Diablo II: Pan Zniszczenia

Diablo II: Lord of Destruction

2001
9,0 19 249
ocen społeczności
9,0 10 1 19249
893
chce zagrać
powrót do forum gry Diablo II: Pan Zniszczenia
  • tymbarkowa570 ocenił(a) tę grę na: 10

Dla mnie najlepszą postacią jest druid :) Czarodziejką też fajnie się gra, natomiat amazonka... masakra.Wogle nie przypadła mi do gustu ;/ Pozostałe postacie są spk ;)

• grzecho_7 ocenił(a) tę grę na: 10

tymbarkowa570 amazonka jest właśnie moim zdaniem najlepsza. Grając na dzidy wymiata , trochę tracąc przy wysokich levelach ale niewiele. Z kolei inwestując w łuk na początku jest dosyć ciężko ale przy wysokim poziomie dając jej jakiś dobry łuk nie ma mocnych na amazonkę. Grałem każdą postacią i porównując wszystkie to amazonka najbardziej przypadła mi do gustu. Na kolejnych miejscach postawilbym nekromantę i czarodziejkę (chociaż nie jestem do konca pewien gdyż gralem już w to jakiś czas temu)

• mtom7a ocenił(a) tę grę na: 10

tymbarkowa570 dla mnie najlepszy jest nekromanta, ma za sobą całe armie nieumarłych i potężne czary trucizny i kości, ciężko mi wyznaczyć najgorszą postać bo każdą klasę można wyszkolić na mega-zabójcę inwestując w odpowiednie umiejętności

• WOLVERINE55 ocenił(a) tę grę na: 9

mtom7a Nekro;-). Choć mój barb jak dziś dostał od niego prezent w postaci kolosalnego ostrza ze słowem śmierć też nabrał rumieńców a starzy jak się zdziwili na piekle;-).

• sandro_ ocenił(a) tę grę na: 10

tymbarkowa570 http://www.filmweb.pl/videogame/Diablo+II%3A+Pan+Zniszczenia...

• użytkownik usunięty ocenił(a) tę grę na: 10

tymbarkowa570 Według mnie , najlepszą klasą z kultowego diablo 2 jest paladyn i druid .

• Pawel_G_ ocenił(a) tę grę na: 10

tymbarkowa570 Jak się wie jak grać to każda postać coś w sobie ma :)

• Gimli13_filmweb ocenił(a) tę grę na: 10

tymbarkowa570 Najlepsza - druid na armaggedon i przywołania
    Najgorsza - Zabójczyni i amazonka na łuki/kusze