PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607464}

Dreamfall: The Longest Journey

Drømmefall: Den lengste reisen
8,0 2 047
ocen
8,0 10 1 2047
Dreamfall: The Longest Journey
powrót do forum gry Dreamfall: The Longest Journey

Jak byłem w podziemiach w tej grocie co trzeba ustawiać klepsydry kwadraty trójkąty i celowniki, jak zostałem przyłapany przez tego ''stwora'' to prawie zawału dostałem. bo ten potwór nagle się pojawił i zaczął się wydzierać. ale już wiem co robić. jak będziecie w tym miejscu, to jak ten potwór was zobaczy polecam wczytać grę. Przeszedłem tę gre w tydzień a mam 12 lat :)

krzysztof300

Ja mam 22 i też potwór mnie wystraszył :D ale akurat byłam przy tej ścianie do rozwalenia, on był na końcu korytarza, więc biegiem doleciałam do tej ściany, rozwalałam ją, a on w moją stronę galopował i... Przeszłam, a w słuchawkach słyszałam, że prawie mnie dorwał. Swoją drogą ta gra była też bardzo dobrym testem odwagi i nieco szaleństwa.

ocenił(a) grę na 8
Magnolia1993

Przed tym stworem wystarczy się po prostu schować jak wyleci. Jest takie miejsce, w które można wejść, ale i za niektórymi grobami da radę. Dla mnie przerażające było oprócz tego jeszcze myszkowanie po hotelu Victory.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones