PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616282}

Dracula 2: Ostatnie sanktuarium

Dracula 2: Le Dernier Sanctuaire
6,8 157
ocen
6,8 10 1 157

Dracula 2: Ostatnie sanktuarium
powrót do forum gry Dracula 2: Ostatnie sanktuarium

Pierwsza część to była przy tej części bajka.
Ta jest naprawdę trudna.

ocenił(a) grę na 6
kendo777

Ja to przeszedłem w 2002 roku na PSx-a w wersji ang. . W tamtych czasach bez internetu i solucji to był hardcore.
Patrząc teraz na gameplaye uświadamiam sobie jaka ta gra była trudna, pixel hunting to był jakiś przykry żart .
Ale gra jak na tamte czasy miała świetny klimat , gameplay i fabułę.

mackal83

Patolka. Początek gry i utknąłem ha ha Wchodzę do pokoju biorę świecznik kładę na stole wraz ze świecą po czym podświetla mi się klucz, który zabieram. Obok są zamknięte drzwi, ale nakierowując na nie pokazuje mi się czerwony znak, że nie przejdę. Ten znak w części pierwszej sugerował, że nie jestem w stanie przedostać się przez te drzwi w tym etapie gry. No, ale w dwójce oznacza to zupełnie coś innego! Musiałem najechać kursorem na klamkę żeby móc otworzyć kluczem. Więc po cholerę pojawial się czerwony znacznik oznaczając blokadę!!! Po co to zmieniali . Pewne rzeczy są charakterystyczne, powinny zostać z części pierwszej bo są po prostu dobre! Już czuję, że ta gra będzie mnie nieźle wkurzać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones