PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612872}

Deus Ex: Bunt ludzkości

Deus Ex: Human Revolution
8,1 8 366
ocen
8,1 10 1 8366
Deus Ex: Bunt ludzkości
powrót do forum gry Deus Ex: Bunt ludzkości

BEDZIE SEQUEL!

ocenił(a) grę na 10

TAK! http://gry.onet.pl/deus-ex-mankind-divided-mamy-pierwszy-trailer-rozmach-i-pytan ia-o-nature-czlowieka/0n6gc0
WIEDZMIN III SIE CHOWA

ocenił(a) grę na 9
manga_maniak

Też mnie to cieszy, bo HR uwielbiam. Do tego sądząc z trailera Iluminaci będą pełnić tu ważną rolę, a to był mój ulubiony wątek w pierwszym Deus Ex-ie. Czekam z niecierpliwością, choć nie wiem czy bardziej niż na Wiedźmina :)

Z tym że najpierw muszę kupić własną PS4 :D

ocenił(a) grę na 10
Laura_N

Moim zdaniem w HR był dorzucony zbyt na sile i ogolnie denerwowalo mnie to ze ostatnie 2 godziny gry to bylo takie gnanie do przodu, moim zdaniem pod koniec byl za duzy pospiech.
Oby byly skrzynki i gasnice, bo na nich caly gameplay w HR sie opieral. Pamietam, ze byla jakas akcja, ze trzeba bylo poczekac na winde i mialy nadciagac fale przeciwnikow, to zablokowalem wszystkie drzwi skrzynkami. Albo Icarus w ogole nie byl potrzebny, bo wystarczyla gasnica/skrzynka pod nogi.

manga_maniak

Trudno porównywać świat fantasy z cyberpunkiem. Ale dla nowego Deus Exa konkurenxją może być inna gra studia CD Projekt - Cyberpunk 2077

ocenił(a) grę na 10
CorporalHicks

2077 to chyba data wydania... Gadaja juz o tym od paru ladnych lat i nic nie wiadomo. Poza tym nie jestem zbytnio za CD projekt, po prostu ich nie lubie, caly czas powtarzaja jak dla nich wazni sa fani, a i tak ich olewaja.
Mozna porownac fantasy z cyberpunkiem z latwoscia, patrzac na to, ktore sie bardziej podobalo. Mi sie po prostu za caloksztalt podobal Deus Ex, mial lepsza fabule, ciekawe dialogi, dynamiczny przebieg wydarzen, potrafil zachecic gracza. Tak samo mozna porownac np. rosol z pizza.
Deus Ex wygral dla mnie z Wiedzminem w 2011, wiec sadze, ze wygra tez i teraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones