PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611291}

Disciples II: Mroczne proroctwo

Disciples II: Dark Prophecy
8,2 1 977
ocen
8,2 10 1 1977
Disciples II: Mroczne proroctwo
powrót do forum gry Disciples II: Mroczne proroctwo

Witam. Korzystając z okazji, że powtórnie zaczynam kampanię Hord Nieumarłych (osobiście najbardziej uwielbiam tą rasę), zapytam się jakie są z kolei wasze ulubione kampanie, albo za co cenicie każdą kampanię?

ocenił(a) grę na 10
telcontar_2929

Chyba najciekawsza dla mnie jest kampania Imperium. Po prostu zawsze lubiłem być "dobrymi" i walczyć ze "złymi". Po za tym, w pierwszej części też mam największy sentyment do kampani Imperium i jest to chyba jedyny przypadek, w którym jakoś sensownie da się połączyć jedynkę z dwójką.

Mimo wszystko doceniłbym też kampanię Legionów, bo chociaż nie lubię nimi grać to jakoś mi ich misje bardziej zapadły w pamięć.

Hordy - słabo pamiętam, grało mi się nimi dobrze, ale fabularnie chyba niezbyt wciągające

A jeśli chodzi o Klany... chyba muszę zarzucić, że mają o wiele za łatwe misje. Nagrałem jakiś czas temu dla śmiechu, taki filmik z ostatniej mapy: https://www.youtube.com/watch?v=BOa55dMHrjg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones