafika przyjemna dla oka i w sumie bardzo realistyczny symulator gier bilardowych. Ale:
Po pierwsze. Lezy system gier "salowych". Pełno wirtualnych postaci nieuniemożliwiających wejście do odpowiedniej sali. Potem okazuje się, ze wśród graczy nie ma gracza o twoim poziomie zawansowania by móc z nim zagrać. a gdy się już zjawi to trzeba go długo namawiać by łaskawie zagrał.
Po drugie. Na wyższych poziomie nie da się puknąć komputera. Ja mam do dyspozycji tylko wzrok i przez to mam ograniczoną percepcje i dojdę jedynie tylko do pewnego poziomu umiejętności bez względu ile już gram. Natomiast komputer posiada algorytmy dlatego potrafi czasami wbijać bile wręcz w niemożliwych sytuacjach. No sorry ale z kalkulatorem nie wygrasz konkursu w mnożeniu.
A pisze to po siedmiu latach próbowania pokonania wszystkich "sal". Utknąłem na "sali VIP" i nie da się jej przejść
Także podsumowując najbardziej denerwująca gra EVER!!!!
Jest ktos kto przeszedł do końca???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones