PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656671}
7,0 2 128
ocen
7,0 10 1 2128
Dead Island Riptide
powrót do forum gry Dead Island Riptide

... snajperek. Udało mi się znaleźć jedną i w sumie na tym się skończyło - nigdzie nie mogłem
kupić lepszego egzemplarza, znaleźć w skrzynce bądź po zabiciu zombie. Nie mówię już o
modyfikacjach, może wszystkich w grze nie odnalazłem, ale nie widziałem żadnej dotyczącej
snajperki. Dodam jeszcze, że w grze nie było ani jednej okazji, by sobie porządnie postrzelać z
odległości!!

To samo dotyczy harpuna, dostałem gdzięś w 2/5 gry jedną sztukę i dalej cisza. Chciałem się
poczuć jak Daryl z Walking Dead i zasuwałem z kilkoma boltami, strzelając z bliska między
oczy, dość przyjemne. Niestety, do czasu - okazało się, że w trakcie gry zbytnio "amunicji" do
tego nie dostanę. Mogę sobie co najwyżej kupić u jednego gościa, ale później, gdy są już
mocniejsze bronie, nie opłaca się biegać z powolnym harpunem.

Wydawało mi się nawet, że podobny los spotkał także inne bronie. Może miałem pecha, ale
piły nie uświadczyłem prawie nigdzie (tylko raz ktoś miał na sprzedaż, dopiero wtedy miałem
okazję się pobawić). Z niektórymi rodzajami broni czułem się tak, jakby to były jakieś elementy
demo, którymi mam się pobawić przez chwilę, aż znajdę bardziej użyteczną broń.

ocenił(a) grę na 8
karciarz

Ja przez całą grę nie znalazłem żadnej snajperki :D A piłe dopiero pod sam koniec gry ale i tak gierka wymiata najlepsza gra zombie tego typu :)

ocenił(a) grę na 8
DeadHawk

Nie pamiętam nazwy, ale to jest ta taka przystań, gdzie prom załatwiasz. Przed dojściem do budynku, gdzie zaatakują Cię więźniowie (tak mi jakoś wyglądali), po prawej stronie masz wysoki banner reklamowy - z tyłu jest drabina, a gdy już dobrniesz do góry - masz snajperkę, trochę amunicji i coś jeszcze.

karciarz

Masz w zupełności racje snajperka strasznie pasuje do tej gry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones