Dragon Ball Z: Ultimate Tenkaichi

2011
7,3 189
ocen
7,3 10 189
46
chce zagrać
{"type":"film","id":631026,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Dragon+Ball+Z%3A+Ultimate+Tenkaichi-2011-631026/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Dragon Ball Z: Ultimate Tenkaichi
  • Szkoda, że nie robią tej gry też na PC. Mam nadzieje, że kiedyś się to zmieni.

• Piatek94 Oby. To niedopuszczalne, żeby pecetowcy byli tak dyskryminowani przez twórców gier DB :(

• Crackarotto Wybaczcie, ale każdy sprzęt ma swoje tytuły exclusive i raczej się to nie zmieni. Od takich gier jak Dragon Ball czy Tekken jest konsola.

• Piatek94 Kup konsolę, a nie oczekujesz manny z nieba. Bijatyki nie sprzedają się dobrze na PC więc nigdy nie zobaczysz Dragon Ball'a na PC.

• crazy_race Też to rozważam, ale czemu użytkownicy PC mają być aż tak dyskryminowani? Dla takiego klasyka to aż miło wydać pieniądze :]

• Rengiman ocenił(a) tę grę na: 7

Piatek94 Walki na klawiaturze i myszcze już to widze :) . Nie każdy ma też taki sprzęt ;]

• Rengiman Wiadomo, że na klawiaturze lipnie się gra. Ale zawsze można pada podłączyć ;b Komputer można zawsze ulepszyć ...

• Rengiman ocenił(a) tę grę na: 7

Piatek94 Nie wszyscy mają pada ;] Pozatym taką gre jak Ultimate Tenkaichi średno to widzę . Wolałbym jednak nową gre o to mój pomysł:
    - Grafika jak w Utimate Tenkaichi
    - Tryb walki jak z Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi /Raiging Blast
    - Tryb Story Mode od DB (walka z Piccolo) do DBGT (walka Gogety z Omega Shernonem)
    -Tryb Hero (podobał mi się w UT , ale można ulepszyć go pod względem fabuły i tym,że zaczynasz jako mały chłopiec uczysz się od Genialnego Żolwia i troche dluzszy)
    -Online (tworzysz postac , szkolisz ja od malego , nabijasz levele , i eventy w online np. napad androidow , ucieczka z piekla wszystkich potworow , demony, komnata ducha i czasu i turnieje sztuk walki itd)
    I taka gra nabrała by sensu , bo raz jest za słaba grafika , a to na konsole , ktore sa stare , a to zrecznosciowka ,a tu nie ma story mode itd