Darkest Dungeon

2015
8,1 1 467
ocen
8,1 10 1467
325
chce zagrać
powrót do forum gry Darkest Dungeon
  • Szacunek dla każdego kto zdobył to osiągnięcie i przeszedł grę poniżej 99 tygodni.
    Ja właśnie skończyłem 104 tydzień, a jeszcze zostało mi 4 bossów do ubicia, zanim wybiorę się do "Najmroczniejszego Lochu".
    Udało się komuś zdobyć to osiągnięcie?

• Mower13 ocenił(a) tę grę na: 10

aidan111 Ja skończyłem w równe 100 dni:) Ostatni boss prosty. Zginęło mi 8 bohaterów. Trzeba sobie wypracować najlepszą taktykę - ot co. Dla mnie najbardziej uniwersalna drużyna składała się, od pierwszego szeregu: Bounty Hunter, Hound Master, Vestal i Arbalest. Wystarczy rzucić mark na przeciwnika i patrzeć jak umiera. Oznaczenie oczywiście od łowczego, który zmniejsza dodatkowo pancerz o 30%. Jest wiele dobrych kombinacji, ale ta jest według mnie najbardziej wszechstronna, chociaż na niektórych bossów lepiej wziąć ze sobą inną drużynę. Gra świetna!

• Mower13 Gram tak samo, ale wole Man at Arm, ktory bierze wszystko na klate i dodatkowo ma dobre buffy ;) tylko 8 zgonów przez całą gre, to niezły wynik, ja juz mam ze 20, ale nie gram zbyt ostrożnie :p ostatnio dwie 6 lvlowe postacie zginęły mi od wiedźmy, imho najgorszy przeciwnik, przy ktorym trzeba miec duzo szczescia, zeby nikogo nie stracic.

• buubu ocenił(a) tę grę na: 8

aidan111 No ja właśnie skończyłem grę w 105 tygodni, ukończenie jej w mniej niż 99 to wydaje mi się, że jest możliwe jak każdą wyprawę którą zaczynasz kończysz sukcesem. Ode mnie 8/10, grałem na PS4.