PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616282}

Dracula 2: Ostatnie sanktuarium

Dracula 2: Le Dernier Sanctuaire
6,8 157
ocen
6,8 10 1 157

Dracula 2: Ostatnie sanktuarium
powrót do forum gry Dracula 2: Ostatnie sanktuarium

Ciągle zagadki. Niektóre tak przesadzone, że zabijają radość z gry. Po zagadce z tym szyfrem + klucz + okulary + czerwony dziennik, powiedziałem sobie dość! Przypomina mi się Still Life część druga, w której gra była przesycona ciągłymi zagadkami kosztem klimatu i fabuly (cześć 1 niezapomniana w porównaniu z gniotem dwójka) Podobnie sprawa ma się z Dracula. Głupie matematyczne zagadki w grze, w której próbuje uratować żonę i zgładzić Draculę.
Mam nadzieję, że trójka będzie przyjemniejsza. Dwójka jest męcząca i po prostu nie pasują mi zagadki. Zresztą gra zaczęła zaskakiwać mnie już od samego początku.
Może jestem trochę zmęczony i stąd te emocje.
Pierwsza rzecz jaka mnie zaniepokoiła porównując do części pierwszej to ilość przedmiotów które znajdowaliśmy już na samym początku.
Jedynka była taka prosta i przyjemna. Klimatyczna. W dwójce lazimy ciągle po kanałach... Ciągle mam w głowie te zagadkę przy drzwiach z szyfrem. Wypaliła mi mózg mimo że próbowałem zrozumieć ja z solucja. Ta blizna nigdy się nie zagoi.
Jeśli będę kontynuował to na pewno dopisze moje dalsze odczucia odnośnie tej gry. Może coś się zmieni.

benburney

Dla jasności. Nie polecam tej gry. Masa błędów. Tyle błędów i bugów przy zagadkach, że czytając solucje ciężko jest niektóre rozwiązać. Weźmy np. linkę na rusztowaniu, która musimy przeciąć. Nie dość, że jej praktycznie nie widać to samo najechanie na nią nie pokazuje, że trzeba coś użyć. Trzeba najechać kursorem idealnie w punkt tej linki co jest absurdem przy takiej grafice i w ogóle... Dałem jej jeszcze jedną szansę, ale to nie ma sensu bo ciągle pojawiają się absurdalne działania. Ta gra jest zepsuta. Ci, którzy ją robili są debilami. Ryje mózg i psuje nerwy ta produkcja. Omijać. Szkoda naprawdę czasu. Przyjemności z niej nie ma, klimatu brak. Po prostu dziadostwo. 3/10. Idę do kolejnej części nr 3.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones