PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612872}

Deus Ex: Bunt ludzkości

Deus Ex: Human Revolution
8,1 8 366
ocen
8,1 10 1 8366
Deus Ex: Bunt ludzkości
powrót do forum gry Deus Ex: Bunt ludzkości

Nie mogę wygrać.

ocenił(a) grę na 6

W grze Deus Ex bunt ludzkości nie można u mnie przejść jednej misji.
Muszę pójść do komendy policji i porozmawiać z taką osobą ale kiedy idę do środka to policja do mnie strzela.

spilperg

Policja strzela do ciebie, ponieważ jesteś tam intruzem, więc automatycznie otwierają do ciebie ogień. Jeśli chcesz porozmawiać z tym policjantem, musisz ich ogłuszyć lub przekraść się niepostrzeżenie do jego pokoju. Mnie niestety zabrakło strzałek ogłuszających i, chociaż starałam się zazwyczaj nie uciekać do przemocy, wizyta na komisariacie skończyła się w moim przypadku na krwawej łaźni.

ocenił(a) grę na 6
Darth_Paula

Trochę dziwne bo kiedy pierwszy raz byłem w komisariacie to nie strzelali do mnie.
Na początku to tylko te miejsce w komisariacie jest niedostępne a kiedy jesteś tam to będą próbować cię zabić.
Kiedy już byłem drugi raz w komisariacie to kiedy ogłusiłem wszystkich to ta osoba z którą musiałem rozmawiać tylko tam stała.

spilperg

Tylko zgaduję, ale pewnie pierwszy raz na komisariat wszedłeś głównymi drzwiami, a policjanci nie chcieli wpuścić cię dalej? To tak jak w życiu - gdy idziesz na policję, nie wpuszczą cię do pewnych miejsc, ponieważ nie jesteś do tego upoważniony, a jeśli wchodzisz szybem wentylacyjnym, to mają prawo zaniepokoić się i uznać cię za intruza, dlatego strzelają. Niestety nie udało mi się porozmawiać z tym policjantem, ale tak naprawdę nie jest to konieczny krok do ukończenia tego questa - w moim przypadku obok tej misji w dzienniku pojawiła się kreska i kazano mi wrócić z pozostałymi informacjami do mamy Megan.

ocenił(a) grę na 10
Darth_Paula

Dobry koment, piwko

ocenił(a) grę na 10
spilperg

Wiesz ze trzeba przejsc dookola budynku nie?

ocenił(a) grę na 6
Himiteshu

Znalazłem wejście ale było do zhakowania i nie miałem odpowiedni lvl.

ocenił(a) grę na 10
spilperg

Dróg jest kilka.. Jak przy każdej misji iw tej grze. Ja się przedostałem ukradkiem chyba od dachu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones