PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656671}
7,0 2 128
ocen
7,0 10 1 2128
Dead Island Riptide
powrót do forum gry Dead Island Riptide

W tej części zadebiutowało to czego brakło w poprzedniej części. M in. bohaterowie zaczęli wreszcie "rozmawiać" z innymi postaciami gry.
Jednak grając w to miałem wrażenie, że gram w DLC. Grafika jest (jak na moje oko) zauważalnie poprawiona. Od strony technicznej mogli poprawić te śmieszne ruchy
postaci.
Historia mimo, ze jest krótsza zaciekawiła mnie bardziej. Końcowy etap gry tak jak zakończenie historii mogło być bardziej rozbudowane.
W sumie nie żałuje wydanych pieniędzy, bardziej byłem rozczarowany "mp 3" mimo iż byłem fanem całej serii. A za obie gry dałem prawie tyle samo.

onezym

mp 3 ?

ocenił(a) grę na 8
onezym

Jest dużo lepsza od pierwszej części, fabuła jak na tego typu grę jest ciekawa widać jakieś relacje pomiędzy bohaterami, emocje ;D I wystraszyć czasem potrafi jak się gra z głośno włączonym dźwiękiem i nagle zza rogu wyskakuje zombiak i rzuca się na nas. Bardzo dobra gra POLECAM :D

DeadHawk

No właśnie tych relacji między bohaterami mi brakowało. A nie, ze mówili tylko pojedyncze słowa.

ocenił(a) grę na 8
onezym

Źle się wyraziłem "pomiędzy bohaterami", chodzi mi bardziej o stosunek naszego bohatera do innych postaci, u których robimy misje bądź polujemy na nie :D. Z tego co pamiętam w jedynce kompletnie nie dało się ich odczuć natomiast tu widać już jakiś postęp chociaż jeszcze wiele brakuje :)

ocenił(a) grę na 7
onezym

Na koncu mogli dać wybór - Iść z Serbo, czy uciekać z wyspy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones