PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767613}
8,3 467
ocen
8,3 10 1 467
Dragon Ball: Xenoverse 2
powrót do forum gry Dragon Ball: Xenoverse 2

czy gra "Dragon ball xenoverse 2" jest tak zepsuta jak jedynka ? w Dragon ball Xenoverse 1 mamy błędy w grze, bug w grze, postacie całkowicie zacinają się postać walko z Sayianami nie robią uniku ani bloku itd a w walcze z innymi rasami nie zacinają się

ocenił(a) grę na 10
vAkatsuki

Odnośnie twego pytania ; Nie . Xenoverse 2 jest bardziej doprowadzona bardziej i na wiele do zaoferowania , po ukończeniu fabuły gry .

vAkatsuki

Nie tyle co zepsuta co firma często daje ciała, np brak odpowiedniej jakości serwerów by razem pograć lub ciągłe mikro płatności związane z dodatkami.

Moim zdaniem mogło być znacznie lepiej bo 1 i 2 nie wiele się od siebie różnią. Wątek z rozwojem postaci można było trochę bardziej rozbudować.

Silnik graficzny też jest przestarzały, mimo to gra ma w sobie jakąś magię zdecydowanie jest tu wszystko.

Wszystkie możliwe formy wszystkie możliwe postacie i o to chodzi. Xenoverse z założenia ma łączyć różne uniwersa chciałbym zobaczyć fabułę np z alternatywnym Goku albo jakiś ciekawy turniej.

Najbardziej bolą 2 season pasy i nie wiadomo czy nie będzie ich więcej to jest żerowanie na fanach bo aby mieć wszystko trzeba wydać gruby hajs.

ChubakaCieLubi

własne ja planuje kupić w przyszłosci tylko narazie mnie nie stac , raczej bedę grał Ziemianinem

ChubakaCieLubi

uważam ze Ziemianie nie są tak słabi jak mówią stereotypy , Ziemianie są słabi przez to ze nie umieją korzystać z mocy a jak już nauczą się to cały czas trenują a zwykli Sayianie zazwyczaj mieli największa siłe ciosu takie jak Nappa czy Radtiz rzadko spotykało się naprawdę silnych saiyan ja akurat w świecie dragon ball jako Ziemianim czy półsayianin to trenowałbym swoje ciało tak aby było tak silne i wytrzymałe jak u Sayian a nawet w taki sposób jak Goku i Vegeta (aby przekroczyć granicę swoje mozliwosic) a Power UP byłoby tak silne jak u sayianów

vAkatsuki

W tej grze nie ma aż takiego znaczenia jaką grasz rasą bo wszystkim idzie wymiatać.

Ziemianie generalnie w uniwersum Dragon Bala są bardzo słabi praktycznie nie istnieje żaden ludzki wojownik który by dysponował poważną mocą " nie mówimy tu o hybrydach".

Najsilniejsze rasy to zmiennokształtni których przedstawicielami są Frieza, Cooler, King Cold, Frost, Chield oraz sayanie tu wymieniać chyba nie muszę.

Zobacz że jak Frieza zaczął trenować do doszedł do potwornego stadium praktycznie boga co pokazuje ze jego rasa jest praktycznie numer jeden.

Sayanie też mają kosmiczne możliwości osiągania kolejnych form mocy.

Ludzie praktycznie nie mają nic, nie mogą się przeobrazić by zwiększyć ki jak to robiła rasa Friezy, nie mają też naturalnych predyspozycji do gwałtownego wzrostu mocy tak jak to mają sayanie "zenkai boost".

Oczywiście są jeszcze cyborgi ale to nie są ludzie oraz rasy magiczne jak majini "patrz buu" oraz nameczanie. Nie mniej te rasy nie są tak naprawdę bardzo mocne.

Patrzysz jedynie na historię zetki nie bierzesz historii z filmów, crossoverów itd. Tak naprawdę sayanie mieli wielu dużo mocniejszych przedstawicieli patrz Brolly postać która wyniszczyła pół galaktyki lub Cumber który jest też na ekstremalnym poziomie.

https://www.youtube.com/watch?v=oVV_3m5UwF8

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

''Nie tyle co zepsuta co firma często daje ciała ''
Grałeś w te gre wogóle ?? Ja gram cały czas i bawię sie dobrze


''np brak odpowiedniej jakości serwerów by razem pograć''
Tu sie z tobą zgodze serwery szwankują od długiego czasu i nie da sie online grać .

''ciągłe mikro płatności ''
Co ty gadasz ?? Zależy wszystko jaką wersje tej gry sie kupi zwykłą czy kolekcjonerkę . Ja mam kolekcjonerkę z wieloma dodatkami .
''Moim zdaniem mogło być znacznie lepiej bo 1 i 2 nie wiele się od siebie różnią ''
W ostatnimi czasu do tej gry zostały wpuszczone mase aktualizacji . Zostało wprowadzone np Koloseum bohaterów gdzie walczy sie na figurki i wzmacnia je sie i zdobywa poziomy mistrzowskie . Fabuła koloseum jest o tym by mierzyć sie z danymi przeciwnikami . Mi udało sie dojść do turnieju figurek i jestem w eliminacjach . Zdobywa sie tam poziomy mistrzowskie mam narazie 47 . Max dla postaci do zdobycia jest 99 . A jak xenoverse 2 wychodziło max poziom był 80

''Silnik graficzny też jest przestarzały ''
Grafika została akurat poprawiona weszły aktualizacje które to zmieniły .

''mimo to gra ma w sobie jakąś magię zdecydowanie jest tu wszystko ''
Jest tu masa rzeczy do roboty niż w xenoverse 1 dragon ball .


''Najbardziej bolą 2 season pasy i nie wiadomo czy nie będzie ich więcej to jest żerowanie na fanach ''
Na podstawie tego mooge wywnioskować żeś nie grał w to .

Gokussb

jak dla mnie " Dragon Ball: Xenoverse 1" często daje ciała, i Ziemianie nie są tak słabi jak wielu osób mówi przykład tego Genialny Zółw,Krilian, Tenshinhan, a nawet starszy Kai w DBZ wspomniał ze boj się ze jak Ziemianie nauczą się koszystać z mocy to staną się silniejsi od Bogów, jest chora teoria stereotypów ze niby Ziemianie są słabi , to prawda są tylko dlatego ze wielu nie umie korzystać z mocy i nie umeiją trenować dusze i ciało w taki sposób aby stać się naprawdę silni . szkoda ze obecnie nie stac mnie na 2 , chetnie zagrałbym :) z tego co widzę jest o wiele lepsze tylko mogliby w koncu zrobić ze nasza postać umie mówić a nie ze jest głuchoniemy (słyszy ale nie umie mówić )

ocenił(a) grę na 10
vAkatsuki

''Dragon Ball: Xenoverse 1''
Ta gra to jest demo xenoverse 2 dragon ball to bardziej dopracowana gra

Gokussb

No tak nie grałem że mam 93 lvl postaci. Nie wnioskuj lepiej.

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

nie wspominałeś nigdzie ąże masz 93 poziom . I mój poziom postaci to jest 99

Gokussb

Nie ma czegoś takiego jak pełna wersja popatrz sobie na steamie jak są wydawane kolejne dodatki, ja kupiłem tą grę z pełnym season passem i mogę Ci to udowodnić.

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

''Nie ma czegoś takiego jak pełna wersja ''
Kolekcjonerka nie jest pełną wersją ??

''popatrz sobie na steamie jak są wydawane kolejne dodatki''
patrzyłem i ceny jak ceny . Ale odróżnasz czym jest DLC ??

''ja kupiłem tą grę z pełnym season passem i mogę Ci to udowodnić.''
Ja także mam te wersje

Gokussb

No i co? Kolekcjonerska nie jest pełną bo nie gwarantuje wszystkich season passów a niedługo wychodzi 3 season pass gdzie już kolekcjonerka go nie ma.

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

''No i co?''
Dzięki temu że kupiłem kolekcjonerkę miałem mase rzeczy do roboty prócz fabuły gry .

''Kolekcjonerska nie jest pełną bo nie gwarantuje wszystkich season passów ''

Miałeś do czynienia z innymi grami ? np seria starcraft Warcraft wow z kilkoma dodatkami , oraz seria diablo .

Ja mam z tymi grami styczność od podstawówki i kiedy kupowałem kolekcjonerki były to wartościowe produkty .

Gokussb

Zresztą na steamie nie ma kolekcjonerskiej wersji tylko Digital Deluxe i właśnie sprawdziłem zawiera po prostu wszystko co wyszło do tej pory ale nie gwarantuje Ci kolejnych paczek wojowników i misji.

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

''Zresztą na steamie nie ma kolekcjonerskiej wersji tylko Digital Deluxe ''
Musiałeś niewłaściwie szukać ja widziałem ostatnio na steamie

Gokussb

A ja widzę teraz i nie ma nic ponad Digital Deluxe wrzuć zrzut ekranu że jest coś takiego.

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

No to widocznie musiało sie zmienić . Gdy ja ostatnio patrzyłem była ta możliwość na steamie

Gokussb

Poza tym edycja kolekcjonerska nigdy nie zawiera wszystkich dlc tylko elementy dla fanów jakieś figurki znaczki itp.

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

zależy z jakiej gry kupuje sie kolekcjonerkę .

Gokussb

Akurat Bandai Namco tak robi przyjął tą samą strategię co Capcom, pierwsza najbogatsza wersja zawiera wszystkie obecne dlc, season pass 1 oraz gadżety.

2 wersja to edycja wzbogacona zawiera ona standard i season pass 1.

No i masz wersję normalną bez season pass 1.

Rok po tym jak wszystko wyszło pojawił się season pass 2 wraz z pojawieniem się kolejnych dodatków i te dodatki nie były już częścią edycji kolekcjonerskiej oraz wzbogaconej trzeba je po prostu dokupić

I tak to wygląda mowa oczywiście o Xenoversie bo to przecież Cię tutaj interesuje.

Proszę tak wygląda collecions edition https://www.youtube.com/watch?v=ARvBpWvdBy0.

I nie ma go na steamie bo zawiera on figurki. Jak widać zresztą edycja kolekcjonerska jest tylko po to by zbierać sobie te gadżety.

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

ale gościu kupił xenoverse 2 na konsole a nie na pc

Ja na pc mam xenoverse 2 .

Ja kupując na pc w steamie xenoverse 2 nie miałem tych gadżetów miałem tylko dlc .

Gokussb

Kolekcjonerka na PC wygląda dokładnie tak samo jak ta na PS4.

No właśnie dlatego tak było bo kupiłeś Digital Deluxe a to co innego niż Collecions edition. Kupiłeś wersję z obecnymi dodatkami.

Steam sam z siebie nie sprzedaje edycji kolekcjonerskiej cyfrowo trzeba ją zamawiać wysyłkowo.

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

''Kolekcjonerka na PC wygląda dokładnie tak samo jak ta na PS4.''

Gdzie była do sprzedania kolekcjonerka na PC ?? szukałem wszędzie

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

dla mnie poprostu xenoverse 2 zasługuje na miano klasyki i kultowej gry .

Gokussb

Gra jest bardzo dobra co nie znaczy że idealna, bo są techniczne błędy przy łączeniu online a to akurat jest winą wydawcy.

Gra jest też portem z konsoli robioną przez Polską firmę QLOC.

Moim zdaniem obecnie najlepszą grą osadzą w świecie Dragonballa jest Dragon Ball FightersZ

https://www.youtube.com/watch?v=u3Cltnf6D1E

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

''techniczne błędy przy łączeniu online a to akurat jest winą wydawcy.''

Mi akurat to NIE przeszkadza daje na steamie przejdź na offline . . I w xenoverse 2 mam tylko tryb dla jednego gracza , dzięki czemu gram sobie bez stresu najmniejszego .

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

przejdź na steamie w offline dzięki czemu będziesz mógł grać bez stresu najmniejszego w xenoverse 2 .

Do Fighter z nie wypowiadam sie jeszcze bo jej nie mam

Gokussb

Nie o to chodzii gram często online w Xenoverse 2 i się dzieją jaja gdy robię misje grupowe.

Chodzi głównie o system łączenia graczy i tworzenia drużyn. Gra miałaby gigantyczny potencjał być wielką grą online ale zawalili tą sprawę.

gram rasą Friezy i sayaninem obie postacie mam na 78 lvlu.

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

ok . Ja wogóle sobie online w xenoverse 2 odpuściłem nie tylko przez serwery

Gokussb

Później są misje które bardzo Ciężko samemu zrobić nawet na 78 lvlu.

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

Ja zrobiłem wszelkie zadania poboczne i to samemu . Koloseum bohaterów stanowi trudniejsze wyzwanie

Gokussb

Po przejściu fabuły niestety ta gra dość szybko zaczyna się nudzić. W 2 dni zrobiłem wszystkie wyzwania.

Raczej już nie będą rozwijać tej gry, od czasu do czasu dorzucają zadania związane z nowymi odcinkami i tyle.

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

Zacznij robić fabułe koloseum bohaterów gdzie walczy sie na figurki

Gokussb

https://zapodaj.net/e6e572e0e9348.png.html

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

fajny twój wojowników klasy frizea

ocenił(a) grę na 10
Gokussb

wojownik miało być

Gokussb

Wybrałem go z ciekawości a okazało się że ma złotą formę która fajnie się sprawdza.

Ale aby to odblokować musisz przejść wszystkie misje z Frieza i na końcu zaproponuje Ci szkolenie w którym nauczy Cię swojej transformacji.

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

ok za którymś razem spróbuje

Gokussb

Nom zwłaszcza że tak naprawdę poza sayaninem i zmiennokształtnym nie ma silniejszej rasy. Ludzie są wg mnie nudni nie mają żadnych form, nameczanie są ok nawet myślałem na początku nad tą rasą a skolei majini to dziwolongii koncepcja grania grubaskiem ala buu mi nie podszeszła zaś 1 część Xenoverse gry przeszedłem żeńską wersją Buu więc nie miałem ochoty powracać do tej rasy.

Tak więc polecam spróbować jest sporo radości z odkrywania kolejnych mocy tej rasy tak jak u sayan.

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

ale sayianami lubie grać najbardziej w xenoverse 2 dragon ball

ocenił(a) grę na 10
vAkatsuki

Dla mnie akurat szwankujące serwery na online, nie są wogóle problemem . Przełączam na steamie na offline [ tryb jeden gracz ] i gram sobie bezstresowo . Xenoverse 2 jest bardziej dopracowana niż jedynka większe znacznie miasto fabuła w połowie skopiowana z pierwszej części i połowa nowa . Max level do zdobycia to 90 i dzięki okulizacjom ta gra stała sie kultowa i klasyczna . Jedna z nowości po aktualizacjach to koloseum bohaterów gdzie walczy sie na figurki

ocenił(a) grę na 10
vAkatsuki

Goten i Trunks są jako samouczek w koloseum bohaterów , później bulma mianuje głównym promotorem ale gracz decyduje czy sie zgodzić czy nie ale wypada sie zgodzić ze względu na chłopców [ ja tak zrobiłem ] . Goten i Trunks są zgorzałymi fanami tego pomysłu bulmy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones