PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611080}
7,7 13 542
oceny
7,7 10 1 13542
Diablo III
powrót do forum gry Diablo III

Dla mnie tak. Zapłaciłem za grę 200 zł, a dostałem przereklamowany, odsmażony kotlet skierowany do 12 przez swoje uproszczenia. Jako wielki fan Blizzarda, wieloletni gracz WoWa, Warcrafta II i III, serii Starcraft i Diablo 2 uważam, że Diablo 3 to pomyłka.
Komercyjny przeciętny produkt jadący na historii i renomie z przed lat.
Gra nie wata 100 zł, nie mówiąc już o 200 które za nią dałem.

Miało być w grze PvP, areny i co? Blizzard zakpił z graczy i do tej pory tego nie dodał.
Firma się po prostu skompromitowała, a Diablo III zapewne na lata zostanie zapamiętane jako jeden wielki niewypał po pompowaniu balonika przez 10 lat.

filmonieznawca

Siedizsz na jakichś innych portalach, niekoniecznie o grach albo o ksiażkach?

ocenił(a) grę na 8
Iselor

nie nie siedze... a czemu pytasz?

filmonieznawca

A tak z ciekawości, bo niewielu jest sensownych ludzi w tym internetowym cyrku.

ocenił(a) grę na 8
Iselor

hmm... ja tam się za sensownego nie uważam, przynajmniej nie zawsze, ale na pewno jestem nonkonformistą, bo generalnie mnie minusują, szczególnie na forach gier :D mnie to rybka, bo każdy ma prawo do własnej wypowiedzi o ile nie obraża innych i posługuje się co najmniej w miarę kulturalnym językiem... ten niekulturalny też służy do wyrażania uczuć, ale trzeba wiedzieć kiedy go zastosować - jak się go używa za często, to już nie spełnia swej mocnej roli... to tak poza temat... nie wiem tylko czy Twoją wypowiedź mam traktować jako komplement, czy bardziej ironię :D

ocenił(a) grę na 10
Xsaav

Max Payne 3 to największe rozczarowanie w historii.

użytkownik usunięty
Xsaav

Witaj . Masz racje co do diablo 3 jest to największe rozczarowanie w historii gier . Sam gram od samej premiery tego gniota i czasami mam ochotę zostawić tą grę na długo . Jednak stworzyłem klan DB Anime dragon Ball i stoję na jego czele od dnia założenia .

użytkownik usunięty

i nie mogę d3 na długo zostawić

ocenił(a) grę na 6
Xsaav

Wypuścili do tego za spore pieniądze produkt BETA i sporo czasu minęło za nim jakoś sensownie go połatali. A Praktycznie gra na multi możliwa jest tylko z dodatkiem bo na podstawce już nikt nie gra. Więc równo polecieli w kulki. Blizard od dłuższego czasu z Diablo i WoW jedzie na odgrzewanym kotlecie.

ocenił(a) grę na 8
tihomax

Żeś się obudził chłopie. Z czym polecieli w kulki? Filmy z D3 krążyły po sieci na długo przed wyjściem gry. Gracze wiedzieli co się szykuje. Jedyna spaprana rzecz w podstawce, to był AH i kupowanie itemów za realną kasiorę. Powiedz mi jak Ty chcesz grać na podstawce, skoro dodatek łata sporo rzeczy i zmienia mechanikę w kilku kwestiach. Za kilka miesięcy minie rok od wydania dodatku, a Ty się obudziłeś z komentarzem, gdzie wyszło już pewnie kilka konkretnych łatek. Co do WoW'a, to też zaczynają zmieniać taktykę, choć... nie uważasz, że po tylu latach gra się po prostu znudziła? Co można tam dodać więcej? Kolejne poziomy? Kolejne mapy? Kolejną rasę? Kolejny życiorys jakiegoś bohatera?

ocenił(a) grę na 6
filmonieznawca

Skoro dla ciebie jest ok że dopiero po 2 latach dopiero jak wyszedł dodatek gra stała się przyjazna dla gracza to twoja sprawa. Mi chodzi że dopiero płatny dodatek tak na prawdę nadał tej grze jakis sens. Chodzi o to że wiele mogli dać w aktualizacjach ale woleli poczekać i sprzedać z dodatkiem. I zrozum ja to oceniam podstawkę i nie interesuje mnie jak gra wygląda z dodatkiem od tego jest osobny temat.
Aha i to że pisze teraz nie znaczy że teraz w to grałem, po prostu sobie komentuje.

ocenił(a) grę na 8
tihomax

Płatny dodatek uzupełnił grę o kolejny akt i nową postać, co pozwala ciągnąć fabułę Diablo dalej. Pozostałe zmiany i tak by weszły. Podobnie było w Diablo II z dodatkiem LoD. Najpierw ginie Diablo, ale żeby nie było nudno i żeby można było ciągnąć opowieść dalej, wstawili dodatek LoD. W Diablo III po uśmierceniu Diablo co by pozostało? Koniec gry? Koniec opowieści? Powstał kolejny akt z nowym wątkiem. Można się spodziewać zatem kolejnych części serii Diablo.
Równie dobrze możesz oskarżać Blizzard o to, że rozbili sagę SC II na trylogię, gdzie dopiero mając całość możesz mówić o pełni opowieści.
Podaj mi te znaczące zmiany !! Bo jedyną istotną zmianą, przywracającą rozgrywkę do normalnego poziomu było zamknięcie AH. Reszta to kosmetyka, która trwała od chwili wypuszczenia D3 na rynek. Trudno, żeby na płytę DVD wstawili Ci nową mapę i nową postać tylko, skoro i tak wiadomo było, że mają dodać całą resztę. Kto chciał pobierał z neta, kto miał słabego neta, kupił płytkę. Poza tym logiczne jest, że każdy kolejny dodatek do gry Blizz, jest płatny. Tak działał Diablo i tak działał WoW od zawsze.
Dodatek LoD dla D2, miał więcej istotnych zmian dla rozgrywki, niż RoS dla D3. Nie wiem... boli Cię to, ze sobie pograć w D3:RoS nie możesz ?! Idź i zarób na niego. Proste?
WoWa kupiłem na płycie, podstawka 1.0 i co? Płakałem, że znaczące zmiany były z kolejnym płatnym dodatkiem? Nowe lokacje, bronie, fabuła, wyższy lvl do grindowania... Poza podstawką 1.0, to wszystkie dodatki miałem w wersji cyfrowej, ale szlag mnie brał przy reinstalacji. Wkurzyłem się i kupiłem wszystkie dodatki na płytach. Pomijam to, że ładnie na półce wyglądają. Nie chcesz, nie wydawaj kasy,a le nie marudź. Chcesz, podoba się, doceń Twórcę i zapłać mu za jego pracę. Nie podoba się? Nie płać, olej, ale nie jęcz, że Ci za darmo nie dali.

ocenił(a) grę na 6
filmonieznawca

Co to ma znaczyć "Nie chcesz, nie wydawaj kasy,a le nie marudź", "Idź i zarób na niego. Proste?"Coś mi się wydaje że masz z naście lat, pieniążki od rodziców i jesteś królem internetu. To tylko potwierdza to że jesteś zwykłym szczylem do tego bronisz tego jak by to było częścią twojego życia. A może tak jest, jaki masz lvl? Bo jak masz maga powyżej 80 to przepraszam jeśli cię uraziłem, nie krzywdź mnie ;)

Człowieku jak tylko napisałem że uważam że blizzard z D3 poleciał w kulki a ty mi zaczynasz historię swojego życia opisywać, wyluzuj.

ocenił(a) grę na 8
tihomax

Aleś mnie ubawił :D Napisałem, że masz sobie zarobić na grę i już jedziesz po szczylach :D Hhahahaha :D Chłopie, ja mam 34 lata w tym roku, mam legalną kolekcję kilkuset gier, na które sobie sam zarabiałem i zarabiam. 3/4 kolekcji moich gier, kupiłem gdy jeszcze się uczyłem i zarobiłem sobie na to, roznosząc ulotki, dorabiając w kawiarence internetowej czy w kinie jako obsługa.
Bolesna prawda - ciśniesz się o dodatek, który jest normalnym dodatkiem, a nie potrafisz zaoszczędzić na chwilę obecną 90zł na kupno dodatku, by móc dalej grać w D3. Normalny człowiek podchodzi tak - twórcy gry odwalili dobrą robotę, należy im się zapłata za to, co zrobili, więc pójdę do sklepu i kupie legalną grę. Ty masz pospolity ból dupy pokolenia graczy F2P, którzy uważają, że należy im się wszystko za darmo, mało tego twórca gry powinien im jeszcze płacić za to, że grają !!
Ja mam wyluzować? Ja nie leciałem od szczyli, Ty masz spinę. Ja Ci tylko zrobiłem diagnozę Twojego toku rozumowania, który idealnie pasuje do kogoś, kto nie potrafi sobie zaoszczędzić na legalną grę (ale na pierdoły dziennie wydaje mnóstwo kasy) i będzie bluzgać na producenta, że główne zmiany w grze wypuszcza w płatnym dodatku. W jakim Ty świecie żyjesz? Ja gram w sieciówki od czasów Quake'a jedynki. Każdy dodatek, czy kolejna część były płatne... zawsze. Ty masz ból dupy w kierunku Blizz'a o coś, co funkcjonuje od nastu lat. Ile CI tytułów gier wymienić z ostatnich 18 lat, gdzie dodatek, płatny dodatek, czy też część gry, wiązały się z poważnymi zmianami w grze, a zarazem fundowały kolejne poziomy i.lub/oraz nowe postaci/przedmioty. Pierwszy z brzegu? The Sims !!! Idź tam rób wojnę, że trzeba płacić za komplet mebli wirtualnych prawie tyle, co za nową grę. The Settlers, Tomb Rider, Half-Life, Quake, Unreal Tournament, NFS... dalej wymieniać? Spinasz się i nie masz w tym kszty racji.

ocenił(a) grę na 6
filmonieznawca

Kolekcja kilkuset gier i 34 lata? serio?
Nie mam z tobą szans ;)
Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 8
tihomax

Szans nie będziesz miał z każdym, kto nie ma bólu tyłka o to, że producent chce zarobić na swoim dziele i chce zapłacić swoim pracownikom. Napisałem Ci na początku, po pierwszym twoim poście - jesteś klasycznym przedstawicielem obecnego pokolenia "gra ma być za free i już, bo jak nie, to będę miał focha".

ocenił(a) grę na 6
filmonieznawca

A przez takich jak ty producent będzie wypuszczał byle gówno i nie ważne czy za free, bo będą idioci co to kupią i jeszcze ich po dupie będą całować.
Chodzi o to że jak by Diablo 3 była chociaż zbliżone poziomem do Diablo 2 w czasie premiery to nikt by bólu dupy nie miał.

użytkownik usunięty
filmonieznawca

Ludzie mają przerost oczekiwań, obecnie Diablo 3 jest najlepszym hack and slash na rynku. Tych gier z pudełek nie odpalą za 10 lat bo nowe systemy ich nie uruchomią myślą że wersja cyfrowa jest gorsza ale to bzdura ona jest dostosowana do realiów.

Xsaav

Znam twój ból.

ocenił(a) grę na 3
Xsaav

Polecam Path of Exile, darmowe i lepsze:)

ocenił(a) grę na 1
Jabolak

żartujesz sobie ? To jest jeszcze gorsze

ocenił(a) grę na 3
Gokussb

Właśnie nie żartuję, obejrzyj sobie najtrudniejsze walki w PoE i najtrudniejsze walki w diablo, i ten żałosny lektor :DDD Nie no diablo to po prostu żenada

ocenił(a) grę na 1
Jabolak

Patrzyłem na nie które materiały Path of Exile ,i nie zauważyłem tam NIC ciekawego co by moją uwage przykuło .

ocenił(a) grę na 3
Gokussb

Powalcz sobie z Uber Elderem :) Dark Souls się chowa

ocenił(a) grę na 1
Jabolak

Graj sobie w te gre do woli zamiast każdego namawiać . I nie Dark Solus a Reaper of souls , więc fanatyku poe idź z stąd

ocenił(a) grę na 3
Gokussb

Dobra już sobie idę :(

ocenił(a) grę na 1
Jabolak

to idz

ocenił(a) grę na 10
Xsaav

I nic z tych rzeczy się nie stało.

Xsaav

Tak po chyba 10 latach w końcu kupiłem pomyślałem co tam i się rozczarowałem. Główne bosy padają w 1-2s po mapie dosłownie się biega wszystko pada od spojrzenia a grałem na chyba najwyższym poziomie trudności fabuła nie powala gra ukończyłem w jeden dzień dodatek z nekromantami w drugi. Endgame to bezmózgie farmienie itemów na 16 poziomach trudności XD jak koś che odkupić grę to niech napisze grałem w Diablo III Eternal Collection. Gra niczym nie przypomina serii Diablo nie polecam, ale jeżeli nigdy nie grałes to przypomina chińskie hack and slash takie bezmózgie bicie potworków jak ci to przypada do gustu polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones