PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611123}
6,5 686
ocen
6,5 10 1 686
DC Universe Online
powrót do forum gry DC Universe Online

Lubie gry o tematyce komiksowej, mimo że tak często zawodzą mnie jako gracza. Bywa jednak tak
że nieliczne produkcje potrafią mnie pozytywnie zaskoczyć (co najlepiej sprawdziło się na
przykładzie najnowszego Batmana), jednak poza tytułami w których jako tako da się przejść z
uwagi na to kim jest nasz protagonista i z czym musi się zmierzyć, powstaje cała masa kiepskich
gier na licencji przy których fabuły dosłownie nie ma, grywalność jest uciążliwa, a w teksturach
cieszą nas tylko pozorne przypominanie ich komiksowych wzorców. Pewnie DC Universe nie jest
rozrywką po której rzuca się padem o ścianę, ale nie zamierzam tego sprawdzać na własnej
skórze, chętnie sprawdził bym ten produkt gdyby oferował coś zupełnie innego na przykład
rywalizacje z postaciami Stana Lee.

Piroman98

Duży błąd z mojej strony gra jest naprawdę wyśmienita i przeszła moje najśmielsze oczekiwania w kwestii fabuł jak i w rozgrywce, zwracam honor twórcą mortal kombat, po raz kolejny bardzo dobry tytuł.

Piroman98

Twórcy Mortal Kombat? Oni tworzyli DCUO? Nieźle! :) A gra jest naprawdę fajna. Każdy fan DC Comics na pewno będzie zadowolony! :) Duży plus to mnogość postaci jakie są w grze.

polskipolski

DCUO tworzyli sony online enterteinment

batman_fw

Wiem. Już sprawdziłem wcześniej! ;)

ocenił(a) grę na 7
polskipolski

fajna jest ale zeby cos osiagnac - combat raiting postaci i inne tam glupotki to trzeba placic to typowy free to try pay to win

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones