PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611123}
6,5 686
ocen
6,5 10 1 686
DC Universe Online
powrót do forum gry DC Universe Online

Płatności

ocenił(a) grę na 10

Czy w tej grze trzeba płacić abonament, tak jak w WoWie?

Tymonello

Tak, trzeba płacić abonament. Wynosi on 15$.

Tymonello

Od października gra przechodzi na model F2P, czyli będzie darmowa, choć będą dostępne mikropłatności.

John_Shepard

Od listopada już nie trzeba, chyba że chcesz konto premium lub dokupić dlc.

ocenił(a) grę na 10
Zathar

Fajnie! Już ściągam.

Zathar

Warto zagrać?

ocenił(a) grę na 10
batman_fw

Tak!
-Świetne tworzenie postaci! (Miliardy możliwości)
-Dobra grafika (Mniej więcej jak w WoWie)
-Ogromne miasto
-Dobra Fabuła (Jak narazie)
-Walki z bossami (Postaciami z komiksów, pierwszy był ScareCrow)

Tymonello

ale gr ana kartach ATI ma wiele błędó, trzeba cofac sterownikijeżeli crash reporter wyskoakuje, aktualizowac falsha i jave i duzo duzo innych pierdół ktore irytują

ocenił(a) grę na 10
Slodkimisiu

Ja ma Nvidia i wszystko jest dobrze!

Tymonello

to fascynujące, ale nie każdy ma Nvidia i trzeba ich przestrzec

ocenił(a) grę na 9
Slodkimisiu

Siema. Mam problem z grą. Gre pobrałem i działała normalnie. W niedziele rano wstałem żeby pograć puki lagów nie ma i gdy włączam launchera pojawia się tylko logo firmy i nie przechodzi do ekranu logowania. Wie ktoś jak to naprawić. Nowej gry też pobrać nie mogę bo dzieje się to samo.

Co do samej gry to jest świetna, i nie rozumiem jak można porównać tą grafikę do tej z wowa. Grafa imo o wiele lepsza niz w wowie.

ocenił(a) grę na 10
Otagan

A ściągałeś ze strony DC Universe czy z jakiejś innej? Jak ze strony DC universe ściągnąłeś, to on ma około 10mb i jak go włączysz to musisz poczekać i on się będzie updateował (za pierwszym razem musi ściągnąć grę, czyli 14GB) a potem dopiero będzie logowanie...

Otagan

mozesz jeszcze sciągac ze steam.

ocenił(a) grę na 9
Slodkimisiu

Pobrałem ze steam również ale dalej był ten problem. O dziwo wyczyszczenie histori internetu z panelu sterowania pomogło.

Otagan

to dobrze
Rób teraz posatc i grasz ;)

ocenił(a) grę na 9
Slodkimisiu

Ja 20lvl. Gra mi wcześniej działała tylko ostatnio tak z dupy przestała.

Otagan

ja 30 lvl na Villinas PVE. I nie wiem do tej pory po co sa te itemy kolekcjonerskie, co z nimi ja mam robic. Bo założyć sie ich nie da, sprzedac sie nie da, to tylko wyżucic sie da chyba

ocenił(a) grę na 9
Slodkimisiu

można nimi handlować jak masz konto

filmweb_fw

nie tylko, juz wiem, klika sie prawym na nie i one dodają sie do stylu.

Tymonello

Ja własnie sciągam tą gre na ps3, leci już jakies 5h :/ jeszcze 10% i będe mucił :) Podobna jest za free juz od 3 listopada, szkoda że dopiero dzisiaj przypadkiem ją znalazłem na playstation store :] Czytałem że komunikacja z innymi graczami jest porażką, jeśli załozymy że nia mamy klawiatury ani mikrofonu, ktoś coś może o tym napisac ?

ocenił(a) grę na 4
michal2788

Owszem komunikacja z innymi graczami utrudniona. Sam dasz radę do któregoś tam levelu (chyba 30- o ile się nie mylę).

Tymonello

pobrałem ale mam za slabego kompa poczekam aż będe miał lepszą karte graficzną ,podobno jest nowe DLC o flashu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones