Disney's Hercules Action Game

1997
7,4 1 165
ocen
7,4 10 1165
41
chce zagrać
{"type":"film","id":616133,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Disney%27s+Hercules+Action+Game-1997-616133/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Disney's Hercules Action Game
  • lukasz12548 ocenił(a) tę grę na: 8

pamietam jak ta gra byla tez na szaraka. to byla jedna z pierwszych gier jakie mialem na playstation i moge stwierdzic ze jak na platformowke w tamtych czasach byla bardzo udana:)

• Siachu ocenił(a) tę grę na: 9

lukasz12548 zgadzam się z Tobą - super gierka - czasami też sobie w nią dalej pogrywam dla zabicia czasu.

• Brock_Lesnar ocenił(a) tę grę na: 9

Siachu Popieram kolegów, Hercules to bardzo udana platformówka na bazie filmu co zazwyczaj nie jest niczym dobrym. Pierwszą wersję gry zakupioną na giełdzie komputerowej na Grzybowskiej miałem jeszcze z Niemieckim dubbingiem (zgroza !!!).

• lukasz12548 moja gra z dzieciństwa pośród wielu innych .. ahh :) kiedyś doszłam najdalej do rundy co leci na swoim koniku a ostatnio jak już mam ją na PC udało mi się przejść całą ehehehhe ;P oczywiście po wielu próbach ale udało się ^^

• maciekges ocenił(a) tę grę na: 9

madziulek92 Ja wyciągnąłem z 4 miesiące temu konsolę i ani się obejrzałem jak przeszedłem całego Herculesa. Wciąga bardziej niż wszystkie CoDy, GTA i Assassiny razem wzięte :D

• gibol1412 ocenił(a) tę grę na: 7

maciekges Przyznaję, że gra dobra. Do tej pory posiadam i grę i konsolę Playstation. W tej grze były ciekawe również przerywniki filmowe wyjęte z filmu Disneya.