PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613822}
7,7 960
ocen
7,7 10 1 960
Deluxe Ski Jump
powrót do forum gry Deluxe Ski Jump

Arcydzieł 10/10

użytkownik usunięty

Ale się w to ugrałem

Może powiesz coś więcej na temat tej gry?

Pieniak3

Chyba najlepsza gra w skoki narciarskie. To jest po prostu klasyka!

Tymonello

Pewnie i tak graliście w 2 część bo to ona była u nas megapopularna. 2 to rzeczywiście mistrzostwo.

ocenił(a) grę na 9
neo_angin

Co ty tam wiesz, jedynka była zajebista, pocisło się ją na dyskietkę i heja do kumpli na turnieje:-). Pamiętam jakby to było dziś kiedy po pierwszym zwycięskim sezonie Adasia, założyłem się z kumplem , że za rok też wygra puchar. Oczywiście kasy nie dostałem ale cały czas oczekiwania na "kolejną zimę" wetowałem sobie zwycięstwami w DSJ. Kumpel na parterze, ja na pierwszym i drugi na 3cim:-P. Ileż to się nocek zarwało na rywalizacji:-). Po jakimś czasie grałem z nimi lewą ręką bo poziomem mi nie dorównywali:-). No a później jakiś talent wymyślił manipulacje wiatrem i też ubaw był niezły.. Ehh, co to były za lata:-)

Hardstyle_Lover

Haha. Jak już tak "udziwniacie" spróbujcie zrobić konkurs kto skoczy najbliżej i się nie przewróci :)

Tymonello

Popieram,najlepsze skoki w jakie grałem :-)

ocenił(a) grę na 8

A najlepszym symptomem mistrzostwa tej gry jest fakt że po dziś dzień jest ona w użyciu. Ostatnio byłem świadkiem pojedynku młodego bibliotekarza i ochroniarza biblioteki ;p

None200

Zgadzam się że to arcydzieło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones